Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jeszcze, czy do Wawy zawitam Foresterem, wiec ze spota moga byc nici.

 

Moze cos poradzicie jesli chodzi o wybor hotelu? Mam dwie propozycje (narzucone z gory niestety): Hotel Ibis albo Hotel Premiere Class. Przy ktorym daloby rade zaparkowac darmowo furaka, gdyby sie udalo przyjechac na wlasna reke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy!

Mam prośbo-propozycję :grin: o przeniesienie piątkowego spotkania na sobotę. Jak się okazało na ulicy Chłodnej do soboty prowadzone są jakieś dziwne roboty kanalizacyjne, które mogą się objawiać dziwnymi zapachami z wszelkich ujęć wodnych, bądź też jej chwilowymi brakami co napewno nie ułatwi nam spotkania. Natomiast w sobotę serdecznie zapraszam, troszkę się będzie działo, w ciągu dnia mecz rep Polski, potem zakończenie sezonu 2007 AK Centrum, w którego imprezach :twisted: wielu z nas startowało, a potem muzyka, alkohol i ... napewno będzie się działo.

Pozdrawiam i czekam na odzew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem nie medrkowac, ale nie moge sie powstrzymac:

inni nawet na trzeźwo mają problem ze znikającymi dniami :razz: (buziak Bea :mrgreen: )
-i to jest kolejny dowod na wyzszosc sami wiecie kogo nad sami wiecie kim. :mrgreen: (wlasnie skonczylem ogladac testosteron, uwielbiam ten film)

 

Postaram sie dotrzec, ale nie obiecuje, bo nie wiem jak bedzie z transportem, a po przekroczeniu tych punktow staram sie nie kusic licha... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, Vero ja zbyt dobrze znam ten sposob transportu, zebym nie widzial, ze to transport w jedna strone, bo ostatnie odchodza cos okolo 22giej, wiec nawet nie ma sensu sie wybierac do miasta na wieczor, bo ledwo czlek usiadzie a juz sie musi zbierac do wyjscia. :evil: Kombinuje transport kolowy, obaczym co wyjdzie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, znow musze dzisiaj niestety odpuscic. Wczoraj mialem zbyt imprezowy wieczor i dzisiaj sie nie moglem pozbierac przez pol dnia, a robota czeka... Bawcie sie dobrze i do nastepnego. :cry:

 

Na pocieszenie looknijcie sobie do dzialu "filmy" w glownym i zobaczcie efekty wczorajszego wieczoru... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie:)

Widzę, że jednak coś się u Was dzieje. U mnie piękny śnieg tak więc szuwarki miałyby gdzie pobrykać.

No i szczególne pozdrowienia dla frakcji Warszawskiej

 

 

TY nas lepiej nie denerwuj tym śniegiem :evil:

 

Poza tym gdzie byłeś jak Cię nie było, co sie nie odzywasz - nie mów, że zarobiony jesteś i nie masz czasu :roll: :mrgreen:

 

Kiedy wracasz? Może być na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze w niedziele cos porobimy? jakis spocik? spacer 4x4 nad wisla czy cus :twisted:

 

[ Dodano: Sob Lut 09, 2008 1:41 am ]

no i '?! ktos chetny na spociwo niedzielne?? czy juz wszyscy sie przeniesli na rownolegle forum?! aloo! mowi sie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...