Skocz do zawartości

[Warszawa] - Spoty Forumowe


nor-b

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie nie ma planu na piątkowego lub weekendowego spota jak masz jakieś propozycje to śmiało ja się przyłączam :mrgreen::mrgreen:

Może uda się uruchomić parę osób które dość bierne były do tej pory... :wink:

Trini co ty na to?? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vero, Big G. mam dla was płytki ze spotu

 

bimber, Możesz mi zrobić kopię?

 

Jasne nie ma problemu-masz gotową będzie w razie czego w samochodzie czekała :mrgreen:

 

Adamusmax ja nie widze najmniejszego problemu :mrgreen: a Mati to niezły aparat :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bimber, aparat? :twisted: każdy na tym forum to aparat. :mrgreen:

 

KWIATEK, powiedz swojemu generałowi że lato jest i masz zobowiązania wobec forumowiczów :wink:

 

G.Kossakowski, niestety musiałem się przeprowadzić i już jestem twoim dalszym sąsiadem, teraz na wiatraku strasze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bimber, aparat? :twisted: każdy na tym forum to aparat. :mrgreen:

 

KWIATEK, powiedz swojemu generałowi że lato jest i masz zobowiązania wobec forumowiczów :wink:

 

G.Kossakowski, niestety musiałem się przeprowadzić i już jestem twoim dalszym sąsiadem, teraz na wiatraku strasze :mrgreen:

 

 

ale i tak slychac cie na kajki:) na dlugo jestes tam.. kiedy powrot i stare strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vero moja szanowna sąsiadeczko gdzież ja robaczek bym śmiał na sąsiadeczę utyskiwać :mrgreen::mrgreen: toż to czysta perwersja by była :twisted:

A tak na marginesie to dołączyła do naszego (waszego damskiego) grona frakcji warszawskiej jeszcze jedna niewiasta :mrgreen: TRINI zaprosiłem ją na spocika ale moja siła perswazji jest znikoma może ktoś by się przyłączył...przywitała się wczoraj a jakoś tylko przemeq odpowiedział jej...coś słabo z wami... :wink:

 

Mati ja miałem Grześka na mysli... :twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego by nie...ja jestem otwarty na propozycje :D tylko pozostaje wybór miejsca na biwak ;) niech ktoś da jakiś pomysł... TRINI oczywiście zaszczycisz nasz spocik??

 

zaproszenia na spocik sobotni wysłane na gg do kogo udało mi się odszukać numery :mrgreen: więc nie pozostaje nic innego jak go zorganizować

 

SPOCIK -SOBOTA-18:00 - miejsce docelowe (chwilowo jeszcze nie znane) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego by nie...ja jestem otwarty na propozycje :D tylko pozostaje wybór miejsca na biwak ;) niech ktoś da jakiś pomysł... TRINI oczywiście zaszczycisz nasz spocik??

 

zaproszenia na spocik sobotni wysłane na gg do kogo udało mi się odszukać numery :mrgreen: więc nie pozostaje nic innego jak go zorganizować

 

SPOCIK -SOBOTA-18:00 - miejsce docelowe (chwilowo jeszcze nie znane) :twisted:

 

bimber w sobote pod promenada moze byc ok. a propozycja jeszcze jest taka, podrzucona przez Mati'ego zeby w uikenda na bemowie poszurac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...