Skocz do zawartości

Dym w komorze silnika


bakupno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś rano odpaliłem auto i poczułem spalimy w środku kabiny, otworzyłem maskę i dym był w okolicach turbiny i dp rozchodził się po całej stornie. Uprzedzę pytanie dym był normalny jak to spaliny nie wyczułem spalania oleju czy płynu chłodniczego. Chodź był lekko białawy ale to chyba z powodu zimnego jeszcze silnika.

Co mogło się popsuć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś rano odpaliłem auto i poczułem spalimy w środku kabiny, otworzyłem maskę i dym był w okolicach turbiny i dp rozchodził się po całej stornie. Uprzedzę pytanie dym był normalny jak to spaliny nie wyczułem spalania oleju czy płynu chłodniczego. Chodź był lekko białawy ale to chyba z powodu zimnego jeszcze silnika.

Co mogło się popsuć ?

 

pękniety upipe, uszczelka wydmuchana miedzy upipe i a turbo, uszczelka turbo/downpipe, lub pękniety dowpipe, innych opcji raczej brak

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz rację oczywiście, ja po prostu nie mam już energii, kasy i czasu :(. Mam w kolejce do wymiany płyny, błotniki, zrobienie geometrii, zrobienie kół, hamulce ręczne, obsikanie zderzaków, wymiana lusterka, łączniki, przegląd zawieszenia. Ehh, byle do wiosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Tomasz_555, odrazu patrzyłem okolice turbiny, bo jak zagładałem pod auto to nie leciało z podpodwozia...

 

-- Śr mar 02, 2011 2:03 pm --

 

uszczelka turbo/downpipe

to była poprawna odpowiedź :mrgreen:

Z ciekawości, jaka jest nagroda? :mrgreen::P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...