Skocz do zawartości

Rajd LOTOS Baltic Cup


tzd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Czy szanowna ekipa trójmiejska ma już umówione jakieś miejsce zbiórki w sobotę czy też to ciągle tajemnica :shock:
cezar25 spotykamy się w tym miejscu:

http://mapy.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=54.453447,18.340561&daddr=84-208+Kielno&hl=pl&geocode=%3BCSvVTjJ5zY1NFZDhPgMdhrwXASnzlSw2eaL9RjFhG2aZ-ZS2Qg&mra=mift&mrsp=0&sz=19&sll=54.453459,18.340564&sspn=0.001154,0.004128&ie=UTF8&t=h&z=19

 

Godzina jeszcze nie jest ustalona. Z tego miejsca na OS-y jedzie się 10-20 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzę jeszcze, na którą dojechać.
Pewnie jakaś 8:00, 8:30 :idea:

Primi, a na który/e OS/y jedziemy?

 

Śniegu nie ma :( ale ma ponoć popadać pod koniec tygodnia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primi, a na który/e OS/y jedziemy?
Nie wiem, nie mam czasu nawet popatrzeć na mapki :|

Jak będzie wolne miejsce w jakimś forku to wsiadam i jadę tam, gdzie mnie zawiozą, a jak nie to mam nadzieję, że za wami nadążę jimiasem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzd, masz może jakiś informator z miejscówkami :idea:

Zupełnie nie mam pomysłu gdzie stanąć, a na szukanie nie mam teraz czasu. Jakbym miał miejscówki to bym może dał radę podjechać zobaczyć któredy dojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesć wszystkim jestem tu nowy.

Jadę z kumplem na baltic cup kaperem, ruszamy prawdopodobnie w pt rano i waracamy w niedziele wieczorem, startujemy z lodzi jedziemy przez łowicz sochaczew plonsk ciechanow mlawe nidzice ostróde elblag. Mamy 2 miejsca wolne do spania w aucie, chetnie kogos zabierzemy w celu podzialu kosztów. Zainteresowanych prosze o kontakt

gg 3338548

505 357 277

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy szanowna ekipa trójmiejska ma już umówione jakieś miejsce zbiórki w sobotę czy też to ciągle tajemnica :shock:
cezar25 spotykamy się w tym miejscu:

http://mapy.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=54.453447,18.340561&daddr=84-208+Kielno&hl=pl&geocode=%3BCSvVTjJ5zY1NFZDhPgMdhrwXASnzlSw2eaL9RjFhG2aZ-ZS2Qg&mra=mift&mrsp=0&sz=19&sll=54.453459,18.340564&sspn=0.001154,0.004128&ie=UTF8&t=h&z=19

 

Godzina jeszcze nie jest ustalona. Z tego miejsca na OS-y jedzie się 10-20 min.

 

 

Będę z bratem. Póki co białe z nieba leci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w sobotę rano nie mogę podjechać :evil:

Muszę być w Gdyni o 10:00, mam nadzieję, że nie będę musiał czekać jak zwykle do 12:00 i tylko zostawię młodego na zajęciach i wracam do siebie na wieś.

Pewnie będę Was szukać gdzieś po OS-ach ok 11:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z użytkowników forum SRT zrobił taki plan na sobotę, pozwolił mi go tutaj wrzucić - zaznacza tylko, że to jego osobista interpretacja i może są lepsze miejsca :wink:

 

OPIS:

 

"Więc najpierw należy odpalić mapki rajdu na oficjalnej stronie lub google maps dla lepszej orientacji.

 

Mapki na stronie:

http://www.rajdlotos.pl/trasa.html

 

Harmonogram na sobotę:

 

Polecam najpierw jeden odcinek rano, później serwis i następnie odcinek po południu.

Jak ktoś zechce obejrzeć zarówno przejazdy RSMP i RPP, co z resztą polecam, będzie stale miał co robić. Starałem się dobierać punkty widokowe tak, aby było co oglądać i żeby wszędzie zdążyć bez jakiejś napinki.

 

Dojazdy do odcinków podawałem od miejscowości Chwaszczyno. Założyłem, że do Chwaszczyna każdy jakoś trafi, a później to już ja poprowadzę poprzez swoje wskazówki. ;)

 

DZIEŃ 1 - 19 lutego 2011 r.

 

• OS 1/4 Łebno - 9:03 13:02

Lokalizacja GPS: 54stopnie 27'52"N, 18stopni 07'31E

 

Punkt widokowy - hopa z pomiarem długości skoków. Powinno być bardzo ciekawie.

Dojazd: Chwaszczyno- Kielno- Kamień- Szemud- Łebno- W Łebnie w prawo (łącznie 21,6 km).

 

os14ebnodzie1.jpg

 

• Park Serwisowy, Ergo Arena - 8:00 11:54 15:38

 

• OS 2/5 Kętrzyno - 9:58 13:57

Lokalizacja GPS: 54stopnie 29'18"N, 17stopni 56'06E

 

Widok z nasypu kolejowego na wjazd do Kętrzyna. Ciasne wyjście spod wiaduktu kolejowego wprost w lewy ciasny zakręt.

Jak się komuś nie chce iść, to wcześniej we wsi Kętrzyno ciekawe partie zakrętów, też powinno być na co popatrzeć.

 

Dojazd: Chwaszczyno- Kielno- Kamień- Szemud- Częstkowo- Smażyno- Pobłocie- Strzepcz- Tłuczewo – w Tłuczewie w prawo na NAWCZ – Osiek- w Osieku w prawo na Kętrzyno- 700 m. piechotą przez wieś wzdłuż przebiegu O/S’u aż do wiaduktu kolejowego.

 

os25ktrzynodzie1.jpg

 

Uwaga! Dla RPP czas startu do każdego odcinka specjalnego jest opóźniony o 50 minut w stosunku do czasu startu załóg RSMP."

 

 

Może ktoś się orientuje w tamtych rejonach i jeszcze coś poleci, bo ostatnio byłem tylko jako pasażer, lekko nieprzytomny.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będę Was szukać gdzieś po OS-ach ok 11:00

Primi, w razie czego się gdzieś spotkamy. Jak moja młoda wyzdrowieje, to ją rano odstawię do rodziców, ale na spota w Kielnie na 8 nie zdążę raczej. Będę dzwonić :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...