Skocz do zawartości

RZUCAMY PICIE?


qba30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Aga

    13365

  • joanna7f

    6307

  • skiba STI

    5651

  • dzioba

    5235

Proszę o podpowiedź, za mało wskazówek mi dałeś.

widzisz i nie grzmisz... a jak grzmisz to chybiasz :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Witam popołudniem .

czesc rozrabiaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem kilkadziesiąt stron w internecie odnośnie jakości paliw, spalania stukowego, konsekwencji jezdzenia na słabej jakości paliwach, kilkanaście godzin i kilkadziesiąt km spędzonych z laptopem podłączonym do auta, 3 lata oficjalnych praktyk i kilka (troche brakuje do -naście) lat pracy w zawodzie, godziny wykładów z mechanikami, setki tysięcy km na drogach niezliczone ilości tankowań, kupa $$$ wydana na fure taką a nie inną ... wszystko tylko po to aby usłyszeć od mojej dziewczyny, że mam jakies dziwne fanaberie jeśli chodzi o auto, bo chce jechać zataknować auto 40km od domu aby zalać 99 oktanów i zaoszczędzić eur2,50 zamiast podjechać 300 metrów i zalać 95 oktanów...

 

 

 

 

ide sie k-a napić, bo nie wytrzymam :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem kilkadziesiąt stron w internecie odnośnie jakości paliw, spalania stukowego, konsekwencji jezdzenia na słabej jakości paliwach, kilkanaście godzin i kilkadziesiąt km spędzonych z laptopem podłączonym do auta, 3 lata oficjalnych praktyk i kilka (troche brakuje do -naście) lat pracy w zawodzie, godziny wykładów z mechanikami, setki tysięcy km na drogach niezliczone ilości tankowań, kupa $$$ wydana na fure taką a nie inną ... wszystko tylko po to aby usłyszeć od mojej dziewczyny, że mam jakies dziwne fanaberie jeśli chodzi o auto, bo chce jechać zataknować auto 40km od domu aby zalać 99 oktanów i zaoszczędzić eur2,50 zamiast podjechać 300 metrów i zalać 95 oktanów...

A może nie chodziło tylko o paliwo? Pokochaj jej fanaberie lub zmień dziewczyne... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry

 

ewka napisał(a):

Pokochaj jej fanaberie lub zmień dziewczyne...

 

o, to, to, to...

saszu, ile już ją hodujesz :?: :wink: :mrgreen:

Uwaga! nadejszła wiekopomna chwila!

Chyba 1 raz zgadzam się z Ciechanem :lol::P Co Ci baba będzie marudzić, że daleko jeździsz tankować :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...