Skocz do zawartości

Ułęż - Wakacyjna Szkoła Jazdy - 8.07.2010 (piątek)


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

moje biedne geolandery... z nich chyba nie duzo zostanie

pratext aby założyć nowe po szkoleniu a te zostawić na upalanka dopóki druty nie wyjdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gforce - wszystkie info masz w pierwszym poście :-)

ze swojej strony dodam, ze impreza jest zacna, można się wyjeździć na maxa. a jeszcze jak będzie tak mało samochodów... :mrgreen:

 

mi sie na imprezach organizowanych przez Bartka podobają rzeczy następujące:

- trasy - zawsze ciekawe, bardzo dobrze ustawione

- atmosfera - bezpośrednia, bez napinki, koleżeńsko

- no i instruktaż. po wrzeszczącym wróblu - ciekawa odmiana :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legac został zdiagnozowany na 90% jako "uszczelka pod głowicą" i nie da rady stawić się w Ułeży do czasu załatania tego przy pomocy trytytek, taśmy klejącej i gumy do żucia... :(

 

współczucie...

 

ale patrzac tak z drugiej strony - moze czas przegonic Jaga?:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Napisałem pw. do czwartka ale zważywszy że jużmało czasu ponowie pytanie. ;)

 

W piątek bym przyjechał i zamierzam sie wpisać na listę jednak wolałbym żebyście rozwiai moje wątpliwości. Grupa treningowa będzie sobie upalać bez żadnego instruktarzu. A szkoleniowa z instruktorem na co którymś tam okrążeniu, zgadza się? :)

 

 

optuję mianowicie za grillem, zakupię kilka (kilo oczywiście :) ) kiełbasek, czy ktoś również ma ochotę na coś ciepłego w pysku i zamierza targać jakieś mięcho? :)

 

pzdr

--

baggins

 

 

Ja też mogę coś przywieźć, ale jeszcze nie wiem co :P Rozumiem że sam grill jest już na miejscu? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie jakiś termin w sierpniu??? piszemy się od razu na 3 zielone kursanty na 2 auta własne i jedno do ustalenia

Weekendowe raczej nie... ale w srodku tygodnia cos sie znajdzie :lol:

 

u nas pojawiły sie problemy - legac się raczył zagotować. potwierdzimy obecność (lub jej brak) po obglądnieciu w pewnym podwarszawskim serwisie przy ul. Topolowej :mrgreen:

Legac został zdiagnozowany na 90% jako "uszczelka pod głowicą" i nie da rady stawić się w Ułeży do czasu załatania tego przy pomocy trytytek, taśmy klejącej i gumy do żucia... :(

No jak tyrtytka i power tape nie daja rady to musi byc powazna awaria :roll:

 

Czy daewoo nexia zostanie tam bardzo wysmiane? :) daleko nie mam, a dawno nigdzie nie jezdzilem... czy komplet r888 starczy chociaz na 1 dzien? czy skombinowac opony do zjarania jakies

odpwoieim w imieniu czwartka

nikt Cie nie wysmieje a sam zobaczysz co mozna taka nexia :twisted:

komplet r888 spojkojnie Ci styknie i jeszcze zostana 8)

Dokladnie... kazde auto moze byc szybkie.... wszystko zalezy od wkladki miedzy pedalami a kierownica :mrgreen:

 

czwartek, będzie na miejscu podnośnik do zmiany kół czy trzeba przyjechać z własnym?

Lepiej wziac swoj... narazie nie mam potwierdzonej wiekszej ekipy z serwisem... wiec lepiej dmuchac na zimne :P

 

-- 7 lip 2011, o 10:49 --

 

Witam. Napisałem pw. do czwartka ale zważywszy że jużmało czasu ponowie pytanie. ;)

 

W piątek bym przyjechał i zamierzam sie wpisać na listę jednak wolałbym żebyście rozwiai moje wątpliwości. Grupa treningowa będzie sobie upalać bez żadnego instruktarzu. A szkoleniowa z instruktorem na co którymś tam okrążeniu, zgadza się? :)

Tak, dokladnie. zrobilismy taki podzial aby bylo wiadomo kto chce sie szkolic a kto tylko poupalac.

Oczywiscie na treningowej goscinnie tez czasem mozemy zrobic pare kolek ale to juz po skonczeniu pelnego szkolenia.

 

Wpisuj sie smialo, liste dzisiaj wieczorem bede szykowal. Impreza odbedzie sie!

 

 

Ja też mogę coś przywieźć, ale jeszcze nie wiem co :P Rozumiem że sam grill jest już na miejscu? :P

 

Tak, bierzemy nasz rally grill.... na tyle osob mysle ze bedzie ok.

 

-- 7 lip 2011, o 10:55 --

 

czwartek, wpisowe wysłane przelewem (nie patrz na datę :wink: )

Mam nadzieje, że prognozy słonecznej pogody z temperaturą +25 st.C. będą trafione, bo na koła trafił właśnie slick rajdowy BF A30 8)

 

Te prognozy sa czasem zdradzieckie.... ja zakladam, ze skoro swit, jak bedziemy ustawiac probe, bedzie wylewalo sie z chmur... a blizej 10:00 przestanie padac :twisted: To mozna powiedziec taki standard :evil:

 

Oponek nigdy nie za duzo.... na slicku swietnie sie po mokrym asfalcie jezdzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że wklejam najaktualniejszą listę. :)

 

 

Grupa Gosc:

A - Welniacz

B - JacekD

C - PiterSolution - 106

D -

 

Grupa Szkoleniowa:

00. Jean Cossack

0. czwartek

1. Diter - Evo

2. Polunho - SI SW STI Look

3. joanna7f - Wiśnia

4. BabyExpress

5. Jarek

6. Dartmoor - STI

7.

8.

9.

10.

 

Grupa Treningowa:

11. zamieszanie - Imprezka

12. Przemek - Evo

13. Bartek G. - Celica

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli o kims zapomnialem lub jeszcze sie zastanawiasz :arrow: wpisuj sie na liste.

Lista wjazdowa bedzie szykowana dzis w ciagu dnia, wieczorem zajrze czy sa jakies zmiany.

Grupa Gosc:

A - Welniacz

B - JacekD

C - PiterSolution - 106

D - Hogi???

 

Grupa Szkoleniowa:

00. Jean Cossack - 106 bandit

0. czwartek - Saxo prawie Kit Car

1*. Diter - Evo

2. Polunho - SI SW STI Look

3. joanna7f - Wiśnia

4*. BabyExpress - WRX

5. Jarek

6. Dartmoor - STI

7.

8.

9.

10.

 

Grupa Treningowa:

11. zamieszanie - Imprezka

12*. Przemek - Evo

13. Bartek G. - Celica

14*. comando - Celica

15.

16.

17.

18.

19.

20.

 

 

* zaplacone.

 

Meteogramy pogodowe tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupa Gosc:

A - Welniacz

B - JacekD

C - PiterSolution - 106

D - Hogi???

 

Grupa Szkoleniowa:

00. Jean Cossack - 106 bandit

0. czwartek - Saxo prawie Kit Car

1*. Diter - Evo

2. Polunho - SI SW STI Look

3. joanna7f - Wiśnia

4*. BabyExpress - WRX

5. Jarek

6. Dartmoor - STI

7.

8.

9.

10.

 

Grupa Treningowa:

11. zamieszanie - Imprezka

12*. Przemek - Evo

13. Bartek G. - Celica

14*. comando - Celica

15. Mikołaj - Evo

16. Frodo - Evo ( najszybsze w PL :mrgreen: )

17.

18.

19.

20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzioba napisał(a):

będzie jakiś termin w sierpniu??? piszemy się od razu na 3 zielone kursanty na 2 auta własne i jedno do ustalenia

 

Weekendowe raczej nie... ale w srodku tygodnia cos sie znajdzie

Mnie pasuje w srodku tygodnia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ja koła muszę zabrać na takie zabawy... to już mi się bagaż nie zmieści :wink:

I kto mi te koła zmieniłby :P :wink:

 

Zresztą z Tobą w tej kwestii nie polemizuję, masz za silne argumenty :mrgreen: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale ja koła muszę zabrać na takie zabawy... to już mi się bagaż nie zmieści :wink:

I kto mi te koła zmieniłby :P :wink:

zaczynam mieć coraz większe wątpliwości co do moich jedynych opon, czy one przetrwają jutrzejszy dzień... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynam mieć coraz większe wątpliwości co do moich jedynych opon, czy one przetrwają jutrzejszy dzień... :?

 

 

wiesz.. wszystko zalezy od tego ile i jak będziesz jeździć. Mój pierwszy raz na Ułężu był właśnie Forkiem na Geolandardach. Dożyły do końca i służyły potem aż do...... pierwszego deszczu, kiedy się okazało, że nie da się już dalej na nich jeździć :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynam mieć coraz większe wątpliwości co do moich jedynych opon, czy one przetrwają jutrzejszy dzień... :?

 

 

wiesz.. wszystko zalezy od tego ile i jak będziesz jeździć. Mój pierwszy raz na Ułężu był właśnie Forkiem na Geolandardach. Dożyły do końca i służyły potem aż do...... pierwszego deszczu, kiedy się okazało, że nie da się już dalej na nich jeździć :twisted:

:shock: sz.... kurde :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynam mieć coraz większe wątpliwości co do moich jedynych opon, czy one przetrwają jutrzejszy dzień... :?

 

 

wiesz.. wszystko zalezy od tego ile i jak będziesz jeździć. Mój pierwszy raz na Ułężu był właśnie Forkiem na Geolandardach. Dożyły do końca i służyły potem aż do...... pierwszego deszczu, kiedy się okazało, że nie da się już dalej na nich jeździć :twisted:

:shock: sz.... kurde :|

 

 

W sumie to bez względu na stopień zużycia nie polecam jeżdżenia na nich po deszczu.... zuzycie na ułężu to dobry powód, żeby kupić cokolwiek co się "trzymie" drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...