Skocz do zawartości

Ułęż - Wakacyjna Szkoła Jazdy - 8.07.2010 (piątek)


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

a czy na szkolenie można przyjechać dyszlem czy to taka grupa bardziej zaawansowana?

 

Wyznajemy zasade "Nie wazne czym, wazne jak!". Zapraszam gorąco. U nas nie ma zadnego wyscigu zbrojen tak, ze samochod nie jest istotny tak jak nastawienie kierowcy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a czy na szkolenie można przyjechać dyszlem czy to taka grupa bardziej zaawansowana?

Wyznajemy zasade "Nie wazne czym, wazne jak!". Zapraszam gorąco. U nas nie ma zadnego wyscigu zbrojen tak, ze samochod nie jest istotny tak jak nastawienie kierowcy :mrgreen:

hmm tylko ja w jednym zdaniu zawarłam dwa pytania :roll: bo ja jestem kompletnie zielona w tym temacie (i nie mam tu na myśli ekologiczności mojego dyszla :mrgreen: ) ale nastawienie mam jak najbardziej bojowe :twisted: prawie :mrgreen:

 

w takim razie się piszę :twisted:

 

i byłam na Plejadach! 8)

oj ale naklejka jest na Forchesterze mojego kierownika :roll: :P a nie na Wiśni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm tylko ja w jednym zdaniu zawarłam dwa pytania :roll: bo ja jestem kompletnie zielona w tym temacie (i nie mam tu na myśli ekologiczności mojego dyszla :mrgreen: ) ale nastawienie mam jak najbardziej bojowe :twisted: prawie :mrgreen:

w takim razie się piszę :twisted: i byłam na Plejadach! 8) oj ale naklejka jest na Forchesterze mojego kierownika :roll: :P a nie na Wiśni

hymmm... to nie wiem..... "kazda naklejka to +5KM"... ale w drodze wyjatku uznam takie tlumaczenie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

im bardziej ktos zielony tym wiecej skorzysta podczas 1 szkolenia :lol: 8)

 

 

dopisujcie i mnie!

zamieszanie -> impreza

P.S. Bartku, jak się jest stałym bywalcem i było się na Plejadach to... zniżki się sumują? ;-)

Dla Stalych Bywalcow nie ma wyjatkow ani odstepstw :!: :oops:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

to byl zalosny zart prowadzacego.... dogadamy sie na miejscu jesli bedzie wiecej niz 10 osob :roll: :twisted::mrgreen:

 

-- 4 lip 2011, o 17:32 --

 

Grupa Szkoleniowa:

00. Jean Cossack

0. czwartek

1. Diter - Evo

2. Polunho - SI SW STI Look

3. joanna7f - dyszel

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

 

Grupa Treningowa:

11. zamieszanie - Imprezka

12. Przemek - Evo

13. Bartek G. - Celica

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm tylko ja w jednym zdaniu zawarłam dwa pytania :roll: bo ja jestem kompletnie zielona w tym temacie (i nie mam tu na myśli ekologiczności mojego dyszla :mrgreen: ) ale nastawienie mam jak najbardziej bojowe :twisted: prawie :mrgreen:

w takim razie się piszę :twisted: i byłam na Plejadach! 8) oj ale naklejka jest na Forchesterze mojego kierownika :roll: :P a nie na Wiśni

hymmm... to nie wiem..... "kazda naklejka to +5KM"... ale w drodze wyjatku uznam takie tlumaczenie :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

im bardziej ktos zielony tym wiecej skorzysta podczas 1 szkolenia :lol: 8)

uff... 8) ulżyło mi :mrgreen: może uda mi się kupić po drodze jakieś naklejki z Kaczorem Donaldem?... :idea::twisted::twisted::mrgreen:

 

 

pozwolę sobie lekko poprawić listę obecności... :twisted: :wink:

 

Grupa Szkoleniowa:

00. Jean Cossack

0. czwartek

1. Diter - Evo

2. Polunho - SI SW STI Look

3. joanna7f - Wiśnia

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

 

Grupa Treningowa:

11. zamieszanie - Imprezka

12. Przemek - Evo

13. Bartek G. - Celica

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff... 8) ulżyło mi :mrgreen: może uda mi się kupić po drodze jakieś naklejki z Kaczorem Donaldem?... :idea::twisted::twisted::mrgreen:

tylko sie zdecyduj czy z Kaczorem czy z Donaldem :lol::mrgreen: juz lepszy Malysz... przyszlosc naszych rajdow :wink:

 

Prosze o pilne podejmowanie decyzji... brakuje tak okolo 4 osob do minimum :shock:

Bedzie "kozak" impreza, a przy takiej ilosci osob zrobimy pewnie jakas ciekawa, dluga probe z mala petla szkoleniowa :!:

 

 

Grupa Szkoleniowa:

00. Jean Cossack

0. czwartek

1. Diter - Evo

2. Polunho - SI SW STI Look

3. joanna7f - Wiśnia

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

 

Grupa Treningowa:

11. zamieszanie - Imprezka

12. Przemek - Evo

13. Bartek G. - Celica

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można podjechać jako paparazzi ? :roll:

zalezy dla kogo szpiegujesz? :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

"Osoby towarzyszące mile widziane - dobrze jak wezmą też aparat czy kamerę" - wal smialo... zeby potwierdzic przyslij moze tylko do siebie namiary na PW... lubie miec pelny kontakt do osob, ktore jezdza na lotnisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czwartek, wpłacać kasę czy jeszcze poczekać na pełną listę?

 

Lista to narazie 6 osob.. ale zawsze mozesz byc Ta drugą, ktora zdecydowala sie oplacic przelewem - tak jak lubie 8)

Moze dzieki temu latwiej bedzie zoorganizowac impreze niz robic wam przelewy w druga stronę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybędę jako dociążenie prawej strony przedniej osi zamieszaniowej imprezy.

Postanowiłem pociągnąć niedoceniony wątek aprowizacji - optuję mianowicie za grillem, zakupię kilka (kilo oczywiście :) ) kiełbasek, czy ktoś również ma ochotę na coś ciepłego w pysku i zamierza targać jakieś mięcho? :)

 

pzdr

--

baggins

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o pilne podejmowanie decyzji... brakuje tak okolo 4 osob do minimum :shock:

 

Chyba trzech bo pominęliście kogoś (i nie mam tu na myśli siebie) :P

Dopisuje się ja czyli Baby Express + szkolenie oraz dodatkowo Jarek(obecny na plejadach) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem GoPro HD i to będzie idealny test tej kamerki na autach biorących udział w jazdach :twisted:

Kamerka daje rade 8) Jesli bedzie tak fajnie padac to obudowa tez sie sprawdzi :mrgreen:

 

 

A jakieś zniżki dla amatorów, którzy pierwszy raz? :P

Pisze przecie.... jesli ktos zielony to napewno duzo skorzysta podczas jednego szkolenia :!: :mrgreen:

 

 

Przybędę jako dociążenie prawej strony przedniej osi zamieszaniowej imprezy.

Postanowiłem pociągnąć niedoceniony wątek aprowizacji - optuję mianowicie za grillem, zakupię kilka (kilo oczywiście :) ) kiełbasek, czy ktoś również ma ochotę na coś ciepłego w pysku i zamierza targać jakieś mięcho? :)

Brawo! Ja sprawdze jak tam nasz rally grill :lol:

 

 

czwartek, będziecie jeździć po asfalcie czy po trawie? :twisted::P

Napewno podczas odprawy bedzie jasno powiedziane, ze w wiekszosci miejsc nie ma ciec oraz ze bez wyraznego polecenia nie jezdzimy po plytach poslizgowych. Beda tez tzw. "don't cut'y" :twisted: Co nie znaczy ze nie jezdzimy czasem w plener :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

-- 6 lip 2011, o 07:43 --

 

Prosze o pilne podejmowanie decyzji... brakuje tak okolo 4 osob do minimum :shock:

Chyba trzech bo pominęliście kogoś (i nie mam tu na myśli siebie) :P

F... moje przeoczenie... dzwonilem do Baby Express jakos wczoraj w nocy :shock: ale nie odebral :mrgreen:

 

Dopisuje się ja czyli Baby Express + szkolenie oraz dodatkowo Jarek(obecny na plejadach) :)

Jak by co to mam dla Ciebie specjalna oferte*****

***** - szczegoly na tel :idea:

 

 

Grupa Gosc:

A - Welniacz

B - JacekD

C - PiterSolution - 106

D -

 

Grupa Szkoleniowa:

00. Jean Cossack

0. czwartek

1. Diter - Evo

2. Polunho - SI SW STI Look

3. joanna7f - Wiśnia

4. BabyExpress

5. Jarek

6.

7.

8.

9.

10.

 

Grupa Treningowa:

11. zamieszanie - Imprezka

12. Przemek - Evo

13. Bartek G. - Celica

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

 

-- 6 lip 2011, o 07:46 --

 

latwiej bedzie zoorganizowac impreze niz robic wam przelewy w druga stronę

ja mam zasade, że jak już coś wlewam, przelewam... to choćbym nie wiem jak się męczył zostaje to tam gdzie się znalazło :mrgreen:

:shock: No to nie ma wyjscia... impreza odbedzie sie :!: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas pojawiły sie problemy - legac się raczył zagotować. potwierdzimy obecność (lub jej brak) po obglądnieciu w pewnym podwarszawskim serwisie przy ul. Topolowej :mrgreen:

 

Legac został zdiagnozowany na 90% jako "uszczelka pod głowicą" i nie da rady stawić się w Ułeży do czasu załatania tego przy pomocy trytytek, taśmy klejącej i gumy do żucia... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy daewoo nexia zostanie tam bardzo wysmiane? :) daleko nie mam, a dawno nigdzie nie jezdzilem... czy komplet r888 starczy chociaz na 1 dzien? czy skombinowac opony do zjarania jakies

odpwoieim w imieniu czwartka

nikt Cie nie wysmieje a sam zobaczysz co mozna taka nexia :twisted:

komplet r888 spojkojnie Ci styknie i jeszcze zostana 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpwoieim w imieniu czwartka

nikt Cie nie wysmieje a sam zobaczysz co mozna taka nexia :twisted:

komplet r888 spojkojnie Ci styknie i jeszcze zostana 8)

ja juz widzialam ze ta nexia ladnie smiga na torze :twisted: 8)

 

moje biedne geolandery... z nich chyba nie duzo zostanie :roll: :razz:

 

gforce, ktoredy bedziesz lecial? bo moze polaczymy konwoje :mrgreen: na trasie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...