Skocz do zawartości

Poszukiwany transport Lublin->Kraków


ogs

Rekomendowane odpowiedzi

W ostateczności nie musi to być Subaru ;)

 

Problem w tym, że potrzebuję przetransportować szafkę o wymiarach ok 170x80x40 więc i dużą. Sprawa dosłownie najwyższej "wagi" ;)

 

Jeżeli znacie kogoś ktoś jeździ na trasie Lublin->Kraków i świadczy takie usługi lub byłby skłonny pomóc to bardzo proszę o informacje.

 

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że na Was można liczyć 8)

 

siekla, Waraxe, jest w całości i chyba ciężko by było ją złożyć :( wydaje mi się, że do dostawczaka <3,5t wejdzie ale do do osobówki na pewno nie

 

Tak to wygląda:

1474861313

 

W każdym razie dzięki za dobre chęci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz dokladnie czy jest na wkrety/imbusy czy klejona. Nie ma takiej szafki, ktorej nie daloby sie rozlozyc i zlozyc tylko kwestia jakim nakladem pracy. :wink:

 

Z tego co widze drzwiczki sa na pewno odkrecane, szuflada wyjmowana, ale po bokach mamy dwie scianki 160 cm plus plyta z tylu 160x80. Na upartego wejdzie do auta wielkosci Imprezy czy Forka, tylko kwestia laczenia calej szafy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest IKEA... składa się łatwo, ale czy rozkłada również to nie jestem taki pewien ...

 

Znalazłem instrukcje ;)http://dl.dropbox.com/u/4645114/B30116061.pdf

 

Strona 13, punkt 18 - jak gość to poprzybijał to dupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogs,

 

Ikeja to klocki lego.

Tyl sie zawsze przybija gwozdzikami bo inaczej wszystko sie rozleci. Obcegi i do dziela.... razy 54. :mrgreen:

 

Bardziej mi chodzilo o laczenie na str. 8 & 9. Wierze, ze skladajacy nie posmarowal kolkow klejem. :wink:

Zatem odbijasz tyl, wyciagasz scianki polaczone kolkami, zawijasz wszystko streczem i pakujesz do bagaznika.

 

Na miejscu skladasz jak instrukcja przykazala, tyl wbijajac w innych miejscach niz poprzednio of kors, i szafa gra - nie powinno byc luzow czy zlego spasowania. :)

 

-- 23 lut 2011, o 13:48 --

 

Waraxe,

 

Tak czy inaczej powinno byc 160cm dl. przestrzeni, zeby mozna bylo myslec o reszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę tylko z pasażerem, zero bagażu. Jakby mi to z bagażnika bardzo nie wystawało, a klapa na sztorc by nie stała (zwłąszcza w te mrozy) to mogę i coś do tyłu wrzucić i zabrać. Tylko musiałbym mieć to już rozłożone w takiej formie jak miałbym transportować i ktoś by musiał do mnie to podrzucić. Jeśli by się nie zmieściło to garaż mam i by poczekało na bardziej "godziwy" transport. Paru forumowiczów lubelskich mnie zna, więc chyba poświadczą, że szafy bym nie przywłaszczył, ani nie sprzedał :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się takiego odzewu :shock: Chociaż w sumie powinienem, nie pierwsza taka akcja na forum ;)

 

Próbuje się dobić do sprzedającego czy jest w stanie do Janowa dostarczyć, ale coś czuje, że będzie ciężko - może prędzej namówię go na rozłożenie...

 

Nie było by tego zamieszania gdyby nie to, że tego koloru IKEA już nie produkuje a kiedyś kupiłem stół i bufet i brakuje mi tej witryny jak cholera :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adaś, o super! to spróbuję go przytrzymać albo zapłacę mu i poproszę tylko żeby zabezpieczył porządnie - napisze do Ciebie na PW w sprawach dziękczynnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że na Was można liczyć 8)

 

siekla, Waraxe, jest w całości i chyba ciężko by było ją złożyć :( wydaje mi się, że do dostawczaka <3,5t wejdzie ale do do osobówki na pewno nie

 

Tak to wygląda:

[ http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/74/86/13/1474861313 ]

 

W każdym razie dzięki za dobre chęci!

 

 

 

Z tego co widze drzwiczki sa na pewno odkrecane, szuflada wyjmowana, ale po bokach mamy dwie scianki 160 cm plus plyta z tylu 160x80.

 

Nie ma to jak sokoli wzrok i na podstawie zdjęcia określić wymiary w cm. :shock:

Nie wspomnę o odkręcanych drzwiczkach i wyjmowanych szufladach... :P

 

 

laie_67.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

adaś, gość poczeka 2 tygodnie. Napiszę do Ciebie na PW w takim razie.

 

-- 28 mar 2011, o 09:40 --

 

Wielkie podziękowania dla adaś-a.

Towar dostarczony w nienaruszonym stanie, prosto do jadalni :P

 

Jak zawsze można liczyć na forumowiczów! Nie raz się o tym przekonałem.

 

Pozdrawiam i jeszcze raz

DZIĘKI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...