Skocz do zawartości

Legacy alarm fabryczny.


Newbee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z moim Legacy 05. Padł mi akumulator i po jego podladowaniu i ponownym podpieciu, alarm( prawdopodobnie) miga awaryjnymi i auto nie odpala. Pewnie trzeba go jakoś odblokować, tylko jak? Mam przy kluczykach blaszki z security ID jedna i druga z T potem 4 cyfry. Co wcisnąć? Instrukcja coś tam mowi o odblokowywaniu ale nie pisze dokładnie co?! Pomóżcie bo w poniedziałek czeka mnie trasa, a tak to pupa.. Acha, alarm fabryczny z kluczyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z moim Legacy 05. Padł mi akumulator i po jego podladowaniu i ponownym podpieciu, alarm( prawdopodobnie) miga awaryjnymi i auto nie odpala. Pewnie trzeba go jakoś odblokować, tylko jak? Mam przy kluczykach blaszki z security ID jedna i druga z T potem 4 cyfry. Co wcisnąć? Instrukcja coś tam mowi o odblokowywaniu ale nie pisze dokładnie co?! Pomóżcie bo w poniedziałek czeka mnie trasa, a tak to pupa.. Acha, alarm fabryczny z kluczyka.

 

Z tego co wiem w Subarakach nie było fabrycznych alarmów tylko dokładane i "spinane" z kluczykiem.

Jaki to jest alarm?

Ta blaszka jest info dla immobilisera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Newbee, dzwoń rano do salonu z którego pochodzi auto. Będą wiedzieć jaki alarm był dokładany przy zakupie auta. Podadzą Ci co masz zrobić i w jakiej kolejności. Np. zapłon trzy razy i guzik pięć razy itd. Zazwyczaj nikt tego nie zmienia i fabryczne ustawienia alarmu pasują. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi, wczoraj po południu ponponownym podłączeniu aku i wykonaniu czarów marow typu pozamykanie dzwi, odłączenie i ponowne po kilku minutach zalaczenie akumulatora, zalaczenie i wyłączenie alarmu z kluczyka, auto zapalilo. Co prawda świeciły sie check i tempomat ale zapalilo. Już myślałem ze czeka mnie wizyta w serwisie na skasowanie błędów, ale dziś rano ku mojemu zdziwieniu już nic sie nie świeciło. Dziwne, same sie błędy skasowaly, czy jeszcze są tylko trzeba go pod kompa podłączyć?!?! W każdym razie dzięki za pomoc, wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, same sie błędy skasowaly, czy jeszcze są tylko trzeba go pod kompa podłączyć?!?!

początkowo w wyniku słabego napięcia z akumulatora lub jego zaniku wygenerowały się błędy...najprawdopodobniej próbowałeś kręcić mimio iż prądu było mało... po naładowaniu błędy jeszcze występowały, ale po udanym odpaleniu i uzyskaniu pełnej stabilności, komp uznał , iż wszystko jest ok, błedy znikneły ....IMHO błędów już nie ma....nie szukaj jak nie wywala :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...