Skocz do zawartości

Wygłuszenie maski - daje to coś ?


jmiciuk

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy pamiętam w forku to co mam przyczepione do maski to jakieś skrawki materiału. Tak się zastanawiam czy gdyby to wymienić na nowe to jest jakiś efekt ? Moze sprawi to że nie będę słyszał dziwnych dzwięków i szukał problemów ? A może lepiej ze względów estetycznych wywalić to całkiem ? Macie u siebie to "wygłuszenie" czy nie ?

Orientuje się ktoś ile może coś takiego kosztowac w ASO ? Mowa o forku my03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jmiciuk, oj ciszej jest. nie wiem, czy mata wygłuszająca zmienia w czasie swoje właściwości. jeśli masz swoją połamaną, albo z dziurami to na pewno z nową będzie ciszej. jak sprawdzę cenę, to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy pamiętam w forku to co mam przyczepione do maski to jakieś skrawki materiału. Tak się zastanawiam czy gdyby to wymienić na nowe to jest jakiś efekt ?

W legacu wygłuszyłem przednie drzwi. Efekt jest taki, jakiego oczekiwałbym po wygłuszeniu maski ;-)

Ale na szczęście to nie jedyne korzyści z tego zabiegu (głośniki nie muszą już walczyć z szumem drogowym).

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartz to można spokojnie wywalić tą matę? Ja się już nad tym w WRX'e zastanawiałem żeby jeszcze bardziej było mnie słychać :D Czy ta mata nie spełnia też funkcji izolatora termicznego czy jakoś tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartz to można spokojnie wywalić tą matę? Ja się już nad tym w WRX'e zastanawiałem żeby jeszcze bardziej było mnie słychać :D Czy ta mata nie spełnia też funkcji izolatora termicznego czy jakoś tak?

Ja swojej nie wywalam, choć już poszarpana trochę, ale jak zacznie całkiem się sypać to wyrwę chwasta... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...