Skocz do zawartości

Ułęż - Wakacyjna Szkoła Jazdy - 8.07.2010 (piątek)


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

super miejce na kamere (zwalaszca microfon) z filmu uczieczka przed forkiem Joanny :mrgreen:

 

Asia, widze ze ty sie w tancu nie .....hmmmm...... obijasz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

super miejce na kamere (zwalaszca microfon) z filmu uczieczka przed forkiem Joanny :mrgreen:

 

Asia, widze ze ty sie w tancu nie .....hmmmm...... obijasz :mrgreen:

a to i tak było pyr pyr pyr co by dobrze w kamerce wyglądać, Wełniacz sunął lanserskim tempem 8) :twisted:

 

akurat jeżeli chodzi o taniec to mam inne zdanie, ale tutaj się nie cackałam tylko porządnie szkoliłam :twisted: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pojeżdżawkę :wink: Szkoda, że musiałem się wcześniej zawijać, można było jeszcze sporo pojeździć .

 

Pzdr

 

 

Ale deszcz zaczął padać i tak dokładnie w momencie gdy ostatni pojeżdżawkowicze (Joanna7f, Baby Express, chłopaki z celiki no i my) mijaliśmy bramę Ułęża :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi z tyłu w prawym kole coś skrzypi jak się buja stojącym samochodem :? A jak jadę to słychać ciche stuki :evil: + do tego łożysko które dobiłem do końca już. Ehh.... :| A miał się nie psuć już więcej :P

u mnie prawy przedni hamulec wydaje z siebie nieciekawe dźwięki, ale poza tym wszystko gro i bucy 8) :mrgreen:

jutro jadę pozamieniać koła :idea: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa SJR chciała podziękować wszystkim uczestnikom :!: Wełniaczowi za video naTubie 8)

Jak zwykle się udało.... piknikowa atmosfera do jazdy, wysmienite towarzystwo... tylko ta pogoda... leje, leje a jak trzeba pojezdzic to wychodzi slonce 8)

 

Gorące podziękowania należa sie całej ekipie Zamieszanie, Babyexpress oraz Dartmoor za wkład w nowy rally grill oraz odpalenie maszyny :mrgreen:

Bardzo było milo, że odwiedzil nas Jack D na swojej pierdzi rurce :D

Jedyna reprezentantka płci piknej Joanna7f udowodniła ze jezdzi jak przysłowiowy "prawdziwy facet" :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ekipa z drugiej strony mocy: Przemek_Evo, Diter, Mikołaj, Frodo, Robert była liczna i nie dała szans ekipie z pod znaku plejad: Zamieszanie, Plejadek, Polunho (Srebrno-Czarne STI SW STI Look 8) )

Celica fans: Bartek G z bratem, Comando no i najlepszy w kategorii WRC czyli Gforce i jego najgłosniejsza Nexia :D

 

Mamy nadzieję, że nasze towarzyskie spotkanie było też owocne dla waszego samopoczucia za kierownicą. Wspólnie z Jean Cossack'iem opracowaliśmy dla Grupy Szkoleniowej dodatkowe zadanie.

Oto wyniki (w nawiasie podaje dla rozpoznania samochód, którym trenowaliście aby pokazać swój skill na 106'stym :P ):

 

1. 00:57,29 Bartek G. (Celica)

2. 01:00,00 Jarek (Subaru)

3. 01:00,32 Maciek G. (Celica)

4. 01:00,64 Dartmoor (Subaru STI)

5. 01:01,18 Joanna7f (Forester)

6. 00:56,25 BabyExpress (Saxo/WRX) * +5s za słupek :twisted::mrgreen:

 

 

Dla wszystkich, których nie było oraz dla Stałych Bywalców (wezwanie do partyjnego głosowania :mrgreen: ) poniżej link do klipu:

 

Dziękujemy za wasze zdjęcia, filmy oraz komentarze i uwagi, liczymy na kolejne :P :roll:

 

 

ps. Dartmoor - mam twoje buty i bluze :arrow: PW :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...