Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

jesli pod kanal+ to sugeruje ten sam parking tylko 50m dalej (wjazd ten sam ale dalej jest sprzyjajacy bardziej integracji autek placyk do zawracania strazy pozarnej) :wink:

wjezdzajac pod kanal+ mijamy go po prawej i wbijamy sie na placyk konczacy ulice.

podejzewam, ze bede :wink:

zdrooowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszył moje oczy widok wielu subaraków na cargo...no i oczywiście to co pokazywały :)

 

 

Chyba trzeba wymyśłić jakieś kary dla właścicieli Subaru upalających z Calibrami, Bejcami i Golfami III na Cargo :roll:

 

Przecież to oczywiste psucie wizerunku :evil:

 

 

 

Evo niech se kupią :evil:

 

:mrgreen::mrgreen:

Maciek, sprawiasz wrazenie osoby która wyżej s.. niż d... ma, ale jest takie powiedzenie jedni wolą ogórki, a inni ogrodnika córki. A do konkurencji też trzeba miec szacunek, bo to świadczy o kulturze i wychowaniu. Pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wariant B w momencie gdy będzie padał deszcz ? / dot. spota /

 

Radzę Wam wymyślić jakiś wariant "B" bo u mnie w Rawie Mazowieckiej od 20 minut leje tak bardzo ze droga zamieniła się w rzekę. I nie jest to burza tylko po prostu ciągły deszcz. Póki co nie zapowiada się żeby przestało. :| A jeszcze godzinę temu było prawie bezchmurne niebo. :roll:

Pewnie za jakąś godzinę przyjdzie to do Wawy bo idzie z zachodu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana
Jest wariant B w momencie gdy będzie padał deszcz ? / dot. spota /

 

Radzę Wam wymyślić jakiś wariant "B" bo u mnie w Rawie Mazowieckiej od 20 minut leje tak bardzo ze droga zamieniła się w rzekę. I nie jest to burza tylko po prostu ciągły deszcz. Póki co nie zapowiada się żeby przestało. :| A jeszcze godzinę temu było prawie bezchmurne niebo. :roll:

Pewnie za jakąś godzinę przyjdzie to do Wawy bo idzie z zachodu. :wink:

najprawdopodobniej rzeczony deszczyk właśnie dociera nad moją okolicę.

Fajnie chłodno się zrobiło, deszczem już pachnie ino wieje koszmarnie i mnie iśc trudno :roll:

 

Nie wiem jak będzie za 3-4 godziny, ale w razie czego jakaś alternatywa by się zdała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana

a ja mam auto w Reducie... bo nam biuro rozbudowują i parking skasowali...

fajnie...

jupi że hej...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

och jak ja lubie pomarudzić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszył moje oczy widok wielu subaraków na cargo...no i oczywiście to co pokazywały :)

 

 

Chyba trzeba wymyśłić jakieś kary dla właścicieli Subaru upalających z Calibrami, Bejcami i Golfami III na Cargo :roll:

 

Przecież to oczywiste psucie wizerunku :evil:

 

 

 

Evo niech se kupią :evil:

 

:mrgreen::mrgreen:

Maciek, sprawiasz wrazenie osoby która wyżej s.. niż d... ma, ale jest takie powiedzenie jedni wolą ogórki, a inni ogrodnika córki. A do konkurencji też trzeba miec szacunek, bo to świadczy o kulturze i wychowaniu. Pozdrawiam :mrgreen:

 

 

:mrgreen::mrgreen:

 

A nie mówiłem.... :roll:

 

 

 

 

 

 

Co do spota to możemy się przenieść na parking podziemny w Sadybie - ale na razie Canal +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich zespotowanych pod kanalem ja utknalem w dawnym carmanie na Sikorskiego a obecnie Centrum Serwisowe Malecki, ;-( ale widze was to tak jakbym tam byl ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich zespotowanych pod kanalem ja utknalem w dawnym carmanie na Sikorskiego a obecnie Centrum Serwisowe Malecki, ;-( ale widze was to tak jakbym tam byl ;-)

 

Pozdr.

Jednak udało Ci się dołączyć.

:mrgreen:

Szkoda, że taka krótka przejażdżka.

Pozdrawiam wszystkich zespotowanych a szczególnie małego "czwartka" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana

 

Hogi , małego " czwartka " szczególnie dlatego, ze mu samochód popsułes ?

 

i jeszcze na dużego czwartka próbował zwalić, że metalowe i chińskie kupuje zamiast pancernych plastików jakichś (niemieckich pewnie...) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich zespotowanych pod kanalem ja utknalem w dawnym carmanie na Sikorskiego a obecnie Centrum Serwisowe Malecki, ;-( ale widze was to tak jakbym tam byl ;-)

 

Pozdr.

Jednak udało Ci się dołączyć.

:mrgreen:

 

no cóż miałem nosa że pojedziecie do MC :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla zespotowanych :idea:

maly czwartek wlasnie rozwala kolejne autka... tzn ze chyba was pozdrawia 8)

 

zmieniajac lekko temat....

 

Ale urwał!

 

e9b3e7ca74ac7ed74cbbab6.jpg

 

http://www.tvn24.pl/0,1664160,0,1,subaru-wjechalo-wprost-do-wisly,wiadomosc.html

 

Chyba sie nie przyznajemy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...