Skocz do zawartości

Ułęż - Wakacyjna Szkoła Jazdy - 8.07.2010 (piątek)


czwartek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zaczynam mieć coraz większe wątpliwości co do moich jedynych opon, czy one przetrwają jutrzejszy dzień... :?

 

 

wiesz.. wszystko zalezy od tego ile i jak będziesz jeździć. Mój pierwszy raz na Ułężu był właśnie Forkiem na Geolandardach. Dożyły do końca i służyły potem aż do...... pierwszego deszczu, kiedy się okazało, że nie da się już dalej na nich jeździć :twisted:

:shock: sz.... kurde :|

 

 

W sumie to bez względu na stopień zużycia nie polecam jeżdżenia na nich po deszczu.... zuzycie na ułężu to dobry powód, żeby kupić cokolwiek co się "trzymie" drogi

niestety musze się zgodzić :? wczoraj, gdyby nie włączona kontrola trakcji, władowałabym się bokiem między 2 samochody i możliwe że nie skończyłoby się na lekkich zarysowaniach :evil: te opony kompletnie nie trzymają się na deszczu :|

i tak do jutra nic nie wymyślę więc przyjadę na tym co mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynam mieć coraz większe wątpliwości co do moich jedynych opon, czy one przetrwają jutrzejszy dzień... :?

 

 

wiesz.. wszystko zalezy od tego ile i jak będziesz jeździć. Mój pierwszy raz na Ułężu był właśnie Forkiem na Geolandardach. Dożyły do końca i służyły potem aż do...... pierwszego deszczu, kiedy się okazało, że nie da się już dalej na nich jeździć :twisted:

:shock: sz.... kurde :|

 

 

W sumie to bez względu na stopień zużycia nie polecam jeżdżenia na nich po deszczu.... zuzycie na ułężu to dobry powód, żeby kupić cokolwiek co się "trzymie" drogi

niestety musze się zgodzić :? wczoraj, gdyby nie włączona kontrola trakcji, władowałabym się bokiem między 2 samochody i możliwe że nie skończyłoby się na lekkich zarysowaniach :evil: te opony kompletnie nie trzymają się na deszczu :|

i tak do jutra nic nie wymyślę więc przyjadę na tym co mam

 

Pamietajcie o jednej zlotej zasadzie :!: :mrgreen:

 

Lepiej przyjechac na Ulez pocwiczyc niz cwiczyc aby przyjechac na Ulez :twisted::mrgreen: :roll:

 

Na miejscu mozna dostosowac styl jazdy do zuzycia opon. Da rade nawet i na lysych w deszczy jezdzic.

Zapowiadaja sloneczko ale i przelotne burze.... mam nadzieje, ze cos spadnie jak bedziemy jezdzic. zawsze to lepiej dla efektow szkolenia ale tez i opony stygna na prostych :P

 

-- 7 lip 2011, o 19:29 --

 

Jeszcze ktos zainteresowany?

 

Grupa Szkoleniowa:

00. Jean Cossack - 106 bandit

0. czwartek - Saxo prawie Kit Car

1*. Diter - Evo

2. Polunho - SI SW STI Look

3. joanna7f - Wiśnia

4*. BabyExpress - WRX

5. Jarek

6. Dartmoor - STI

7.

8.

9.

10.

 

Grupa Treningowa:

11. zamieszanie - Imprezka

12*. Przemek - Evo

13. Bartek G. - Celica

14*. comando - Celica

15. Mikołaj - Evo

16. Frodo - Evo ( najszybsze w PL )

17. gforce - Nexia

18.

19.

20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za spotkanie, pozdrawiam nowo poznanych kolegów :twisted:

 

najgorsze że jest to że żona zadzwoniła do firmy i powiedzieli jej, że mnie nie ma 0bicz.gif więc wtopa po całości. :P na szczęścia miałem filmiki żeby potwierdzić swoją wersję wydarzeń 2czytaj.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem i mi się Ułęż mocno spodobał a co widziałem zostanie wrzucone do netu do nocy ;) Pozdrawiam

 

-- 8 lip 2011, o 15:51 --

 

Filmy się uploaduja na Youtube, sprawdzajcie konto Welniacz i przeklejcie na forum bo ja znikam do wieczora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diter, jak byś powiedział ze się żaba w królewnę zamieniła jak byleś na rybach mogło by być inaczej :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

-- 8 lip 2011, o 18:14 --

 

Jest film Welniacza

 

-- 8 lip 2011, o 18:15 --

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktokolwiek zauwazyl, ze jezdzilismy dzis rok temu? ;>

:shock: rzeczywiście :mrgreen::lol: :wink: oj tam :P

 

Pozdrawiam wszystkich spotkanych 8) było mega fajnie, następnym razem też będę :idea::twisted: z właściwymi oponkami :lol::mrgreen:

 

Bardzo dziękuję organizatorom 8) super szkolenie 8)

Dziękuję Gforceowi, Plejadkowi, Jarkowi, Marcinowi za przejażdżkę na prawym 8)

 

ale najbardziej dziękuję 8) Jarkowi za to że dał mi poprowadzić swoje STi na torze 8) 8) 8) chcemy więcej!!! jeszcze raz!!! :D:mrgreen::twisted: :wink:

 

a tutaj kilka fotków z telefonu http://imageshack.us/g/577/20110708775.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko super. Impreza pierwsza klasa, na żadnej się tak nie bawiłem. Miła atmosfera, ciekawi ludzie świetna trasa, organizacja i fachowe porady dot. jazdy. No i do tego ten onboard :P Wydaje się jakbym jechał wolno ale to nie prawda. :mrgreen: Pozdrawiam wszystkich pojeżdżawkowiczów oraz Czwartka z ekipą. Następnym razem z pewnością też się pojawię, ale kupię trochę mniej żarcia :P (a ja się bałem że będzie za mało dla każdego) :lol: A teraz przepraszam ale wracam do odświeżania kanału Welniacz na yt czekając na resztę filmików. :mrgreen:

 

ps. nie widział nikt reklamówki z niebieskimi butami DC i zieloną bluzą? :cry: Gdzieś tam została...

 

 

Pozdrawiam i do następnego. Mam nadzieje że też z taką zacną ekipą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 filmiki poszły bardzo szybko więc dorzuciłem 10 i wyszedłem ... chyba przekroczyłem jakieś limity bo prawie nie chce się ładować na youtuba :/ Zaraz będzie Plejadka przejazd i próbuję kolejne wrzucać.

 

-- 8 lip 2011, o 21:28 --

 

Plejadka przejazd z maski WRXa

 

-- 8 lip 2011, o 21:35 --

 

Mój Gl ucieka przed Forkiem Joanny7f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze te z lasu wrzuce co czekałem na kolejne auta a ciągle Forester przyjeżdżał :mrgreen:

nie moja wina, że wszyscy akurat wtedy poszli jeść... :roll: ale dzięki temu przez kilkanaście minut cały tor był tylko mój... :twisted::mrgreen: i wszystkie kamery były skierowane na mnie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...