Skocz do zawartości

Przesiadka z bmw 320d na Forka


Amstaff23

Rekomendowane odpowiedzi

Amstaff23,

 

...jak widzisz mam automat i kupujac go okazyjnie tez nie do konca bylem przekonany, ale czytajac forum a szczegolnie kolegow pokroju GRZEGORZ 67 doszedlem do wniosku ze automat nie gryzie a w przypadku posiadania VDC to i podzial mocy jest blizszy 50/50 niz przy innych forkach ze zwyklym automatem (ja mam sport shift o ktorym pisze wyzej olega).

no i przyznaje bez bicia jezdzilem wczesniej bmw, teraz zaluje ze tak dlugo zwlekalem z jej sprzedaniem.

 

tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak bardzo poobijany. Choc tym sie nie jeździ ważne żeby technicznie było ok. Jeśli zdecydowałbyś się sam na wycieczke do Szwajcarii to byś mógł zaoszczędzić 10 tysi i kupiłbyś pewne auto w stanie idealnym od pierwszego właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Forys o ktorym mowisz Sungun to jest to http://otomoto.pl/subaru-forester-xt-tu ... 22392.html. Wszystko z twego opisu sie zgadza, tylko przebieg i wypas nie ten?

Jesli chodzi o pytanie (cena 45tys.) nikt z ciebie smiac sie niebedzie. Takie sa czasy ze 95% spoleczenstwa mysli jak tu oszczedzac na samochodach, a nie wpompowac kase w benze, a forys Xt do oszczednych nie nalezy.Prosta sprawa:

najbogatsza wersja forka kosztowała koło 150tys zł(moge sie mylic, jak cos poprawcie)

Po trzech lata samochod traci na wartosci 50% czyli 75,000tys

Po czterech latach kosztuje 40% ceny poczatkowej czyli 60000tys,, po szesciu latach moim zdaniem wartosc samochodu to 30% czyli 45 tys zł,

Przy subaru dochodza do koncowej ceny sprawy ewentualnego tuningu, ale niestety jest to kolo 30% kasy jakie sie włozylo w tuning.

Jestem ciekaw waszego zdania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

PO przemyśleniach doszedłem do wniosku że wolę trochę tym autem pojeździć w związku z powyższym - szukam młodszego w tej samej wersji silnikowej ale już bez wypasu - obejdę się bez skór:). teraz na tapecie 2007- 2008 nadal xt nadal 230

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...