Skocz do zawartości

Rajd Finlandii


555

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie, mi tez ten komentator sie nie podobal. Dla mnie najlepszy jest Gac. Moze sie czasami myli, ale za to potrafi zrobic atmosfere, gdzie sa emocje, a nie proste tlumaczenie, tylko zeby przeczytac...heh bodajze Turcje komenntwoal Pan Eryk Megwla...moze na TVN umial relacjonowac, ale w Eurosporcie w ogole nie pasowal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tak wogóle to ten komentator na drugim etapie jest gorszy od tego pierwszego. Pierniczy za pszeproszeniem ow szystkim tylko nie o rajdzie. Ja mam mozliwość zmiany języka i zmieniam czasem na angielski.

A macie w PL komentarz Grista? W USA na SpeedTV Nicky jest w kazdej relacji komentatorem od kiedy sie "rozstal" z Colinem. Jego komentarz jest IMO super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh a swoja droga ciekawe jak sie czul Burns na tej fotce 8) ...

Burns byl bardzo dobrego zdania o Peterze przed tym odcinkiem. W sumie to bylo smieszne jak Peter mowil, ze nie ma szans zlapac Burnsa a Burns smial sie i stwierdzil, ze Peter stanowczo nie docenia swojej predkosci. I tak Burns jest wielkim wygranym tego rajdu przy nowym systemie punktowym. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu (chyba przed Rajdem Cypru) na pytanie " Co sadzisz o dotychczasowym miejscu Burnsa w klasyfikacji gen. ", Gronholm odpowiedzial "Prosze o nastepne pytanie" . Jak widac narazie Burnsowi podoba sie taki uklad rozdawania pkt...

A moim zdaniem, to co poazali dotychczas Solberg i Martin, moze rokowac, ze to oni bede walczyc o MS w przyszlym roku, a kto wie moze juz i w tym roku beda walczyc o miejsce na pudle w koncowej klasyfikacji (licze, ze Solberg powtorzy wynik z zeszlego roku)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petter ma w sobie duży potencjał, co nie raz udowodnił. W połączeniu z taką piekielną maszyną jak SUBARU widzę go w sezonie 2004 na fotelu mistrza 8) Kwestia, żeby jeszcze jeździł w miarę równo, tak jak Rysiek, albo raczej lepiej :D :wink:

A co do nowego systemu punktacji, to jestem zdania, że mistrzem powinien zostać ten szofer, który w całym sezonie utrzymuje w miarę równy poziom, oczywiście najlepiej gdyby to były zwycięstwa. Fakt, Burns jeździ trochę bezbarwnie, nie atakuje czołówki, ale może taką właśnie ma taktykę. W każdym bądź razie najlepiej mieszają młodzi :D

No i tegoroczne MŚ są zdecydowanie ciekawsze od np. 2002 albo 2001.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sezonu 2001 to bym tak do konca nie zgodzil (szczegolnie koncowka sezonu przyniosla wiele emocji). Rok 2002 toczyl sie pod dominacja zespolu spod znaku lwa i przed rajdem juz byl pewniak kto stanie na pudle. Teraz sytuacja zmienila sie o wiele na lepsza jesli chodzi o poziom rywalizacji i emocji. Ostatnie rajdy trzymaly w napieciu do ostatniego OS i zapewne Mistrza Swiata poznamy w ostatniej eliminacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanse szansami, ale ten sezon to nie rysuje sie w niebieskich barwach... :( postawa kierowcow jest conajmniej slaba... w pewnym momencie zaczalem nawet sie zastanawiac nad szybkoscia samochodow 8) , lecz ostatnie odcinki rajdu finlandii daly wiele do myslenia. czyzby Peter stracil motywacje do szybkiej jazdy? bo to, ze BigMac juz dawno ja stracil, to wiemy :x Nadzieja w tym, ze w nowym sezonie miejsce po Tommim bedzie wolne i zatrudnia kogos mlodego i szybkiego... pozycja Petera jest chyba zbyt mocna, aby zdecydowali sie go zwolnic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie wydaje, ze to nie Tommi sam nagle stal sie wolny. Bo czlowiek nie traci umiejetnosci z dnia na dzien. Zauwazyliscie, ze jezdzi wolniej od kiedy zmienil pilota na Lindstoma? Wydaje mi sie, ze albo mu nie ufa tak, jak poprzedniemu(jak to on sie nazywal?Hirvonen?)albo po prostunie wspolpracuje im sie tak dobrze...

A Petter na pewno nie jest wolniejszy. Skad takie domysly? przeciez zajal 2 miejsce, a sam Burns powiedzial ze chlopak nie docenia swojej szybkosci. :wink:

 

Pozdrawiam,

ThanJu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie wydaje, ze to nie Tommi sam nagle stal sie wolny. Bo czlowiek nie traci umiejetnosci z dnia na dzien.

 

"szybkosc" to nie jest umiejetnosc poruszania sie samochodem (czyt. technika jazdy) , ktorej sie zazwyczaj nie zapomina. otoz "szybkosc" jest to polaczenie odwagi i potrzeby bycia pierwszym :arrow: zwroc uwage, ze wiekszosc kierowcow w pewnym wieku zaczyna jezdzic wolniej, dajmy na to Holowczyca, jezeli chodzi o technike jazdy to w Polsce nie ma drugiego tak dobrego zawodnika (Kuchar sie zbliza :) , ale mimo to przegrywa on z mistrzami prostych :!:

 

 

Zauwazyliscie, ze jezdzi wolniej od kiedy zmienil pilota na Lindstoma? Wydaje mi sie, ze albo mu nie ufa tak, jak poprzedniemu(jak to on sie nazywal?Hirvonen?)albo po prostunie wspolpracuje im sie tak dobrze...

 

Noooo calkiem niezly kierowca jak na pilota z tego Hirvonena :P Chyba rozchodzi ci sie o Risto Mannisenmaki, bo czasow Seppo Harjanne to pewnie nie pamietasz 8) A co do ufania pilotowi, to jezeli kierowca nie czuje sie pewny z danym partnerem, to go zmienia...

 

A Petter na pewno nie jest wolniejszy. Skad takie domysly? przeciez zajal 2 miejsce, a sam Burns powiedzial ze chlopak nie docenia swojej szybkosci.

pomysl bierze sie z tego, ze nie nawiazuje walki o zwyciestwo, a samochod ma takie mozliwosci ... chyba nie watpisz w Subaru :twisted:

Solberg juz nie jest mlodym zawodnikiem, tak samo jak Martin, swoje w MS wyjezdzili juz... potrzebne sa wyniki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz, w dalszym ciagu uwazam, ze Solberg wcale nie stal sie wolny, a nawet zaryzykuje powiedziec, ze nalezy do najszybszych, jesli nie jest najszybszym. Przeciez dopiero co wygral Cypr :!:

Solberg juz nie jest mlodym zawodnikiem, tak samo jak Martin

Solberg - 29lat

Märtin - 28lat

Daniel Sola - 28lat

Sebastian Loeb - 29lat

 

To sa najmlodsi zawodnicy swiatowej rangi w tej chwili.

 

chyba nie watpisz w Subaru

 

Nie, nie watpie. Ale bedac realista da sie zauwazyc, ze nie sa w tej chwili najszybsze.

 

Pozdrawiam :D ,

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie wydaje, ze to nie Tommi sam nagle stal sie wolny. Bo czlowiek nie traci umiejetnosci z dnia na dzien. Zauwazyliscie, ze jezdzi wolniej od kiedy zmienil pilota na Lindstoma? Wydaje mi sie, ze albo mu nie ufa tak, jak poprzedniemu(jak to on sie nazywal?Hirvonen?)

 

Chciałam tylko zauważyć, że Mikko Hirvonen to jest trzeci kierowca Forda (taki młody ;))) a stary pilot Tommiego nazywał sie Risto Manisenmaki

 

pozdroś :)

pAnna

 

ps. sorki ślepa jestem - nie zauwazyłam odpowiedzi Grubego :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez dopiero co wygral Cypr (Solberg)

 

Przepraszam bardzo, Cypr nie moze byc uznany za wyznacznik. Jest to wyjatkowo wolny i specyficzny rajd. W przekroju calego sezonu nasuwa sie inny wniosek. 8)

 

Solberg - 29lat

Märtin - 28lat

Daniel Sola - 28lat

Sebastian Loeb - 29lat

 

To sa najmlodsi zawodnicy swiatowej rangi w tej chwili.

 

 

Solberg i Maertin maja circa po 50 startow w MS, Czyli tyle ile mieli Auriol Maekinen, czy McRae gdy zdobywali swoje pierwsze tytuly. Komentarz wydaje sie zbedny. :P

 

Czy to ogloszenie moze cos znaczyc. Jak myslicie?

 

Tomasz Kuchar?

 

itd...

 

Na forum autoklub.pl juz dawno sie toczy dyskusja na ten temat. Wyslali juz nawet list do Kuchara, a w odpowiedzi dostali informacje, ze maja sie nie martwic, bo wszystko dobrze :shock:

moze sie przesiada do Imprezy :twisted::twisted::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...