Skocz do zawartości

TANIE AMORTYZATORY


GregorR

Jaka wybrac?  

23 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się zastanawiam czy warto kupować takie tanie rzeczy. wcześniej czy później po kalkulacji dojdzie do tego że warto kupić jedne a dobre. To tylko moja dygresja i proszę nie myśleć że kupuję wszystko z najdroższych półek. Poprostu wolę zapłacić za amorki np eibacha albo AP i mieć długo długo spokój.Pozdrawiam

 

Po polskich drogach nie ma zbytnio różnicy tanie czy drogie! A wogóle nie wszystkich stać żeby wywalić ponad 2 tys za komplet bo jednego nie można kupić :? Masz w zupełności racje, żę droższe=lepsze ale portfel mówi zupełnie coś innego :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po polskich drogach nie ma zbytnio różnicy tanie czy drogie

Chyba na odwrót. Własnie na naszych drogach amory "się liczą".

 

na kazdych drogach gdzie sa zakrety! A w polsce to roznie bywa z tymi czesciami do samochodu......

....gdzie są dziurawe zakręty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po polskich drogach nie ma zbytnio różnicy tanie czy drogie

Chyba na odwrót. Własnie na naszych drogach amory "się liczą".

 

na kazdych drogach gdzie sa zakrety! A w polsce to roznie bywa z tymi czesciami do samochodu......

....gdzie są dziurawe zakręty.

 

Dziurawe to mało powiedziane :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawe to mało powiedziane :twisted:

Dokładnie! Wczoraj wracałem z Warszawy drogą katowicką i przed częstochową pojawił się wysyp dziur, potem pojawiały się losowa za częstochową by swoją kulminacyjną ilość osiągnąć w okolicach zjazdu na A4, po prostu droga wyglądała tak jakby ktoś ją zbombardował. Porażka. Najgorsze to, że to nie były nierówności nawierzchni, tylko normalne ubytki, że takie CC jakby wpdało ze swoimi kółeczkami w dziurę to by z wahaczem koło zostawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziurawe to mało powiedziane :twisted:

Dokładnie! Wczoraj wracałem z Warszawy drogą katowicką i przed częstochową pojawił się wysyp dziur, potem pojawiały się losowa za częstochową by swoją kulminacyjną ilość osiągnąć w okolicach zjazdu na A4, po prostu droga wyglądała tak jakby ktoś ją zbombardował. Porażka. Najgorsze to, że to nie były nierówności nawierzchni, tylko normalne ubytki, że takie CC jakby wpdało ze swoimi kółeczkami w dziurę to by z wahaczem koło zostawiło.

 

Magia polskich dróg :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...