Skocz do zawartości

RZUCAMY PICIE?


qba30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Aga

    13365

  • joanna7f

    6307

  • skiba STI

    5651

  • dzioba

    5235

tak Aguś ich jest więcej...uczą się od starszyzny aby nie brać z nich przykładu...

widzisz... ja wolałem się uczyć od starszych i bardziej doświadczonych i jestem chyba ostatnim pokoleniem które np. czyta ze zrozumieniem... Jeśli walczy, to w realnym świecie, jeśli strzela to z ostrej broni, a nie w tv, gdzie się ma 3 życia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak się odmłodzić co jakiś czas, nieprawdaż? :wink:

 

Prawdaż 8)

 

 

Ja mam pomysł na innego nicka od dłuższego czasu... jeszcze wcześniej niż ten mam, ale już mi się nie chce odmładzać :wink:

 

 

Asahi, dobranoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Aguś ich jest więcej...uczą się od starszyzny aby nie brać z nich przykładu...

widzisz... ja wolałem się uczyć od starszych i bardziej doświadczonych i jestem chyba ostatnim pokoleniem które np. czyta ze zrozumieniem... Jeśli walczy, to w realnym świecie, jeśli strzela to z ostrej broni, a nie w tv, gdzie się ma 3 życia...

 

 

nawiązałem do picia a nie do doświadczenia życiowego :P bo ludzi mądrych słucham ze zrozumieniem a nie słyszę co mówią

to, że jest takie obecnie pokolenie lemingów to zasługa w dużej mierze rodziców itd. mi też się otwiera nóż w kieszeni i nie jednego bym zatłukł... ale po co marnować sobie żywot

 

Aguś dziękuje za wskazówki wezmę to pod uwagę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pomysł na innego nicka od dłuższego czasu... jeszcze wcześniej niż ten mam, ale już mi się nie chce odmładzać :wink:

 

ehh ta kobieca niestałość w uczuciach... :(

 

 

te lemingi to nie zasługa rodziców tylko bezstresowego wychowywania ... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pomysł na innego nicka od dłuższego czasu... jeszcze wcześniej niż ten mam, ale już mi się nie chce odmładzać :wink:

 

ehh ta kobieca niestałość w uczuciach... :(

 

 

te lemingi to nie zasługa rodziców tylko bezstresowego wychowywania ... :evil:

 

a kto niby ich wychowuje ojciec i matka czy ulica? właśnie rodzice...ale jak nie mają czasu na to co mają robić dzieciaki...

ja jak coś przeskrobałem to ojciec wywinął sierpowego to już na drugi raz kupa szybciej ze strachu dawała sygnał pod beret, żeby się zastanowić czy dobrze robię...a weź teraz klepnij dziecko...zgroza ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jednego bym zatłukł...

nie dość, że doświadczony jebaka to jeszcze killer :roll:

idę spać...

 

 

powiedz co byś zrobił jak widzisz jak w Gdyni kopią małolaci człowieka i robią z jego głowy worek treningowy...przecież sama pięść się zamyka... sam co ja zrobię ...mogę tylko dopompować krew zaciskając pięść bardziej....dwie trzy osoby już mogą więcej... ale bierność jest i tak będzie

dobra za ciężkie tematy na wieczór tak na sucho :lol:

 

-- 4 paź 2012, o 22:17 --

 

Na drugie mam Panewka, ale nie wszyscy wiedzą dlaczego :roll: :mrgreen: :wink:

 

 

:mrgreen:

 

 

Ja wiem dlaczego??? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto niby ich wychowuje ojciec i matka czy ulica? właśnie rodzice...ale jak nie mają czasu na to co mają robić dzieciaki...

ja jak coś przeskrobałem to ojciec wywinął sierpowego to już na drugi raz kupa szybciej ze strachu dawała sygnał pod beret, żeby się zastanowić czy dobrze robię...a weź teraz klepnij dziecko...zgroza ...

to jest właśnie bezstresowe wychowanie...

 

 

tylko mnie tata nie lał sierpowymi a mokrym skórzanym pasem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto niby ich wychowuje ojciec i matka czy ulica? właśnie rodzice...ale jak nie mają czasu na to co mają robić dzieciaki...

ja jak coś przeskrobałem to ojciec wywinął sierpowego to już na drugi raz kupa szybciej ze strachu dawała sygnał pod beret, żeby się zastanowić czy dobrze robię...a weź teraz klepnij dziecko...zgroza ...

to jest właśnie bezstresowe wychowanie...

 

 

tylko mnie tata nie lał sierpowymi a mokrym skórzanym pasem...

 

powiedziałem ogólnie bo różnie było kablem, paskiem itd. ale zawsze jak coś przeskrobałem większego mniejszego nigdy tak sobie..i to był ten plus szacunek pozostał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...