Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro czasowo jest to do ogarnięcia, to kwestią decydującą jest stan mojej wiedzy na poniedziałkowy egzamin. Dam znać jutro popołudniu.

A tymczasem idę się zaprzyjaźnić z podręcznikiem od Bankowości Elektronicznej :roll:

trzymamy kciuki Vero, zeby sie wszystko udalo: i egzamin i ognisko w Twoim gronie! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marro, podjedz lepiej na tego Jet'a przy pulawskiej, tam sie ludziki zbieraja co wiedza dokladnie jak tam dojechac, ja tak jak mowilem nie moge potwierdzic czy bede na 100% z powodu popijawy. Niestety w smutniejszej atmosferze niz to bylo z poczatku planowane.

 

ok, Simon1, jadę na Jet-a

 

co do atmosfery, niestety wypadki chodzą po ludziach wielka szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie a co robimy jeśli tym razem prognozy pogody się sprawdzą -> 2 stopnie, deszcz ze śniegiem, wiatr? Ja mojego włochatego nie biorę na pewno - wejdzie łobuz do wody na 100%, a przy tej pogodzie się przeziębi, a na smyczy nie mam zamiaru go w lesie trzymać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie.

arosiak, po 8 zł za worek to za szczapy czy jakieś grubsze?

 

TO jest worek drzewa na rozpałkę do kominka (więc cienkie suche), nie za duży nie za mały, i tak kupuje dla siebie do kominka , więc wezmę z 5 worków do bagara i może trochę grubszych kominkowych też wrzucę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drewna do kominka też mam pod domem to zapakuję ile się da do bagażnika i będzie git.

Ktoś w końcu będzie pod Papiernią, bo nie wiem czy tam hamować czy jechać od razu dalej. Jakby co to mogę poprowadzić tam zgromadzonych na miejsce, pytanie czy ktoś będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to pisać, ale vero-studentka wygrała z vero-forumowiczką w tej bitwie.

Niestety, jeszcze sporo nauki przede mną i muszę odpuścić jutrzejsze ognisko :evil:

 

Przepraszam za zamieszanie i życzę Wam miłej zabawy!

 

PS. mam nadzieję, że po gorącym okresie egzaminacyjnym ogarniemy jakiś kolejny wypad w plener :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to pisać, ale vero-studentka wygrała z vero-forumowiczką w tej bitwie.

Niestety, jeszcze sporo nauki przede mną i muszę odpuścić jutrzejsze ognisko :evil:

 

Przepraszam za zamieszanie i życzę Wam miłej zabawy!

 

PS. mam nadzieję, że po gorącym okresie egzaminacyjnym ogarniemy jakiś kolejny wypad w plener :wink:

 

spoko. Nic się nie stresuj, a okazji do plenerowania jeszcze będzie!!

3maj się!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doturlalem sie jakos do domu... Sorry, zgodnie z przewidywaniami pozytku ze mnie by dzisiaj na ognisku nie bylo a przebywanie w mojej okolicy otwartego ognia groziloby detonacja od samych oparow z wydychanego powietrza... Postaram sie nadrobic na kolejnym ognisku, mam nadzieje, ze bawiliscie sie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ognisko przy takim wietrze w lesie jest chyba niebezpieczne z uwagi na możliwość zaprószenia ognia.

Ja bym chętnie przeniósł to spotkanie na inny termin.

My dorośli to co innego, ale ja niestety muszę siedzieć z synem a zabierać dziecko w taką pogodę to nie jest najlepszy pomysł.

Poza tym nie wiem czy czasem nie ma tam jakiegoś zakazu z uwagi na pogodę (silny wiatr).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ognisko przy takim wietrze w lesie jest chyba niebezpieczne z uwagi na możliwość zaprószenia ognia.

Ja bym chętnie przeniósł to spotkanie na inny termin.

My dorośli to co innego, ale ja niestety muszę siedzieć z synem a zabierać dziecko w taką pogodę to nie jest najlepszy pomysł.

Poza tym nie wiem czy czasem nie ma tam jakiegoś zakazu z uwagi na pogodę (silny wiatr).

 

Zaczyna się :evil:

 

Ja się nastawiłem na ognisko i ma być!!

Mam nową gaśnicę w samochodzie i drugą starą - damy radę jakby co.

Poza tym mamy Subaru - szybciej uciekniemy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...