Skocz do zawartości

Podświetlenie przycisków na desce rozdzielczej


Kaiser_Sowza

Rekomendowane odpowiedzi

Mój Bug potrzebuje trochę kosmetyki i poprawek. Jadac w nocy zauważyłem, że przycisk od awaryjnych nie jest podświetlony. :| I teraz nie wiem czy już to rozgrzebywać, czy może nie jest podświetlony.:)

 

A może ktoś mi powie, które przyciski są podświetlone, a które nie? No i co to za przycisk na kolumnie kierowniczej? W instrukcji wyczytałem, że to obrysówki. :?: Jak to powinno działać?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awaryjne są podświetlane,podgrzewanie tylnej szyby,przednie halogeny także.Podświetlany jest także przycisk otwierania i zamykania szyby w drzwiach kierowcy,zapalniczka,popielniczka i niektóre modele miały podświetlaną otoczkę stacyjki,przycisk świateł obrysowych nie jest podświetlany ale za to regulacja przednich lamp tak,i to dwa razy (cyferki i pokrętło),pozdro.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awaryjne są podświetlane,podgrzewanie tylnej szyby,przednie halogeny także.Podświetlany jest także przycisk otwierania i zamykania szyby w drzwiach kierowcy,zapalniczka,popielniczka i niektóre modele miały podświetlaną otoczkę stacyjki,przycisk świateł obrysowych nie jest podświetlany ale za to regulacja przednich lamp tak,i to dwa razy (cyferki i pokrętło),pozdro.

 

Czyli trzeba będzie trochę pogrzebać. No trudno się mówi. Na szczęście w Xedosie 9 też to już przerabiałem także pewnie dam sobie radę sam. :)

 

Konkretnie i na temat. :) Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...