Skocz do zawartości

Zegary STI w US Spec


ADK90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam Impreze WRX US przerobioną na EU, która ma pakiet wizualny STI jak i zegary. Tylko mój prędkościomierz jest do 180km/h :| a inni posiadają do 260. Wiec moje pytanie jest takie czy gdybym kupił licznik który ma 260 musiałbym dużo przerabiać instalacji czy to jest to samo?

 

To mój licznik

IMG_5472.jpg

 

A taki bym chciał mieć

1999761003_9.jpg

 

I czy ktoś może ma albo wie gdzie taki licznik mógłbym dostać?

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja licznik przerabiałem w drugą stronę i pasował p&p,stary niestety nie należał do mnie i nie wiem co się z nim stało.Pamiętaj że w liczniku są zapisane km. więc nie zapomnij potem przerobić na oryginalny przebieg :roll: ,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADK90, po pierwsze po co Ci licznik do 260 ? Przecież w Polsce obecnie, najwyższa dopuszczalna prędkość to 140 km/h! Licznik do 180 będzie bardziej czytelny.

 

Chcesz powiedzieć, że jeździsz szybciej :?: :evil: :|

 

 

A po drugie, Twój obecny licznik jest z japońskiego modelu. Przez niektórych uznany zostałby za kawior. ;)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też zmieniłem z 260 na 180... :) Jak to Hravi powiedziałm - efekt jest psychologiczny :)

Jak jednak będziesz chciał - to na taki licznik będziesz miał gromadkę chętnych. Bo wymienić z 180 na 260 to żaden problem... W drugą stronę to już słabiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje jeszcze nie jechałem żeby zamknąć licznik. Ale od kiedy kupiłem Imprezę to zastanawiałem się dlaczego tylko do 180 mam i czy problem byłby to zmienić.

Mi ten licznik szczerze nie przeszkadza tylko moi znajomi się głupio pytają dlaczego tylko do 180.

To zostanie tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADK, w Japonii są jakieś takie przepisy co wymagają aby samochody nie jeździły więcej niż 180 km/h. Stąd ta liczba.

 

W odpowiedzi na pytania znajomych ja zawszę mówię z dumą: "Bo to licznik z japońskiego modelu".... i wtedy zazwyczaj odpowiadają: "Aaaahhaaaa......." :P

 

Spróbuj :P:lol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...