Skocz do zawartości

Auto za <15k pln


uosiu

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukiwany dupowoz musi:


  • [*:2vfp4i7z] być kombi - bo pakowny
    [*:2vfp4i7z] mieć metalowe relingi dachowe- bo montaz CB-radia
    [*:2vfp4i7z] miec >120 koni
    [*:2vfp4i7z] być popularny na rynku (duzy rynek tanich czesci zamiennych
    [*:2vfp4i7z] łatwy w parkowaniu (poza mna auta beda uzywac dwie kobiety- jedna ma zero talentu i nie prowadzila od 5 lat, druga ledwo co prawko odebrala)
    [*:2vfp4i7z] manualna skrzynia - bo to daje radosc w gorach :twisted:
    [*:2vfp4i7z] możliwość łatwych modów- przykładowo wsadzenie hamulcow od najmocniejszej wersji silnikowej metoda plug&play :twisted:
    [*:2vfp4i7z] Wytrzymałe zawieszenie (żeby zasłużył na tytuł panzerwagen)
    [*:2vfp4i7z] Jak benzynowy, to dobrze znosić gaz
    [*:2vfp4i7z] cena <15k pln + <3k pln na pakiet startowy (oleje, filtry, rozrzad, paski, termostat i pompa wody)
    [*:2vfp4i7z] Popularny rozstaw srob w piascie typu 4x100 czy 5x100, bez wydmuszek

 

Macie jakies pomysły?

Osobiście się zastanawiałem nad Passatem B5 przed liftem, 1.8T (mam B4 i sprawuje sie idealnie), lecz fakt, że średnio rozgarnięte Kobiety będą prowadzić podsuwa na myśl golfa mk4 w dyszlu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoda octavia? popularna, bagażnik spory, miejsca na tylnej kanapie jak w golfie 4 (czyli mało) z przodu już lepiej, dobre wykonanie i jakość materiałów, zawieszenie proste ( belka, większość miała już kosztowniejsze wielowachaczowe), duży wybór jednostek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwany dupowoz musi:


  • [*:2lgh1nue] być kombi - bo pakowny
    [*:2lgh1nue] mieć metalowe relingi dachowe- bo montaz CB-radia
    [*:2lgh1nue] miec >120 koni
    [*:2lgh1nue] być popularny na rynku (duzy rynek tanich czesci zamiennych
    [*:2lgh1nue] łatwy w parkowaniu (poza mna auta beda uzywac dwie kobiety- jedna ma zero talentu i nie prowadzila od 5 lat, druga ledwo co prawko odebrala)
    [*:2lgh1nue] manualna skrzynia - bo to daje radosc w gorach :twisted:
    [*:2lgh1nue] możliwość łatwych modów- przykładowo wsadzenie hamulcow od najmocniejszej wersji silnikowej metoda plug&play :twisted:
    [*:2lgh1nue] Wytrzymałe zawieszenie (żeby zasłużył na tytuł panzerwagen)
    [*:2lgh1nue] Jak benzynowy, to dobrze znosić gaz
    [*:2lgh1nue] cena <15k pln + <3k pln na pakiet startowy (oleje, filtry, rozrzad, paski, termostat i pompa wody)
    [*:2lgh1nue] Popularny rozstaw srob w piascie typu 4x100 czy 5x100, bez wydmuszek

 

Macie jakies pomysły?

Osobiście się zastanawiałem nad Passatem B5 przed liftem, 1.8T (mam B4 i sprawuje sie idealnie), lecz fakt, że średnio rozgarnięte Kobiety będą prowadzić podsuwa na myśl golfa mk4 w dyszlu...

 

Ja tam nic nie chcę mówić ale WSZYSTKIE powyższe kryteria spełnia Subaru Impreza Kombi 2,0 N/A `99 ->

 

W budżecie się zmieścisz bez problemu.

 

Mówię to najzupełniej poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...