Skocz do zawartości

Tribeca , jaka ?


Rob_Maczug

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz hajs, to sobie wymienisz jak do kraju sie auto przeteleportuje :mrgreen:

U nas (Wroclaw) US spec lata od 02.2009 i jak na razie z zawiasem OK i jakos niespecjalnie daje sie we znaki to bujanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tribeca to też bedzie moje nastepne auto ale tylko w tej nowszej budzie :P juz pojezdziłem i tylko sie zastanawiam czy duze sa roznice w zawiasie miedzy ue i us bo troche w us tak przy 180/h bujało przy tirach :P

kup w US komplet amorków KYB GR-2 za centy (w PL niedostępne były) i będzie git... :idea: ja wywaliłem ori po 2 m-cach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Znajomy kupil Q7 z 2007 w 2008 jako auto polizingowe z motorem 3.6.Posiada kilka drobiazgow ktore mnie zniesmaczyly do tej marki np.czesto przepalajace sie wyswietlacze temperatury od AC a pozatym czesciej jezdzi do serwisu na jakies drobne naprawy.Jest troche wieksze od Subaru a spalanie na tym samym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myslalem, ze to przez wygląd ;)

 

Jak przypudrujesz to nie będzie front tak odrzucał :lol:

A tak na serio to może po prostu ludzie boją się pakować w subaru? Jeszcze dość kawiorowa i niszowa marka to jest, wolą auta od germańskiego najeźdźcy ( :lol: ) bo jest ich jak mrówków, rozbitków też i łatwo o części z demontażu + konstrukcyjnie dobrze wyszkolony kowal da radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q7 jak mrówek

Tu w NY tez tego jest dosc.Sa ludzie przywiazani do danej marki i nie odpuszcza,jest najlepsza,ale sa i tacy co nigdy wiecej "niemca''wola jakiegos ''amerykanca'' bo w czesciach tanszy a co do Tribec'i to polecam naprawde dobre auto i widze coraz wiecej w NY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie,

 

jestem coraz bliżej dokonania zakupu Tribecki, jednakże "otoczenie" namawia mnie na Q7 (...)

jak sie u nas w Burundi mawia - badzmy biedni, ale szczerzy... przeciez to dwa zupelnie rozne/nieporownywalne auta, Q7 jest o klase (jak nie o dwie) powyzej Beki :roll:

 

ale jezeli wybierasz pomiedzy nimi i nie dbasz o zdanie innych, to bierz Beke :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q7 jest o klase (jak nie o dwie) powyzej Beki

tia... ale bywa i tak, że sfrustrowani właściciele o wiele droższych Q7 chcą się zamieniać na Beki - np. po wypadzie na lodowiec gdzie ich wszystkie Subarynki objeżdżały jak pachołki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q7 jest o klase (jak nie o dwie) powyzej Beki

tia... ale bywa i tak, że sfrustrowani właściciele o wiele droższych Q7 chcą się zamieniać na Beki (...)

sam wierzysz, w to co piszesz? :roll:

 

pominmy momenty skrajnej frustracji ( :mrgreen: ), ale chyba zaden wlasciciel zdrowej Q7 (i o zdrowych zmyslach :lol: ) nie zamienilby sie na Beke... u mnie w podworku stoja trzy Q7 i moge isc o zaklad, ze zaden z nich nawet w koszmarnym snie nie zamienilby sie na jaks tam Beke :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w drugą stronę tak samo (...)

ot i nie :P

gdyby tylko mnie bylo stac, to chetnie bym jezdzil Q7 :wink:

 

ok, zeby bylo jasne - Tribeca jest ok, ale tak jak piszesz do Q7 to jej jednak troszke brakuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze trzeba dwoma autami sie przejechac ale zima i wtedy podjac decyzje.Ostatnia zima w NY byla obfita w snieg a ja ze wzgledu na wyjazd do Polski na swieta zostawilem Subaru szwagrowi ktory dojezdzal do pracy kilkanascie mil.Jego slowa po powrocie"4 kola to 4 kola".

A sniegu bylo.

zimanewyork2010005.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam przyznam ,że samochody nimi podobne , a jednak inne, w końcu wystarczy spojrzeć ile nowy wóz kosztuje, stąd musi być różnica w klasie aut, ( powiedzmy, mając na myśli luksusy)

Tribeca wydaje się ,że ma "smaczek", Q7 pewnogo rodzaju pospolitość .

Zakładam,że wydając ok 120 tys można mieć super Tribecke , a w Q klikuletni model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...