Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

A ja włąsnie wróciłem, gdyz nie mogłem wytrzymac i pojechałem o 20. Spotkałem 3 subaraki, które serdecznie pozdrawiam. Ponadto niestety pługi zaatakowyał M1. A tam gdzie nie jest odśnieżone to już wyślizgany lód jest niestety. No i przytuliłem dzis krawężnik :oops: Co prawda na prostych kołach i przy niewielkiej prędkości na niego wjechałem, ale miałem (i mam) stresa. Subarak raczej cały, opony i felgi też. Przejechałem kilka razy szybciej toruńską i nie odczułem żadnego bicia, ani stukania. Chyba mi sie przyfarciło w nowy roku, uff :oops: Postanowienie noworoczne: nigdy więcej nie atakowac żadnych krawężników :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja włąsnie wróciłem, gdyz nie mogłem wytrzymac i pojechałem o 20. Spotkałem 3 subaraki, które serdecznie pozdrawiam. Ponadto niestety pługi zaatakowyał M1. A tam gdzie nie jest odśnieżone to już wyślizgany lód jest niestety. No i przytuliłem dzis krawężnik :oops: Co prawda na prostych kołach i przy niewielkiej prędkości na niego wjechałem, ale miałem (i mam) stresa. Subarak raczej cały, opony i felgi też. Przejechałem kilka razy szybciej toruńską i nie odczułem żadnego bicia, ani stukania. Chyba mi sie przyfarciło w nowy roku, uff :oops: Postanowienie noworoczne: nigdy więcej nie atakowac żadnych krawężników :idea:

No to nie jesteś sam, też w ostatniej chwili dziś przyuważyłem krawężnik schowany pod śniegiem i na samym końcu trafiłem go felgą, na szczęście prędkośc też niewielka, bicia nie ma ale ślad jest :mad: A tak pozatym dzięki za fajnego spota w nowym roku, było zacnie ;) i Pan pług fajnie bokiem śmigał ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak pozatym dzięki za fajnego spota w nowym roku, było zacnie

 

bylo naprawde fajnie i sporo niezagrozonej jazdy

 

Nowy Rok właściwie przywitany został :mrgreen:

parkingi puściusieńkie były,dzięki za spota :cool:

Widzimy sie jutro(a wlasciwie to dzis) o 22 pod Electro !!

 

dzisiaj może już tak fajnie nie być :sad:

 

Ten plug co zaatakowal M1 potem krecil sie niegorzej niz cala reszta

 

i Pan pług fajnie bokiem śmigał ...

_________________

 

ma fantazję kierownik tego pługa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie moglem sobie darowac i wybralem sie ok 20:00 na wycieczke pod M1 :twisted:

zwiedzilem wszystkie pargingi i bylo jeszcze duuzo nie wyslizganego sniegu, chociaz zdarzaly sie tez lodowiska :roll:

 

pozdro dla spotkanych: hellera, owcy i elmo

 

szkoda, ze reszta tak popila i dopiero o 23 sie pojawiliscie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa sie zebrała dość licznie :) Zdjecia wrzucę niebawem. Dzisiaj niestety nie bede mógł przyjechac bo na dobe w pracy jestem :( Ale mam nadzieje ze jakas dokumentacja bedzie ze spota :) Pozdrowienia dla wszystkich a zwłaszcza czerwonego subaru z mega kosmicznym urządzeniem do nawigacji :D a no i dla pługomena :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłbym dziś na spota ale przed momentem minołem się ze słupem na milimetry a później jakimś cudem gdy udało mi się ominąć ten że słup to poleciałem w stodołe ale na szczęście była za kawałkiem puchu który mnie zatrzymał. Nie ma to jak ostatni zakręt przed domem :mrgreen::mrgreen: Starczy emocji na dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kapic1, wpadaj. Przecież nie ma to jak dobre odlajtowanie się w doborowym ( :mrgreen: ) towarzystwie po szczęśliwie zakończonych przeżyciach :wink:

 

Ja postaram się też wpaść ale to jeszcze u mnie się okaże po 21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki to 22:00 tak jak wczoraj Electro ;-)

 

ja juz jestem w pelni sprawny ;-) wiec bede jezdzil ;-)

 

no i naprawilem ten lewy tylny pozycyjny/stop ;-) juz nie mruga ;-) (kabelek z masy niedomagal i trzeba bylo go zreanimowac a przy okazji wyczyscilem wszystkie styki w obu lampach, swieca jak nowe ;-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...