Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Moze sie sprobujemy dzisiaj zlapac przy BWP 1 Kwiatka? (ma stac ponoc naprzeciw kancelarii premiera) Ja sie wybieram, wiec jak cos , to w tych rejonach mozemy sie poszukiwac. Pogoda cudna, wiec walowka i w droge na "dyfilade" :mrgreen:

 

tez sie wybieram tylko nie wiem czy rozpoznam Kwiatka "na bojowo" No chyba, ze bedzie swiniacz na lusterkach :wink: :mrgreen:

Ktos bedzie jechac samochodem? Mozna by sprobowac zrobic wspolny P na Mysliwieckiej i gromadnie wyruszyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uaaa... ja sie nieco przeliczylem z iloscia osob chetnych do oblookania owej defilady. Nie udalo mi sie nawet dotrzec do Macka, z ktorym mialem kontakt przez tel... Sorry Maciek, po prostu fizycznie nie dalem sie rady przepchnac, a przez ulice juz nie przepuszczali i bylem z balastem w postaci siostry, wiec odpadlismy w przedbiegach. :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widziałem wygwizdanego prezydenta.

 

To chyba było w tej defiladzie najlepsze...w swoim sąsiedztwie słyszałem tylko ironiczne komentarze na temat "wielkiego" wodza sił zbrojnych.

dla mnie to jest żenujące. kaczor zrobił coś fajnego, ale oczywiscie trzeba mu dokopać.

 

ale spoko już za 2 miesiące, czy za ile tam będą wybory, będą rządzić Polską Niemcy dopiero będzie fajnie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz widziałem wygwizdanego prezydenta.

 

Dla mnie to tez zenada. Jakiby on nie byl (nie przepadam za nim osobiscie) to w koncu Prezydent. Mozna go nie lubic, ale sposob w jaki bylo to przy mnie okazywane byl ponizej jakiejkolwiek krytyki...

 

kto mieciem wojuje ten od miecia ginie

 

ja dzisiaj nie ogarnalem bo po pierwsze postanowilem umyc silnik w turbowannie i w koncu poprostowac blaszki w IC

 

to jak robimy jutro spociwo :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Rozglądałem się za Tobą po drugiej stronie ale Cię nie widziałem bo bym podszedł.

 

Tłum byl potworny, bez obawy o zgniecenie aparatu i nabialu (hehe) nie dalbym rady sie przecisnac chocby pod barierki. Szkoda tym wieksza, ze specjalnie wzialem aparat, zeby Ci fote cyknac. Nic to, nadrobimy inna raza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...