Skocz do zawartości

AccessPORT


brent

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniony w temacie wynalazek wydaje mi sie calkiem nieglupim rozwiazaniem. Czy znacie w Polsce miejsce, gdzie to cudo mozna kupic? Ewentualnie, jakie niespodzianki czekaja mnie przy zamowieniu przez Cobb? Bo niby jest opcja International, ale jakos perspektywa zaplacenia naszemu "kochanemu" panstwu blizej nieokreslonego cla + VAT jakos nie bardzo mi sie usmiecha...

 

BTW: pozdrawiam swiatecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz tutaj sales@pandlmotorsports.com , mozesz pisac po polsku. Powinni Ci wyslac AP szybciej i lepiej niz Cobb.

 

Spoko, sprawnie porozumiewam sie ameryngielskim :) Wysle im maila jutro, a jakby ktos wiedzial, co z clem i VATem, to prosze o info. No i oczywiscie dam znac, co z tego calego zamieszania wyniklo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clo i VAT sie placi prawie od wszystkiego. Jak Ci wysla przez Polamer i napisza na deklaracji ze w srodku jest budzik elektroniczny o wartosci $15 to moze Ci sie udac. Jak wezmiesz paczke lotnicza to powinno dojsc w tydzien.

Gdybys ewentualnie zamawial to podaj im VIN, dla 100% pewnosci ze dostaniesz do odpowiedniego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz tutaj sales@pandlmotorsports.com , mozesz pisac po polsku. Powinni Ci wyslac AP szybciej i lepiej niz Cobb.

 

Spoko, sprawnie porozumiewam sie ameryngielskim :) Wysle im maila jutro, a jakby ktos wiedzial, co z clem i VATem, to prosze o info. No i oczywiscie dam znac, co z tego calego zamieszania wyniklo.

 

Z cłem i VAT-em jest tak: normalnie się należy, ale jak się wysyła paczkę i nie deklaruje jej wartości, albo ją zaniża i pisze się, że zawartość to np. zabawki, dość często urząd celny to puszcza i wtedy nie płacimy niczego... Ryzyko przedstawionego rozwiązania polega na tym, że jak paczka zginie, to nikt nam nic nie zwróci...

 

Z moich doświadczeń wynika, że sporo Forumowiczów ciągnie z US różnorakie rzeczy i bardzo rzadko są zmuszani do spełnienia obowiązku celno-podatkowego wobec Państwa :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"The shop will be closed for the holidays starting December 24th until January 2nd 2006. HAPPY HOLIDAYS!"

 

Czyli wracamy do tematu january the 3rd :)

 

Aha, mam auto na firme, jesli macie jakies rady odnosnie tej (nie)typowej sytuacji, bardzo chetnie ich "wyslucham".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przesylce mozesz zaznaczyc "GIFT" lub "WARRANTY REPLACMENT" i okreslic wartosc na "49$" to w praktyce w 90% przypadkach gwarantuje brak oplat... w 10% najwyzej Ci dolicza clo... ale od 49$ :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przesylce mozesz zaznaczyc "GIFT" lub "WARRANTY REPLACMENT" i okreslic wartosc na "49$" to w praktyce w 90% przypadkach gwarantuje brak oplat... w 10% najwyzej Ci dolicza clo... ale od 49$ :twisted:

Do mojej firmy jak przychodzą sample płyt głównych, to właśnie z powodów celnych mają wartość paczki określaną na $20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moge prosic w 2 zdaniach o opis dzialania tegoz cudownego urzadzenia, wymienionego w temacie 1szego postu ?

 

Podpinasz sie tym wynalazkiem pod port diagnostyczny w WRXie i mozesz:

 

- zmieniac mapy ECU (10 w pamieci AccessPORTu, cala masa do sciagniecia z netu),

 

- odczytywac wartosc doladowania

 

- zresetowac pamiec ECU

 

- odczytac i wyczyscic kody bledow.

 

Opis po angielsku jest tu:

http://www.cobbtuning.com/wrx/accessport.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dokupieniu oprogramowania StreeTuner (za $400) mozna logowac na laptopie rozne parametry pracy silnika i modyfikowac oprogramowanie ECU. Cos jak Ecutek tylko ze nie musisz jechac do ich przedstawiciela na tuning, moze to zrobic kazdy kto ma o tym pojecie (albo niema ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...