Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

STIVO -> jak chcesz to moge Cie zgarnac do GalMoku bo mieszkam chyba tutaj gdzie ty (okolice Carrefoura Targ. i osiedla Derby). Jao ze jestem swiezy na forum to chetnie przejade sie na GalMokowego spota :) a potem slizganie... pod M1 tak czy siak bede wracajac do domu :mrgreen:

 

BRAVO... najpierw ost. pietro parkingu-lookaj jak wiedziesz odrazu na lewo:) a pozniej ruszymy moze gdzies na boczka na sniegu... a gdzie.. to sie dogadamy na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż ostatnio ślizgałem się po Realu na Ursynowie z godzinę, potem na Cargo i znowu pod Realem z pół godziny.

 

Ja i sfaragdas bedziemy jechac z M1 ok. 20 do GalMoka- zawsze mozna potem wrocic pod M1 jak zrobimy rozeznanie nawierzchni :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba dzisiaj odpuszcze i tak sie dzisiaj w ciagu dnia poslizgalem po parkingach :razz:

Snieg byl dlugo wyczekiwany od swiat to pewnie bedzie duzo racerow a jak beda oni, to bedzie i policja... Z wiadomych przyczyn wolalbym uniknac bezposredniej konfrontacji :evil:

 

Do nastepnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę o 22,00 pod M1 od strony Leroy Merlin, podjadę z kumplem lord darth'em .

 

Dwie czarne imprezy WRX 2002 , jeden kombi(świnka na lusterku) , drugi sedan.

 

Do zobaczenia jakby co :)

 

Czy miałeś coś wspólnego z RR2009? Czarna Mamba to nazwa jednej z załóg, dlatego pytam.

(anyway, startujemy z kolejną edycją)

 

Wychodzi na to, że jednak bardziej pasuje mi środa. na spota GalMokowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę o 22,00 pod M1 od strony Leroy Merlin, podjadę z kumplem lord darth'em .

 

Dwie czarne imprezy WRX 2002 , jeden kombi(świnka na lusterku) , drugi sedan.

 

Do zobaczenia jakby co :)

 

Czy miałeś coś wspólnego z RR2009? Czarna Mamba to nazwa jednej z załóg, dlatego pytam.

(anyway, startujemy z kolejną edycją)

 

Wychodzi na to, że jednak bardziej pasuje mi środa. na spota GalMokowego.

 

Tilki,

 

Czarną Mambę wymyśliłem chyba pod wpływem "Kill Billa" i tak się przyjęło, z RR2009 nie mam nic wspólnego i nawet nie wiem o co kaman ? :)

 

Pod M1 było całkiem fajnie , chyba z 10 załóg przyjechało, troszkę tłoczno jak na parking pod Leroy Merlin ale daliśmy radę.

 

Pozdro dla wszystkich uczestników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest to Subaryny staly pod Electro najpierw a pozniej poszly przenosiny pod Leroya...

Pozdrowienia dla wszystkich z dzisiejszej ekypy :)

Ja po "panewce" juz nie bylem w stanie podniesc nastroju wiec i nie polatalem za duzo ale flaszka dla ekipy panewkowej jest :!: :mrgreen:

Jeszcze raz pozdro - milo bylo poznac !

 

P.S. Coupe to jednak coupe :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka, przejeżdzałem swoim srebrnym Bug-iem ok. 22:10 przez M1 i koło Elektro World stało kilka Subarynek. To wy???

A ja durny, niebyłem tego pewny i się bałem podjechać... :oops: :oops: :oops:

Ale dałem ciała... :oops: :sad:

Oj ty durny... :wink: :razz:

 

To My... :mrgreen:

 

Dzięki wszystkim za spota, fajnie było tyle nowych gęb zobaczyć.

 

 

I tyle bezwypadkowych Subarynek.... :razz: :mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Gru 29, 2009 1:53 am ]

my z Szubaru dotarlismy po 23-ciej. W sumie lipa, drogi odsniezone nie bylo gdzie polatac...

Przez nas wyjeżdżone... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszyskim za spotkanko...

Dzieki Darek za prawy i te łaczenie lamp przednich z tylnymi... oj działo sie :mrgreen:

Fajnie ze "panewke" dało sie naprawic :mrgreen: , ale szkoda ze co innego sie popsuło i to u mnie :roll: ale wszystko co sie popsulo da sie naprawic-ulepszyc :twisted:

 

 

Dozo na kolejnym spotkanku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my z Szubaru dotarlismy po 23-ciej. W sumie lipa, drogi odsniezone nie bylo gdzie polatac... nie zebysmy nie pokatowali ale bylo slabo.

 

na koniec delikatnie krawężnik złapałem :evil: ale nic nie szumi,nie stuka to raczej nic nie uszkodziłem :idea:

 

mało śniegu było i musi być mróz do jazdy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze "panewke" dało sie naprawic :mrgreen: , ale szkoda ze co innego sie popsuło i to u mnie :roll: ale wszystko co sie popsulo da sie naprawic-ulepszyc :twisted:

Wiadomo juz co sie syplo ??

 

jeszcze nic nie wiem... jak sie dowiem to dam znaka...

Wiem ze jak wsiadłem to wszystko było OK i bez problemów dojechałem do domku... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...