Skocz do zawartości

Fajne kółka do GT,ka


pawel.xxx1

Rekomendowane odpowiedzi

18 cali do gc8 wyglada beznadziejnie, po drugie plomby Ci powypadaja z zebow, gumy drogie - praktycznie niewiele zalet.

 

17 cali wyglada ok - 215/45 powinno podejsc bez problemu - ale tez bym sie zastanawial nadal, czy w polskich warunkach, gdzie dziur w drogach jednak sporo - nie jezdzic na 16 cali.

No chyba, ze jestes posiadaczem BBK i musisz jakies wieksze kola zalozyc.

 

Gotowy zestaw ma Graf na sprzedaz w ogloszeniach :) No prawie gotowy, bo opony chyba do zjezdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana
18 cali do gc8 wyglada beznadziejnie, po drugie plomby Ci powypadaja z zebow, gumy drogie - praktycznie niewiele zalet.

 

PRAWIE dobrze gada - bo tak naprawdę żadnych zalet nie ma, a przynajmniej ja nie widzę :roll:

Do GT, na dodatek kombi 17 to max... ale ja proponuje zostać na 16 - taniej i wygodniej, szczególnie jak masz tym jeździć na co dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, felgi od WRX o ile mnie pamiec nie myli maja tez 7.5 cala szerokosci, wiec nie wydaje mi sie, by byly sporo wezsze.

Ale z 225mm to bedziesz mial ciezko tak czy siak - 215 raczej max.

 

Inna sprawa, ze wrx'owe sa minimalnie mniej odsadzone, ale niewiele -2mm bodaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana

AMI, Ty skarbnico wiedzy wszelakiej... :oops:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

przepraszam, nie dałam rady się powstrzymać :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wyjde na balkon i sprawdze - poswiece sie :)

 

Faktycznie - stoi napisane 17x7JJ - miales racje - 7cali

 

Tak czy inaczej, do GC8 calkiem fajne i dobre kolka.

 

Ale wlasciwie to nie kupuj (i inni tez:)) - a ja poczekam, az Graf zmieknie i wezme od niego komplet za 8 stowek i bede mial trzeci na zapas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

215/45/17 jest optymalnie. felgę polecam jakąś 8x17 z dobrym ET, bo a nóż za jakiś czas będziesz zakładał Brembo i znowu wyjdzie akcja "jaka felga".... :?: :roll: np. viewtopic.php?f=16&t=138648&view=unread#unread

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga pewnie wejdzie :) Nie wiem jak z opona, ale jezdzenie prawie bez gumy to moim zdaniem slaby pomysl.

Moze tramwaj kup :)

 

Przepraszam za sarkazm - ale po prostu rozpatrywanie 18calowych felg w gc8 jest bez sensu moim zdaniem i nic innego Ci

wlasciwie nie powiem. Ale jesli jestes uparty na 18, 19, czy iles tam cali, ile uwazasz, ze jest fajne ... no coz :)

Nikt przeciez nie broni - tylko dlaczego nie sprobowac uchronic czlowieka przed popelnieniem bledu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana

faktycznie, ładne nawet :)

ale ja nadal będę się upierać że GT na większych felgach niż 16 nie jest ani ładniej, ani lepiej, ani wygodniej...

Kwestia gustu i upodobań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...