Jump to content

Wygłuszenie maski - daje to coś ?

jmiciuk

Recommended Posts

Od kiedy pamiętam w forku to co mam przyczepione do maski to jakieś skrawki materiału. Tak się zastanawiam czy gdyby to wymienić na nowe to jest jakiś efekt ? Moze sprawi to że nie będę słyszał dziwnych dzwięków i szukał problemów ? A może lepiej ze względów estetycznych wywalić to całkiem ? Macie u siebie to "wygłuszenie" czy nie ?

Orientuje się ktoś ile może coś takiego kosztowac w ASO ? Mowa o forku my03

jmiciuk, oj ciszej jest. nie wiem, czy mata wygłuszająca zmienia w czasie swoje właściwości. jeśli masz swoją połamaną, albo z dziurami to na pewno z nową będzie ciszej. jak sprawdzę cenę, to dam znać.

Od kiedy pamiętam w forku to co mam przyczepione do maski to jakieś skrawki materiału. Tak się zastanawiam czy gdyby to wymienić na nowe to jest jakiś efekt ?

W legacu wygłuszyłem przednie drzwi. Efekt jest taki, jakiego oczekiwałbym po wygłuszeniu maski ;-)

Ale na szczęście to nie jedyne korzyści z tego zabiegu (głośniki nie muszą już walczyć z szumem drogowym).

Pozdr.

Bartz to można spokojnie wywalić tą matę? Ja się już nad tym w WRX'e zastanawiałem żeby jeszcze bardziej było mnie słychać :D Czy ta mata nie spełnia też funkcji izolatora termicznego czy jakoś tak?

Bartz to można spokojnie wywalić tą matę? Ja się już nad tym w WRX'e zastanawiałem żeby jeszcze bardziej było mnie słychać :D Czy ta mata nie spełnia też funkcji izolatora termicznego czy jakoś tak?

Ja swojej nie wywalam, choć już poszarpana trochę, ale jak zacznie całkiem się sypać to wyrwę chwasta... :wink:

jmiciuk,

koszt takiej maty wygluszajacej w ASO to okolo 360 pln z rabatem.

kupilem taka do swojego my 04 i poprawilo to efekt wizualny i tylko tyle.

pozdro

• Upvote 1