Skocz do zawartości

RZUCAMY PICIE?


qba30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Aga

    13367

  • joanna7f

    6307

  • skiba STI

    5651

  • dzioba

    5235

Zagościła u mnie dzisiaj

mówiłem Ci Bartek żebyś rakiete odpalił :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :shock: :P

 

pewnie Jack Daniels kisi sie w lodówce :mrgreen::mrgreen::mrgreen::P 8)

No tak... ale okazało się nagle, że wszystko wymiotło. Została mi tylko finlandia... a że w Valmecie pracuję to jakoś tak po linii :mrgreen::P

Jacka kupuję jutro... i może jakieś martini 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł C, może byś coś postawił dziś :mrgreen: :wink: :P

nie mam nic ciekawego, w moim wieku tylko delikatnie piwko zostało... :?

 

-- 30 mar 2012, o 21:23 --

 

Właśnie dokończyłem kolejnego browarka i mnie olśniło :idea: :!:

tapioeero przypomina mi irazuzaciera, tylko po jakimś poważnym leczeniu psychiatrycznym :mrgreen::lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się kapnąłem, że ta finlandia, która spożywam to jakaś wersja 101 st. i ona ma 50,5%... :shock: :mrgreen::P

 

 

"Finlandia 101°, łączy w sobie doskonałe cechy Finlandia® Vodka z silniejszą dawkę intensywnych doznań smakowych oraz wyjątkową zawartość alkoholu: 50,5%. Finlandia 101° jest wódką dla osób, które szukają alkoholu o unikalnej czystości i intensywności. Powstaje tylko ze starannie wyselekcjonowanych 6-rzędowych źdźbeł jęczmienia i naturalnie czystej wody lodowcowej, która przepływając przez morenę glacjalną, ulega wielokrotnej filtracji- dzięki temu jest ona tak czysta, że dalsze chemiczne oczyszczanie nie jest konieczne."

 

:mrgreen:

 

 

Na zdravje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartZ, ale z Ciebie koneser... :shock: :twisted:

 

Ciekawa jestem jak smakuje ta naturalnie czysta woda lodowcowa w tej Finlandii :roll: :lol::mrgreen:

 

To pikuś, ja jestem ciekaw kto siedzi i selekcjonuje źdźbła jęczmienia, żeby wybrać tylko te 6 rzędowe :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartZ, ale z Ciebie koneser... :shock: :twisted:

 

Ciekawa jestem jak smakuje ta naturalnie czysta woda lodowcowa w tej Finlandii :roll: :lol::mrgreen:

 

To pikuś, ja jestem ciekaw kto siedzi i selekcjonuje źdźbła jęczmienia, żeby wybrać tylko te 6 rzędowe :mrgreen:

 

Jak to kto? Świstak :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartZ, ale z Ciebie koneser... :shock: :twisted:

 

Ciekawa jestem jak smakuje ta naturalnie czysta woda lodowcowa w tej Finlandii :roll: :lol::mrgreen:

 

To pikuś, ja jestem ciekaw kto siedzi i selekcjonuje źdźbła jęczmienia, żeby wybrać tylko te 6 rzędowe :mrgreen:

 

Jak to kto? Świstak :mrgreen:

Padłem :twisted::mrgreen::P

 

-- 30 mar 2012, o 22:52 --

 

Właśnie się kapnąłem, że ta finlandia, która spożywam to jakaś wersja 101 st. i ona ma 50,5%... :shock: :mrgreen::P

 

 

"Finlandia 101°, łączy w sobie doskonałe cechy Finlandia® Vodka z silniejszą dawkę intensywnych doznań smakowych oraz wyjątkową zawartość alkoholu: 50,5%. Finlandia 101° jest wódką dla osób, które szukają alkoholu o unikalnej czystości i intensywności. Powstaje tylko ze starannie wyselekcjonowanych 6-rzędowych źdźbeł jęczmienia i naturalnie czystej wody lodowcowej, która przepływając przez morenę glacjalną, ulega wielokrotnej filtracji- dzięki temu jest ona tak czysta, że dalsze chemiczne oczyszczanie nie jest konieczne."

 

:mrgreen:

 

 

Na zdravje :wink:

Senk ju 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...