Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się vero nie przejmuje :D wrecz przeciwnie :D było super :D wkoncu tam gdzie jest ostra walka tam są i nieprzewidziane pit stopy :D to był best ever spot na jakim byłem :D pod wzgledem tego co sie działo :D poza tym pokazałem mojej mam nadzieje przyszłej no ten tegies, że jaki to ja meski jestem i koła zmieniam na szybko...buahahahaha :D :D :D :D :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo dla peugeota 206 i audi kombi za "bliskie spotkanie trzeciego stopnia"

 

Kurcze, nie lubię takich kolesi co to myślą, że to wyścigi i starają się na siłę wyprzedzać. Parę razy naprawdę zrobili niemiłą akcję :evil:

 

zdecydowanie tak... najgorsze jest to, że kolega od Audi to 3 krotny mistrz polski w rallycrossie Białowąs niejaki a drugi ma ksywe Buli i mieszkał kiedyś na moim osiedlu jak mieszkałem na Natolinie... co prawda miał kolce na tym pugu na oponach ale to nie zmieniało faktu, że jak któregoś z nas by obróciło to i tak by nie wychamował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla znanych i nowo poznanych forumowiczow :).

raju dzieki za gatki szmatki i przejazdzke :cool:

upalanie 2 tonowego lodowego kloca jest calkiem teges :mrgreen:

 

miejscowka fajna (do momentu gdy wszedzie wyszedl lod). IMO fajne byly proby pocalowania sie z latarnia z dwoma dzieciakami w srodku. szacun :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla znanych i nowo poznanych forumowiczow :).

raju dzieki za gatki szmatki i przejazdzke :cool:

upalanie 2 tonowego lodowego kloca jest calkiem teges :mrgreen:

 

miejscowka fajna (do momentu gdy wszedzie wyszedl lod). IMO fajne byly proby pocalowania sie z latarnia z dwoma dzieciakami w srodku. szacun :!:

 

o tak !! ten tatuś to mistrzunio!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja nic nie mowie, ale sa juz zdjecia. :-))) Po raz kolejny sorry za ich jakosc i mala ilosc, ale kazdy kto poprubuje robic zdjecia w nocy pod swiatla imprezy i majac w dodatku zgrabiale i trzesace sie lapy wie o czym mowie. :D Dzieki za spociwo, bylo bardzo fajnie! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dotarłem do domku była naprewde fajnie, :mrgreen: , poganialismy sie troche po placyku, ale pod koniec był juz mega lód na nawrotach :evil:

 

audi kombi i pug 206 faktycznie troche przesadzali, miałem wrazenie ze jada na czas, pare razy podjeżdżali bardzo blisko do innych, po co? ogarniali samochody gorzej z adrenalinką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO fajne byly proby pocalowania sie z latarnia z dwoma dzieciakami w srodku. szacun :!:

 

o tak !! ten tatuś to mistrzunio!!

 

właśnie... kto to był? forumowicz? przyznać się :twisted:

ale szczerze powiem, że w momencie jak "tatuś" leciał na latarnię trochę się przetraszyłam.. walnąłby idealnie tam, gdzie był fotelik dziecka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beben ? Ty byłes? dlaczego ja Cię nie widziałem ? a wiem... może dlatego, że koło zmieniałem

 

byłem :mrgreen: , ja to ten koleś w niebieskiej kurtce który sie przyglądał jak sie meczysz z lewarkiem :mrgreen::twisted: :wink: , spytałem cie o Przemka dlaczego nie wpadł bo miał nam takie fajne gadżeciki poprzywozić :wink: , kojarzysz?

 

Simon1 dzieki za fotki nawet sie załapałem na paru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beben ? Ty byłes? dlaczego ja Cię nie widziałem ? a wiem... może dlatego, że koło zmieniałem

 

byłem :mrgreen: , ja to ten koleś w niebieskiej kurtce który sie przyglądał jak sie meczysz z lewarkiem :mrgreen::twisted: :wink: , spytałem cie o Przemka dlaczego nie wpadł bo miał nam takie fajne gadżeciki poprzywozić :wink: , kojarzysz?

 

Simon1 dzieki za fotki nawet sie załapałem na paru :mrgreen:

 

aaaaaaaaaaaaaaa...............i wszystko jasne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wrzuc pare tego pieknego czerwonego kombi, ktore tam widac na jednym zdjeciu

 

Przepraszam Cie bardzo, ale mimo najszczerszych checi nie udalo mi sie wykonac dobrego zdjecia Twojego wozu, porozmazywane wyszly i sie nie nadaja... Nastepnym razem sie poprawie :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, klopot z tym ze nieregularnie wyjezdzaliscie a ja nie chcialem za dlugo stac przy tym slupie ( a tylko stamtad wychodzily jakie takie te zdjecia) bo wsciekle atakowal mnie za kazdym przejazdem kierownik pełgota 206 :mrgreen: I po tym jak przywalil w studzienke i nieomal pojechal mi po nodze to sie poddalem. Poza tym straszliwie zmarzlem i lapy mi sie tak trzesly ze nawet anti-shake niewiele mogl przy tych czasach naswietlania zdzialac. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...