Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Przez miłą panią to i rewizja osobista jest mile widziana :razz: :lol:

 

do momentu, jak nawilża lateksową rękawiczkę ;)

 

 

dobra, dość ;D

 

Jakie plany na przyszły tydzień? Spocik jakiś? Do środy do 14 jestem w warszawie

Czy JacekD jeszcze miedzy nami jest? może zaliczymy tą traskę za Wilanowem, co kiedyś dawno temu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, Proszę bardzo :] Już ją znalazłem tą trasę :P niecały kilometr od mojego domu ;)

Znacie może jakieś ciekawe miejsce gdzie można sobie bokami polatać na luźnej nawierzchni ? Tak żeby sobie coś poćwiczyć - wyczuć jak się auto zachowuje...
Mazury :twisted::twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, kiedy się spotykamy na jechane? ;)

 

Znacie może jakieś ciekawe miejsce gdzie można sobie bokami polatać na luźnej nawierzchni ? Tak żeby sobie coś poćwiczyć - wyczuć jak się auto zachowuje...

Słomczyn w sobotę jest. Tam nikogo nie przetrącisz, jak nie wyczujesz, jak sie samochód zachowuje ;)

 

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... iew=newest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słomczyn w sobotę jest. Tam nikogo nie przetrącisz, jak nie wyczujesz, jak sie samochód zachowuje ;)

 

Na takich balonach jak ja mam (225/55/16 :twisted: ) to słomczyn jest kiepskim rozwiązaniem :mrgreen: + do tego OEMowy stab z tyłu :lol: = poduszkowiec :wink:

 

Takie jakieś bliższe wawy (niż mazury - bo te znam z ostatnich mistrzostw WRC, przecież po asfalcie nie dało się jeździć :cool: i robiło się w AutoMapie drogę przełajową (ew. 4x4 w zależności od wersji:P) i jazda... :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...