Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

hehehe napalency;p a czytałem forum SR i dzisiaj miały byc pokazy ale jakos nie wyszło im tery z jubym organizowali cosik ale podobno kino odmowiło wspolpracy wiec dobrze ze dalismy rade wczoraj pozdro dla nowych drifterow MM MATI i MARTYNA heh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. takiego pieknego 200sx :mrgreen:

 

a tak serio s13 to bardzo fajna maszyna. moj kolega ma od roku, jest bardzo zadowolony, driftuje az milo, teraz wybebeszyl go w srodku i robi z niego 2 osobowa drift fure (a wszystko to z niezbyt zasobnej studenckiej kieszeni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich nowych? Ja byłem zajarany driftem od lat, Initial D to moja ulubiona kreskówka ;) Ale Martyna naprawde mnie zaskoczyła, na siłe musiałem ją odciągać od ojca Polodego :lol:

 

Czekajcie, czekajcie. Czy mam rozumieć, że na spocie, na którym mnie wczoraj nie było, był ojciec polskiego driftingu? :shock:

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich nowych? Ja byłem zajarany driftem od lat, Initial D to moja ulubiona kreskówka ;) Ale Martyna naprawde mnie zaskoczyła, na siłe musiałem ją odciągać od ojca Polodego :lol:

 

Czekajcie, czekajcie. Czy mam rozumieć, że na spocie, na którym mnie wczoraj nie było, był ojciec polskiego driftingu? :shock:

 

:D

 

masz czego zalowac, bo dzialo sie oj dzialo

drift na czy fury panie to je to :mrgreen:

 

juz sie zastanawiam gdzie tu s13 znalezc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow to troszke stary byl ten skyline :)

 

ano stary :) ale jary :mrgreen:

 

[ Dodano: Pią Sie 11, 2006 9:08 pm ]

Ooo shit! :shock: Akurat nie mogłem być...

 

Fotki, fotki, fotki!

 

no niestety nie bylismy na to przygotowani i fotek nie mam chyba ze ktos telefonem robil :(

 

[ Dodano: Pią Sie 11, 2006 9:09 pm ]

a w niedziele w multikinie jest jakis pokaz samochodow i sie chwala ze beda mieli Subaru ;) mozna by zrobic jakis maly spocik - co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo shit! :shock: Akurat nie mogłem być...

 

Fotki, fotki, fotki!

 

Polni, jak chcesz pomacac dokladnie te fure to zapraszam. Dziwnym trafem nie wrocila do UK i przez najblizszy miesiac bedzie w Polsce. Zgadnij kto ma do niej kluczyki :D

 

Michal, jako ze pusciles to na frum to mamy to rozumiec ze wszyscy jestesmy zaproszeni n macanko? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo shit! :shock: Akurat nie mogłem być...

 

Fotki, fotki, fotki!

 

Polni, jak chcesz pomacac dokladnie te fure to zapraszam. Dziwnym trafem nie wrocila do UK i przez najblizszy miesiac bedzie w Polsce. Zgadnij kto ma do niej kluczyki :D

:shock: :shock: :shock:

Nie wierzę własnym oczom! :D Suuuuuuuper! Jasne, że się piszę, no niesamowicie! Ale banan na twarzy. :lol:

Wieeelkie dzięki!

PW Ci napiszę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...