Skocz do zawartości

SUBARU Bielsko-Biała


domestos666

Rekomendowane odpowiedzi

Dominik jest ok ale żal mi go było jak jego firma dawała dupy a ja nie mogłem autka odebrać. Z minusów to włożyli mi do auta badziew alarm i chyba najtańsze dywany gumowe-fajans straszny. Ja auto kupiłem przez telefon-trudno mi oceniać talenta handlwe-wiedziałem czego chcę. A,że Forek podjechał pod górkę zimą-cóż-ten typ tak ma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z minusów to włożyli mi do auta badziew alarm i chyba najtańsze dywany gumowe-fajans straszny.

 

Podobno to ten sam alarm, który montują wszyscy dealerzy Subaru.

 

Każdy dealer montuje inny alarm. Każdy z nich jest "jedynym właściwym" (na terenie jurysdykcji danego dealera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domestos666 napisał/a:

Cytat:

Z minusów to włożyli mi do auta badziew alarm i chyba najtańsze dywany gumowe-fajans straszny.

 

 

Podobno to ten sam alarm, który montują wszyscy dealerzy Subaru.

 

 

Każdy dealer montuje inny alarm. Każdy z nich jest "jedynym właściwym" (na terenie jurysdykcji danego dealera).

 

Mnie Pan Dominik zapewnił, że Subaru montuje wszędzie jeden model alarmu. Może tylko nie umieją go zamontować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest nadzieja,że już sie nauczyli 8) W SIPie też nie umieją bo jeden mój jest SIPowy- co gorsza to też nie umieją stabilnie tego poprawić, i znów pojawia się Nadzieja (ponoć matka kogoś tam...no nie pamiętam kogo)-może się nauczyli poprawiać, jadę teraz z oboma na serwis i niech chłopaki podziałają w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domestos666 napisał/a:

Cytat:Z minusów to włożyli mi do auta badziew alarm i chyba najtańsze dywany gumowe-fajans straszny. Podobno to ten sam alarm, który montują wszyscy dealerzy Subaru.

Każdy dealer montuje inny alarm. Każdy z nich jest "jedynym właściwym" (na terenie jurysdykcji danego dealera).

Mnie Pan Dominik zapewnił, że Subaru montuje wszędzie jeden model alarmu. Może tylko nie umieją go zamontować?

 

Mnie dokładnie tak samo zapewnił ...i do dziś dzień nie było z nim żadnego problemu ;) więc jest szansa. Do Subaru montują ten sam alarm - rzecz tkwi w ustawieniu czułości czujek, jeśli są ustawione na "standard" - są zbyt czułe i "wariują". Muszą być trochę "ogłuszone" i wtedy jest OK. Mam nadzieję tylko, że u mnie nie ogłuszyli za bardzo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyłączyłem to po prostu. W Legasiu zwariowały po 2 miesiącach, po miesiącu poprawiłem w SIPie i do wczoraj było ok- wyłączyłem. W Forysiu z 8 miechów było ok ale potem to też wyłączyłem jak się co 10 min włączał. Tak mieszkam i pracuję,że alarm jest mi zbyteczny- tylko do ubezpieczenia go potrzebuję-niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyłączyłem to po prostu. W Legasiu zwariowały po 2 miesiącach, po miesiącu poprawiłem w SIPie i do wczoraj było ok- wyłączyłem. W Forysiu z 8 miechów było ok ale potem to też wyłączyłem jak się co 10 min włączał. Tak mieszkam i pracuję,że alarm jest mi zbyteczny- tylko do ubezpieczenia go potrzebuję-niestety :(

 

Oj, Michał - ta nasza dzielnica to niebezpiecznie blisko niebezpiecznych rejonów jest ;)

Chyba już nawet tego małego szczekacza (pieska) tam nie macie, co to mnie atakował latem za każdym razem kiedy przechodziłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyłączyłem to po prostu. W Legasiu zwariowały po 2 miesiącach, po miesiącu poprawiłem w SIPie i do wczoraj było ok- wyłączyłem. W Forysiu z 8 miechów było ok ale potem to też wyłączyłem jak się co 10 min włączał. Tak mieszkam i pracuję,że alarm jest mi zbyteczny- tylko do ubezpieczenia go potrzebuję-niestety :(

 

Oj, Michał - ta nasza dzielnica to niebezpiecznie blisko niebezpiecznych rejonów jest ;)

Chyba już nawet tego małego szczekacza (pieska) tam nie macie, co to mnie atakował latem za każdym razem kiedy przechodziłem :)

 

Piesek obronny? Toż go nie ma już od zeszłej wiosny- odszedł wraz ze zmianą właściciela. No i bezpieczeństwo spadło. Ale spoko,teraz to jest Dorn,Ziobro,Wasserman.... złodzieje i bandyci wymiękają-dlatego alarmy dają za free bo nikt już tego nie chce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie natomiast ... nie wykluczam, że być może trafiliśmy na ciężki dzień pani R., ale poziom z jakim zostaliśmy obsłużeni był iście dramatyczny. Niestety, pani ta pozwoliła sobie jeszcze kilka dni później (kiedy już powiedziałem jej, że Subaru da się kupić lepiej i taniej niż w Krakowie) na lekką pyskówkę, czym absolutnie zbiła mnie z tropu...

 

Pani R w Krakowie ma chyba codziennie ciężkie dni. Ta kobita jest beznadziejna. :twisted:

 

a ja bede bronil pani R bardzo mi pomogla we wszystkim i na dodatek sama dzwonila ze zalatwila to to i to i sie przejmowala nalezycie.i jeszcze zalatwila mi darmo przeglad i nowe opony. tak wiec pani R wporzo jest :wink:

ps.ale bryki nie chciala wydac do momentu :jak,,bedzie kasa na koncie damy bryke,, chore no ale taka polsza nasza :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
ale Ona ma chyba takom prace nie?? :roll: :mad: :?:

a jak np.ona ma okres i ja brzuch boli ???

a ciebie jak by przez pare dni bolala fujara to tez bys sie usmiechal caly czas ? :wink: :wink: :wink: :wink: :mrgreen:

 

nIkt jej nie karze sie usmiehadz przez caly czas tylko byc milyhm i komptetnym!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...