Skocz do zawartości

Szukam szwagra


SEBAS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kobieta zawsze myśli że zmieni faceta.

 

Niestety to nam się wydaje, że jesteśmy tacy sami ale wystarczy się rozejrzeć wokoło i zobaczyć co z nami robią te... te... kobiety :evil: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slyszalem ze jest taki fajny nowy portal randkowy- forum.subaru.pl :twisted::twisted:

Ty mnie nawet nie pisz takich rzeczy, bo jeszcze moja żona to wygoogluje i się moje wieczorne, wtorkowe, forumowo/rallysprintowe wypady zakończą rozwodem :twisted::mrgreen:

ale to dobrze czy źle? :mrgreen:

Jak się okaże że nie będzie jak tornado to dobrze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie utożsamiam się z forum BMW :twisted: i zdecydowanie nie chciał bym mieć Szwagra z Bmw klub.

 

Morgiana, Kiedyś wszedłem na to forum bo szukałem informacji po kupnie samochodu wierz mi to nie jest fajne miejsce. Już bym chyba wolał evo.org :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEBAS, hercooles, a próbowaliście na forum BMW? :roll:

Nie chcę urazić użytkowników BMW, ale jeżeli nie wiesz co oznacza ten skrót to pozwól że go rozszyfruję "Bryka Młodzieży Wiejskiej" - raczej takiego szwagra bym nie chciał mieć, podkreślam jeszcze raz nie chcę nikogo urazić ale jeżeli bym mógł wybierać pomiędzy szwagrem w dresie a szwagrem w niebieskiej koszulce z gwiazdkami to znacie mój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SEBAS, hercooles, a próbowaliście na forum BMW? :roll:

Nie chcę urazić użytkowników BMW, ale jeżeli nie wiesz co oznacza ten skrót to pozwól że go rozszyfruję "Bryka Młodzieży Wiejskiej" - raczej takiego szwagra bym nie chciał mieć, podkreślam jeszcze raz nie chcę nikogo urazić ale jeżeli bym mógł wybierać pomiędzy szwagrem w dresie a szwagrem w niebieskiej koszulce z gwiazdkami to znacie mój wybór.

Święte słowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...