Jump to content

Legacy alarm fabryczny.

Newbee

Recommended Posts

Witam. Mam problem z moim Legacy 05. Padł mi akumulator i po jego podladowaniu i ponownym podpieciu, alarm( prawdopodobnie) miga awaryjnymi i auto nie odpala. Pewnie trzeba go jakoś odblokować, tylko jak? Mam przy kluczykach blaszki z security ID jedna i druga z T potem 4 cyfry. Co wcisnąć? Instrukcja coś tam mowi o odblokowywaniu ale nie pisze dokładnie co?! Pomóżcie bo w poniedziałek czeka mnie trasa, a tak to pupa.. Acha, alarm fabryczny z kluczyka.

Witam. Mam problem z moim Legacy 05. Padł mi akumulator i po jego podladowaniu i ponownym podpieciu, alarm( prawdopodobnie) miga awaryjnymi i auto nie odpala. Pewnie trzeba go jakoś odblokować, tylko jak? Mam przy kluczykach blaszki z security ID jedna i druga z T potem 4 cyfry. Co wcisnąć? Instrukcja coś tam mowi o odblokowywaniu ale nie pisze dokładnie co?! Pomóżcie bo w poniedziałek czeka mnie trasa, a tak to pupa.. Acha, alarm fabryczny z kluczyka.

Z tego co wiem w Subarakach nie było fabrycznych alarmów tylko dokładane i "spinane" z kluczykiem.

Jaki to jest alarm?

Ta blaszka jest info dla immobilisera.

Newbee, dzwoń rano do salonu z którego pochodzi auto. Będą wiedzieć jaki alarm był dokładany przy zakupie auta. Podadzą Ci co masz zrobić i w jakiej kolejności. Np. zapłon trzy razy i guzik pięć razy itd. Zazwyczaj nikt tego nie zmienia i fabryczne ustawienia alarmu pasują. Powodzenia!

Dzięki za podpowiedzi, wczoraj po południu ponponownym podłączeniu aku i wykonaniu czarów marow typu pozamykanie dzwi, odłączenie i ponowne po kilku minutach zalaczenie akumulatora, zalaczenie i wyłączenie alarmu z kluczyka, auto zapalilo. Co prawda świeciły sie check i tempomat ale zapalilo. Już myślałem ze czeka mnie wizyta w serwisie na skasowanie błędów, ale dziś rano ku mojemu zdziwieniu już nic sie nie świeciło. Dziwne, same sie błędy skasowaly, czy jeszcze są tylko trzeba go pod kompa podłączyć?!?! W każdym razie dzięki za pomoc, wszystkim.

Dziwne, same sie błędy skasowaly, czy jeszcze są tylko trzeba go pod kompa podłączyć?!?!

początkowo w wyniku słabego napięcia z akumulatora lub jego zaniku wygenerowały się błędy...najprawdopodobniej próbowałeś kręcić mimio iż prądu było mało... po naładowaniu błędy jeszcze występowały, ale po udanym odpaleniu i uzyskaniu pełnej stabilności, komp uznał , iż wszystko jest ok, błedy znikneły ....IMHO błędów już nie ma....nie szukaj jak nie wywala :wink: