Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko :mrgreen:

 

Dzięki również za spota wczorajszego, next time zostawie auto 2 poziomy niżej ;)

 

Uwaga ogłoszenie:

 

Mam na handel nówke sztuke nieśmiganą drukarke

Samsung CLP-325W

http://www.samsung.com/pl/consumer/pc-peripherals-prtinters/printers/color-laser-printers/CLP-325W/SEE/index.idx?pagetype=prd_detail

 

Jakby ktoś relfektował to do oddania jest za 850 zł. Naprawde bardzo fajny sprzęt drukujący szybko, ładnie, do tego działa pod WiFi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu ja nie umiem odpuścić przed wyjściem z tunelu ? ? ? :oops::mrgreen:

 

W strone na Gdansk nie mam z tym problemow :mrgreen: Gorzej w druga... Mam jakas blokade psychiczna przed tym zakretem, nie lubie go bardzo. A Czwartek wczoraj mi pokazal, ze na tym zakrecie mozna skrecac, hamowac, zachowac kontrole nad fura i to wszystko na trzech kolach :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zakręt wspominam jako jeden z pierwszych zachwytów nad prowadzeniem auta niedługo po kupnie S4. lecieliśmy 3 audi w quattro ja na końcu i zrobilismy to wyjscie 160 albo 180 nie pamietam dokladnie i nie chce ściemniać. W każdym bądź razie przekonałem się wtedy, że nawet jak dobrze nie znasz tego auta to i tak da się szybko pojechac. Choć przyznam, że wtedy miałem ciepło i ciesze się, że głupie podejście: "nie moge być gorszy" nie skończyło się źle. Na szczęście wystarczyła kontra i dalej ogień. Z resztą tamta noc była naprawde szybka. Ze spalarni na cargo dojechaliśmy w 11-12 minut a nie było jeszcze całkiem pusto na drodze.

 

ech... brakuje mi turbo benzynki. Dzisiaj troche potestowałem swojego diesla i niby idzie w miare ale to nie to samo. Boje się dźwięku tego silnika w zakresie 3-4 tys obr.

 

Z tego miejsca uroczyście oświadczam, że S bedzie i to jeszcze w tym roku, jak finanse na to pozwolą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze spalarni na cargo dojechaliśmy w 11-12 minut a nie było jeszcze całkiem pusto na drodze.

Sobiesław Zasada opisywał takie przypadki, nie jesteście pierwsi :wink:

 

Mój subarak nadal w Wadowicach, a ja nie moge spać bo mam jakies przeziębienie, i spałem cały dzień. Nie chcę nawet juz zapowiadać wstępnego terminu, kiedy rozwiąże sie problem z alarmem. Wariat jest przełożony, wszystko działa jak powinno, ale nie daje iskry :(. Mam nadzieję, że będzie na spota w przyszłym tygodniu :)...

 

Z tego miejsca uroczyście oświadczam, że S bedzie i to jeszcze w tym roku, jak finanse na to pozwolą.

Hope So :). Trzymam kciuki :). I mam nadzieję, że nie chodzi o S4 znowu, tylko o SU...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję, że nie chodzi o S4 znowu, tylko o SU...

 

oczywiście, że chodzi o Subaru :) Nawet mam założone subkonto w banku na ten cel.

myśle, że realnym rozwiązaniem będzie GiejTek, wybebeszony z klatką i dobra zawiechą tak typowo dla fun'u. Planowany termin ataku: Zima 2011/2012 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też chodzi o wyjście w stronę centrum, a nie Gdańska :wink:

 

latem wychodziłem na piątym biegu, bo czwórka się skończyła wcześniej :lol:

więc musiało być over 200 i to na pontonowym zawiasie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też chodzi o wyjście w stronę centrum, a nie Gdańska :wink:

latem wychodziłem na piątym biegu, bo czwórka się skończyła wcześniej :lol:

więc musiało być over 200 i to na pontonowym zawiasie ;P

zwariowales.. 8)

zdrooowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też chodzi o wyjście w stronę centrum, a nie Gdańska :wink:

 

latem wychodziłem na piątym biegu, bo czwórka się skończyła wcześniej :lol:

więc musiało być over 200 i to na pontonowym zawiasie ;P

 

widzialem - potwierdzam, Fx idzie jak dziki przy wylocie z tunelu :twisted:

 

ja tez jakos wole zdecydowanie wolniej w ta strone wyjezdzac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...