Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

sluchajcie! jak macie jakies propozycje kawalka prostej, na ktorej moznaby cos jeszcze ponagrywac dzwiekowo to byloby super!!!

ja mysle usilnie.

miejsce za ustronne bedzie chyba zbyt slyszalne w okolicy, znowu zbyt tloczne da nam tlo na nagraniu :cry:

zdroowka!

 

mozna ogarnac cos jak uruchomie turbowanne - np na zawadach przy wale - jest kawal fajnej prostej i tam mozna polatac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna ogarnac cos jak uruchomie turbowanne - np na zawadach przy wale - jest kawal fajnej prostej i tam mozna polatac

o! myslalem o tym miejscu! bedzie spoko raczej. tylko kiedy chlopie ogarniesz turbowanne?!?!?! :twisted:

zdroowka!

 

jak Zbychu wyzdrowieje :mrgreen: bo na razie jutro ja mu wstawiam na nie-ASO a powinien sie ogarnac do dlugiego weekendu - wiec po wyjazdowym weekendzie bedzie mozna cus przedsiewziac bo wydeszek w turbowannie pieeeenknie gada :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie! jak macie jakies propozycje kawalka prostej, na ktorej moznaby cos jeszcze ponagrywac dzwiekowo to byloby super!!!

ja mysle usilnie.

miejsce za ustronne bedzie chyba zbyt slyszalne w okolicy, znowu zbyt tloczne da nam tlo na nagraniu :cry:

zdroowka!

Proponuję nowo otwarty asfalcik pod Cargo czyli nowy łącznik Okęcia z Ursynowem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy planujesz nastepne nagrywanie? Bo ja sie niedlugo z tym swoim maglem bede musial szarpnac... :roll:

nie rozumiem. mozesz Simon1 cos rozjasnic bo nie skumalem jakos :neutral:

 

maciekSubru, dobry pomysl! chyba lepiej niz na Cargo bo tam sie kreci Kiler, Antonio Molarez (szzzesc Waldek dawaj zloto) i inni bandyci :mrgreen:

http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc ... d=&x=0&y=0

zdroowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta miejscówka za TVN em przy siekierkach jest fajna, czasem tam jeżdżę.

Jak również się chętnie dołączę, moja lodówka również troszkę bulgocze.

Kiedy nagranie?????

Może wtorek, spotkanie pod stadionem na rally a potem pojedziemy na TVN????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

maciekSubru, dobry pomysl! chyba lepiej niz na Cargo bo tam sie kreci Kiler, Antonio Molarez (szzzesc Waldek dawaj zloto) i inni bandyci :mrgreen:

http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc ... d=&x=0&y=0

zdroowka!

 

nie bedzieta mi pod oknami halasowac :razz: :mrgreen:

 

kurcze wezmy sie zgrajmy po dlugim weekendzie to juz turbowanna bedzie mogla zarzondzic :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gourment i inni z sekcji warszawskiej - wyjeżdzacie na długi weekend 1-4- maja czy robimy jakieś ognicho, grill itp.??? :roll:
lista chętnych na moją działkę pęka w szwach, komitet kolejkowy stara się opanować napierający tłum, w Internecie miejsce na liście sprzedaje się już za 400 złotych, istne szaleństwo. Póki co jest nas siedmiu - ja i moja trzustka :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto chętny niech się dopisze z preferowaną datą (ew. nocleg jest), może w ten sposób ogarniemy:

1. gourmet - dowolnie

2. dobramagilla - potwierdzasz?

3. arosiak - 3 lub 4 (tak?)

 

Wstepnie tak chyba , że pojadę na deskorolke ........ :roll:

 

gdzie pojedziesz :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto chętny niech się dopisze z preferowaną datą (ew. nocleg jest), może w ten sposób ogarniemy:

1. gourmet - dowolnie

2. dobramagilla - potwierdzasz?

3. arosiak - 3 lub 4 (tak?)

4. Agrest bez noclegu + Wiolka + mała łobuzica (6msc) - data dowolna aby pogoda była

No to się dopisaliśmy :cool: Mam nadzieję że jest jeszcze jakaś miejscówka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto chętny niech się dopisze z preferowaną datą (ew. nocleg jest), może w ten sposób ogarniemy:

1. gourmet - dowolnie

2. dobramagilla - potwierdzasz?

3. arosiak - 3 lub 4 (tak?)

4. Agrest bez noclegu + Wiolka + mała łobuzica (6msc) - data dowolna aby pogoda była

No to się dopisaliśmy :cool: Mam nadzieję że jest jeszcze jakaś miejscówka :wink:

 

asz Ty przechrzcie :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...