Skocz do zawartości

RZUCAMY PICIE?


qba30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Aga

    13365

  • joanna7f

    6307

  • skiba STI

    5651

  • dzioba

    5235

Wpadłem na browarka coby odreagować ;)

Dzieńdobrywieczór Panu B)

Mnie to stresuje, więc Wam nie zazdroszczę

Jak ja bym tylko do władzy się dorwał :twisted:

 

Kita jeszcze parę cytatów i twój jeden post będzie na całą stronę :P

no dobra dobra, juz se ide :D

Jak chlasz to zostań ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to spotkanie. Tam Aga nie będzie mogła się wybielać i edytować Naszych wypowiedzi. Tutaj udaje świętą, a jest prowokacyjną moderatorką. Bo jak kogoś nie lubi, to cel zniszczyć.. Wiele osób widziało już od miesięcy jej prowokacyjne zachowanie i wkurza to sporą część.. Widać to bardzo wyraźnie. I nie proście mnie teraz o przykłady, bo jak ktoś chciał widzieć, to zobaczył. ;) A moderatornia chyba zakłada klapki na oczy. Widać odpowiada im taki stan rzeczy, albo Aga ma jakieś magiczne zdolności ;) które im pomagają widzieć przez palce.

 

Atmosferę panującą na forum tworzymy wszyscy; dołóż wszelkich starań aby inni nie poczuli się dotknięci Twoją wypowiedzią.

 

Za takie bzdury musi być ostrzeżenie. Rób/pisz tak dalej to TWA będzie miało dwie krucjaty przeciwko modom zamiast jednej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zgode Flipera?

Kiedy odwolacie stan wojenny a przynajmniej zdejmiecie szlabany na rogatkach. Bedziecie mieli, czas zeby spokojnie ksiazki pisac o tym czego nie bylo. Prawo jest z wami bo to wy je interpretujecie szanowna moderatotnio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :D

 

 

 

– Wczoraj jechałem tędy, tych domów jeszcze nie było. – Tak mówicie? A gdyby tutaj staruszka przechodziła do domu starców, a tego domu wczoraj by jeszcze nie było, a dzisiaj już by był, to wy byście staruszkę przejechali, tak? A to być może wasza matka! – Jak ja mogę przejechać matkę na szosie, jak moja matka siedzi z tyłu? – Halo, tu „Brzoza”, tu „Brzoza”! Źle cię słyszę! Powtarzam, powiedział, że matka siedzi z tyłu... „Matka siedzi z tyłu!” Tak powiedział!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie wiem dlaczego to wkleiłem :huh:

Edytowane przez szycha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozawalam zacytować samego siebie co nie jest przestępstwem (chyba ze interpretacja regulaminu się zmieniła w ciągu ostaniach dni)

 

Raport postu #72163

Uważam ze ten post jest obraźliwy wobec mnie i innych, których zalicza się do pierwszej krucjaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...