Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

wymówki....

 

 

 

 

 

:P

Spadaj... :twisted:

 

 

 

No dobra.. subaraka miałem nieumytego i wstydziłem się podjechać... choć to w sumie było jeszcze błotko po polskim, więc nie było się w czego wstydzić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy spocik i bardzo miło i sympatycznie :-)

Zupełnie inaczej sobie wszystkich wyobrażałem spodziewałem sie jakis wariatów i szalenców a tu "prawie normalni" :wink: ludzie a nawet kilku pod krawatem i z dziecmi (dziewczynka jest tak urocza ze mozna ja lyżkami jeść ) szczególnie jak mowi ze nie boi sie jedynie jak ten niebieski warczy bo to jej :mrgreen: i jest cichy :mrgreen:

Milo bylo tylko szkoda ze musiałem tak szybko spadac a z relacji Saracena44 troche sie potem działo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za jak zwykle miłe spotkanie, szczególne podziękowania dla:

- saracen44 - za dowiezienie na spota

- Yacho - za podwózkę po auto

:)

mam nadzieję że POM udany i narobiliście odpowiedniego hałasu w tym tunelu :mrgreen:

nie ma problemu, to ja dziękuję bo tak to przynajmniej nareszcie zjawiłem się na spocie i nikt nie krzyczał, żeby mu do pełna tankować :wink:

 

Pierwszy spocik i bardzo miło i sympatycznie :-)

Zupełnie inaczej sobie wszystkich wyobrażałem spodziewałem sie jakis wariatów i szalenców a tu "prawie normalni" :wink: ludzie a nawet kilku pod krawatem i z dziecmi (dziewczynka jest tak urocza ze mozna ja lyżkami jeść ) szczególnie jak mowi ze nie boi sie jedynie jak ten niebieski warczy bo to jej :mrgreen: i jest cichy :mrgreen:

Milo bylo tylko szkoda ze musiałem tak szybko spadac a z relacji Saracena44 troche sie potem działo :twisted:

A coś się działo? :roll: :roll: :roll: nie mogłem rozmawiać bo trochę hałasu było w tunelu.

 

Już przynajmniej wiem jaka jest różnica pomiędzy gietekiem i tajperem... może jednak przeżucę się na spoty seata... :P:P:P

Dzieny, wporzo było. Przydał by się jeszcze na pom'ie jakiś kawałek winkla... i laweta... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy spocik i bardzo miło i sympatycznie :-)

Zupełnie inaczej sobie wszystkich wyobrażałem spodziewałem sie jakis wariatów i szalenców a tu "prawie normalni" :wink: ludzie a nawet kilku pod krawatem i z dziecmi (dziewczynka jest tak urocza ze mozna ja lyżkami jeść ) szczególnie jak mowi ze nie boi sie jedynie jak ten niebieski warczy bo to jej :mrgreen: i jest cichy :mrgreen:

Milo bylo tylko szkoda ze musiałem tak szybko spadac a z relacji Saracena44 troche sie potem działo :twisted:

 

 

Zosia też pozdrawia.

Zosi auto nie warczy tylko robi buuuu csssssss buuuu cssssss :mrgreen:

A mama jeździ kleklekleklekle i jest nuda :(

 

z tymi "prawie normalnymi" to uważaj - pozory mylą :twisted:

 

Dziękujemy również za miłego spota.

 

Pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za jak zwykle miłe spotkanie, szczególne podziękowania dla:

- Yacho - za podwózkę po auto

:)

 

nie ma problemu :) polecam sie.

Dzieki za spota wszystkim i do nastepnego razu :)

zostane dluzej nekst tajm.

zdrooowka!

a żebyś nie powiedział w złą godzinę, bo się mnie spodobało wożenie :P

http://www.ironmaiden.com/ - tutaj do ściągnięcia nowy numer maidenów - ale jak mówiłam, bez szału.

No i się gniewam, bo nas omijają w trakcie trasy i nie przyjeżdżają do PL :evil:

 

Ale nie będę marudzić bo mam ambitny plan w pierwszej połowie sierpnia siedzieć w Norwegii, akurat 5km od Bergen, więc tam sobie pójdę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...