Skocz do zawartości

RC - bawi się tu ktoś?


And_y

Rekomendowane odpowiedzi

ja byłem zmuszony sprzedac swoja baje SS, brak czasu ale za to jak jezdzila :D

 

w tym momencie mam HPI F10 z pakietem alu z Yeah racing oraz w pełnym łożyskowaniu.

 

Macie jakies doświadczenia z regulatorami elektronicznymi dla systemu bezszczotkowego ? Ja mam Mambe Max Pro, ale niestety uległa spaleniu albo samo zapłonowi z silnikiem 2400kv ... z F10 słabo to współpracowało, bo latało to jak F1 z mocą 3000 km :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 5T. Przebijała wszystko, nawet zawodniczego baggusa :mrgreen:

 

A teraz mam Sava i wszyscy się ze mnie śmieją ( :lol::lol: )

 

Vasquez, Śmigasz na Lipolach? Ogólnie nie siedzę w wibratorach, ale goście na innej stronie, o tematyce modelarskiej Ci pomogą. Mam nadzieję, ze link mogę dać, w końcu tam nie naprawiają Subaru. A jak naprawiają to Subaru 1:10 :wink:

 

 

www.rcauto.pl/forum - zapraszam gorąco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie dziś tzn "Dziecku kupiłem " taki mały śmigłowiec i jak na razie to lipa ogarniam start ale później kręci się w kółko i leci wysoko, ujmuję gazu nawet troszkę i spada w dół później gaz i nowu góra:)WTF??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie dziś tzn "Dziecku kupiłem " taki mały śmigłowiec i jak na razie to lipa ogarniam start ale później kręci się w kółko i leci wysoko, ujmuję gazu nawet troszkę i spada w dół później gaz i nowu góra:)WTF??

a licencja na latanie to jest :mrgreen: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie dziś tzn "Dziecku kupiłem " taki mały śmigłowiec i jak na razie to lipa ogarniam start ale później kręci się w kółko i leci wysoko, ujmuję gazu nawet troszkę i spada w dół później gaz i nowu góra:)WTF??

a licencja na latanie to jest :mrgreen: :?:

No ba :D zawsze wysoko i z rozmachem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma fajny model. Ansmann Virus, czyli dobra kopia Hyperka 7. Wyguglaj sobie. Przelatałem na takim modelu jakieś 25l (czyli średniodużo jak na model :mrgreen: ) i jest ok.

 

Chce cos koło 4-5stów.

 

 

hercooles, czy kupiłeś coś ze sterowaniem proporcjonalnym? Jeśli nie, to lipa.

Than_Junior, http://www.rcauto.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=43263 polecam temat. Mało ogarniam elektryki, ale poleciłbym Ci bardziej Team Losi jakieś do rally.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

And_y a w jakim stanie jest :)

 

-- Wt sie 02, 2011 10:02 pm --

 

Kogut, ja mam Imprezę WRC (z gazetki Radio Control :mrgreen: ) w skali 1:10, ale nie wiem czy jeździ bo na radio niereaguje :( i chyba dyfer się kończy

 

 

a ile cenisz :P najwyzej by stalo jako ozdoba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

And_y a w jakim stanie jest :)

 

 

Model ma wyeliminowane wszystkie luzy. Nowe oleje w amorkach i dyfrze. Silnik przejechane ma z 7l, podwozie pewnie koło 20-30. Regulowany z termometrem, dotarty na 5 zbiorników.

 

 

Najs jest. Oglądnę go dokładnie w weekend i więcej info Ci podam. Ok? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma fajny model. Ansmann Virus, czyli dobra kopia Hyperka 7. Wyguglaj sobie. Przelatałem na takim modelu jakieś 25l (czyli średniodużo jak na model :mrgreen: ) i jest ok.

 

Chce cos koło 4-5stów.

 

 

hercooles, czy kupiłeś coś ze sterowaniem proporcjonalnym? Jeśli nie, to lipa.

 

A bardziej po ludzku się da:).Na radiu jest przepustnica , prawo, lewo i jeszcze guziki lewo i prawo które reguluja obrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hercooles, sterowanie proporcjonalne, czyli w skrócie : jak podciągniesz przepustnicę pół mm(na nadajniku - pilocie) jedzie wolniej niż przy podciągnięciu o 3mm. Sterowanie nieproporcjonalne - model jedzie/leci na zasadzie 0/1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hercooles, sterowanie proporcjonalne, czyli w skrócie : jak podciągniesz przepustnicę pół mm(na nadajniku - pilocie) jedzie wolniej niż przy podciągnięciu o 3mm. Sterowanie nieproporcjonalne - model jedzie/leci na zasadzie 0/1.

No to proporcjonalne mam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model ma wyeliminowane wszystkie luzy. Nowe oleje w amorkach i dyfrze. Silnik przejechane ma z 7l, podwozie pewnie koło 20-30. Regulowany z termometrem, dotarty na 5 zbiorników.

 

A jak z uszczelką pod głowicą? Zakuty? Przelot, Remap? :twisted::twisted::twisted:

 

 

 

Mam kumpla który jara się RC i troszkę mnie tym zaraził. Ma 3 modele spalinowe. 2 auta i jedną łódkę.

Myślę o zakupie jakiegoś elektrycznego RC. Taką terenówkę przeprawówkę. Możecie coś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...