Skocz do zawartości

VIII Zlot Plejad 2011 - galeria foto, video i audio


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

yoko parada i w wiekszosci zielone tryby na DCCD efekt to przod słaby ale istnieje, tylu brak

 

No u mnie yoko jeszcze zyje :P chociaz po probie w lesie ma wydarty bok ale ciagle na chodzie :wink:

 

-- 28 cze 2011, o 23:33 --

 

Galeria by Mistral

 

https://picasaweb.google.com/1142692804 ... directlink

 

Piekna galeryjka... dziekuje za fotosy 8)

 

Widac na nich, ze moze Babci bylo kilka ale wszystkie tak samo stare jak i jare :P:mrgreen::mrgreen:

Mnie na plejadach stuknelo 228tys przelotu seryjnego silnika i przez 4 dni wypilismy 0,5l oleju :twisted:

 

Bylo palenie gumy na probach... nie da sie ukryc... zachowalismy sie jak na typowym zlocie :P:oops:

Ja przyznam ze przyjechalem na troszke kombinowanym zestawie oponiarskim (jak zwykle cfaniak :twisted: ).

Lysa ale docieta opona dobrej klasy RunFlat z podwyzszonym profilem. Przejechalem wszystkie te dziury i studzienki o ktorych pisaliscie, sam widzialem jak Beben na jednostce wojskowej strzelil 3 kamienie przy ostatnim nawrocie, ktore polecialy niczym Pocisk armaty samobiezne 2S7 PION :twisted: Przy Basenach przejechalem po krawezniku tak samo jak ponoc 3 zalogi... i nic... seryjne felgi na takich kapciach sa tak pancerne jak oryginalny przedni zderzak (wielokrotnie przewijany) :P Moje oponki teraz to idealne slicki... prawie jak nowe pirelli :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 330
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czwartek, a organizujesz coś w najbliższym terminie?

 

Jesli beda chetni to moge wszystkich plejadowiczow zaprosci na Ulez (piatek) 8.lipca. Mam wstepna rezerwacje i potrzebowalbym minimum 10 osob i zrobimy wspolny trening, szkolenie dla chetnych.

Postaram sie wam zrewanzowac za te "rajdowe chwyty" na trasach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli beda chetni to moge wszystkich plejadowiczow zaprosci na Ulez (piatek) 8.lipca. Mam wstepna rezerwacje i potrzebowalbym minimum 10 osob i zrobimy wspolny trening, szkolenie dla chetnych.

Postaram sie wam zrewanzowac za te "rajdowe chwyty" na trasach :mrgreen:

 

Bartku - ja wstępnie jestem chętny na dwa samochody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde pancerne :mrgreen::mrgreen::mrgreen: naprawdę mnie mile zaskoczył. W locie myślałem ze urwę at tylko pilotowi się wyrwało i przez chwilke nie mógł dojść do siebie

 

-- 29 cze 2011, o 15:18 --

 

następny ze slizgawki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli beda chetni to moge wszystkich plejadowiczow zaprosci na Ulez (piatek) 8.lipca. Mam wstepna rezerwacje i potrzebowalbym minimum 10 osob i zrobimy wspolny trening, szkolenie dla chetnych.

Postaram sie wam zrewanzowac za te "rajdowe chwyty" na trasach :mrgreen:

Bartku - ja wstępnie jestem chętny na dwa samochody

 

Ostatni spam.. własciwy wątek jest tutaj :idea:

Dla uczestnikow z naklejkami Plejad znizka taka jak dla Stałych Bywalców, zapraszam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...