Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Postaram się być po 20.

 

Czwartek, slyszales? :twisted: :wink: :mrgreen:

 

OK... Simon wez narzedzia i ten specjalny przyrzad co bedzie potrzebny do..... :mrgreen::mrgreen: :mrgreen:

 

 

Postaram się być po 20.

 

z ktora ? ;)

 

No wlasnie... zamiast zastanawiac sie jakim subaru przyjedzie to wszycy licza na cos wiecej :shock:

a znajac Bzyka bedzie apetyczna z nogami do ziemi... zgadza sie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się być po 20.

 

Czwartek, slyszales? :twisted: :wink: :mrgreen:

 

OK... Simon wez narzedzia i ten specjalny przyrzad co bedzie potrzebny do..... :mrgreen::mrgreen: :mrgreen:

 

 

Postaram się być po 20.

 

z ktora ? ;)

 

No wlasnie... zamiast zastanawiac sie jakim subaru przyjedzie to wszycy licza na cos wiecej :shock:

a znajac Bzyka bedzie apetyczna z nogami do ziemi... zgadza sie?

 

Przyjadę Legasiem :-) ale nie wiem na która kolezankę mam się zdecydować ???

Wolicie blondynke czy brunetke ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

OK... Simon wez narzedzia i ten specjalny przyrzad co bedzie potrzebny do..... :mrgreen::mrgreen: :mrgreen:

 

 

 

Yyyyy... chodzi Ci o zwykly łom, prawda? :wink: :mrgreen:

Bo jesli chodzi o inne skomplikowane narzedzia, to trzeba uderzac do Harvestera, podobno ma nawet klucz o numeracji :!: 21 :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur... i nie będę miał nowe wydechu na spocie. Jeszcze mi nie wysłali... A mieli to zrobić w piątek :evil:

 

No to nie wiem.... musisz Harviego uprosic ale moim zdaniem bedziesz musial zaparkowac blizej Seat Corner niz Subaru :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

 

OK... Simon wez narzedzia i ten specjalny przyrzad co bedzie potrzebny do..... :mrgreen::mrgreen: :mrgreen:

 

 

 

Yyyyy... chodzi Ci o zwykly łom, prawda? :wink: :mrgreen:

Bo jesli chodzi o inne skomplikowane narzedzia, to trzeba uderzac do Harvestera, podobno ma nawet klucz o numeracji :!: 21 :!:

 

i gitary w piwnicy!!! wlasnie moze sie przydadza :P

a co do tego specjalnego device'a to mialem na mysli "innowacyjne narzedzie do wykonywania wielu zadan specjalnych" no ale ze ty nazwales to Łomem to moze i byc :twisted:

 

Bzyku nie obawiaj sie... Twojemu Legasiowi nie spadnie z glowy wlos a Tobie nie zejdzie powietrze z kol ... musimy tylko wziac ze soba argumenty do dyskusji "ktora ladniejsza" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Taki jest plan. Wbijaj na spota to się całe górne piętro zajmie i przy wjedzie na górę wystawi tabliczkę "ONLY SUBARU" :P

 

OOOO :D Dwa pełne baki paliwa :D

 

Nawet więcej, bo będzie jeszcze Grzesiek i może jeszcze 2 inne osoby nowe. Więc lekką ręką licząc macie 5 zbiorników. :mrgreen:

 

 

będę :mrgreen: gorzej z tymi dwoma osobami - Rob coś się wyłamuje, a Piciu chyba jest poza WAW :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur... i nie będę miał nowe wydechu na spocie. Jeszcze mi nie wysłali... A mieli to zrobić w piątek :evil:

 

No to nie wiem.... musisz Harviego uprosic ale moim zdaniem bedziesz musial zaparkowac blizej Seat Corner niz Subaru :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

No to niestety podjadę do Seata :cry: Ale przynajmniej nie wykosztuje się na paliwo dla Was :P Wasza strata :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że co prawda do tych seatów leją głównie mazut, to zazwyczaj jest ich dużo więcej, więc się dobrze zastanów.

 

Czwartek, ja i mój wydech mamy miejsce obok Simona zarezerwowane :P (może być po lewej ręce) :P

 

Nawet i po prawej sobie mozesz stanac, a co! Ma sie ten gest! I jeszcze Ci farme nawiozlem i kurczaki nakarmilem! Ha! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś jest chyba 'noc zakupów' w GalMoku, więc może być tłok...ale i obniżki cen w "Nalewki i inne" :D

fakt, nawet normalnie robi sie tloczno-seatowo

to co?

zmieniamy miejscoowke? torwar?

jakie propozyszyny?

zdroowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...