Jump to content

Rajd LOTOS Baltic Cup

tzd

Recommended Posts

• Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...
Czy szanowna ekipa trójmiejska ma już umówione jakieś miejsce zbiórki w sobotę czy też to ciągle tajemnica :shock:
cezar25 spotykamy się w tym miejscu:

http://mapy.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=54.453447,18.340561&daddr=84-208+Kielno&hl=pl&geocode=%3BCSvVTjJ5zY1NFZDhPgMdhrwXASnzlSw2eaL9RjFhG2aZ-ZS2Qg&mra=mift&mrsp=0&sz=19&sll=54.453459,18.340564&sspn=0.001154,0.004128&ie=UTF8&t=h&z=19

Godzina jeszcze nie jest ustalona. Z tego miejsca na OS-y jedzie się 10-20 min.

Popatrzę jeszcze, na którą dojechać.
Pewnie jakaś 8:00, 8:30 :idea:

Primi, a na który/e OS/y jedziemy?

Śniegu nie ma :( ale ma ponoć popadać pod koniec tygodnia :roll:

Primi, a na który/e OS/y jedziemy?
Nie wiem, nie mam czasu nawet popatrzeć na mapki :|

Jak będzie wolne miejsce w jakimś forku to wsiadam i jadę tam, gdzie mnie zawiozą, a jak nie to mam nadzieję, że za wami nadążę jimiasem :wink:

tzd, masz może jakiś informator z miejscówkami :idea:

Zupełnie nie mam pomysłu gdzie stanąć, a na szukanie nie mam teraz czasu. Jakbym miał miejscówki to bym może dał radę podjechać zobaczyć któredy dojechać.

Czesć wszystkim jestem tu nowy.

Jadę z kumplem na baltic cup kaperem, ruszamy prawdopodobnie w pt rano i waracamy w niedziele wieczorem, startujemy z lodzi jedziemy przez łowicz sochaczew plonsk ciechanow mlawe nidzice ostróde elblag. Mamy 2 miejsca wolne do spania w aucie, chetnie kogos zabierzemy w celu podzialu kosztów. Zainteresowanych prosze o kontakt

gg 3338548

505 357 277

pozdro

Czy szanowna ekipa trójmiejska ma już umówione jakieś miejsce zbiórki w sobotę czy też to ciągle tajemnica :shock:
cezar25 spotykamy się w tym miejscu:

http://mapy.google.pl/maps?f=d&source=s_d&saddr=54.453447,18.340561&daddr=84-208+Kielno&hl=pl&geocode=%3BCSvVTjJ5zY1NFZDhPgMdhrwXASnzlSw2eaL9RjFhG2aZ-ZS2Qg&mra=mift&mrsp=0&sz=19&sll=54.453459,18.340564&sspn=0.001154,0.004128&ie=UTF8&t=h&z=19

Godzina jeszcze nie jest ustalona. Z tego miejsca na OS-y jedzie się 10-20 min.

Będę z bratem. Póki co białe z nieba leci :D

A ja w sobotę rano nie mogę podjechać :evil:

Muszę być w Gdyni o 10:00, mam nadzieję, że nie będę musiał czekać jak zwykle do 12:00 i tylko zostawię młodego na zajęciach i wracam do siebie na wieś.

Pewnie będę Was szukać gdzieś po OS-ach ok 11:00

Jeden z użytkowników forum SRT zrobił taki plan na sobotę, pozwolił mi go tutaj wrzucić - zaznacza tylko, że to jego osobista interpretacja i może są lepsze miejsca :wink:

OPIS:

"Więc najpierw należy odpalić mapki rajdu na oficjalnej stronie lub google maps dla lepszej orientacji.

Mapki na stronie:

http://www.rajdlotos.pl/trasa.html

Harmonogram na sobotę:

Polecam najpierw jeden odcinek rano, później serwis i następnie odcinek po południu.

Jak ktoś zechce obejrzeć zarówno przejazdy RSMP i RPP, co z resztą polecam, będzie stale miał co robić. Starałem się dobierać punkty widokowe tak, aby było co oglądać i żeby wszędzie zdążyć bez jakiejś napinki.

Dojazdy do odcinków podawałem od miejscowości Chwaszczyno. Założyłem, że do Chwaszczyna każdy jakoś trafi, a później to już ja poprowadzę poprzez swoje wskazówki. ;)

DZIEŃ 1 - 19 lutego 2011 r.

• OS 1/4 Łebno - 9:03 13:02

Lokalizacja GPS: 54stopnie 27'52"N, 18stopni 07'31E

Punkt widokowy - hopa z pomiarem długości skoków. Powinno być bardzo ciekawie.

Dojazd: Chwaszczyno- Kielno- Kamień- Szemud- Łebno- W Łebnie w prawo (łącznie 21,6 km).

os14ebnodzie1.jpg

• Park Serwisowy, Ergo Arena - 8:00 11:54 15:38

• OS 2/5 Kętrzyno - 9:58 13:57

Lokalizacja GPS: 54stopnie 29'18"N, 17stopni 56'06E

Widok z nasypu kolejowego na wjazd do Kętrzyna. Ciasne wyjście spod wiaduktu kolejowego wprost w lewy ciasny zakręt.

Jak się komuś nie chce iść, to wcześniej we wsi Kętrzyno ciekawe partie zakrętów, też powinno być na co popatrzeć.

Dojazd: Chwaszczyno- Kielno- Kamień- Szemud- Częstkowo- Smażyno- Pobłocie- Strzepcz- Tłuczewo – w Tłuczewie w prawo na NAWCZ – Osiek- w Osieku w prawo na Kętrzyno- 700 m. piechotą przez wieś wzdłuż przebiegu O/S’u aż do wiaduktu kolejowego.

os25ktrzynodzie1.jpg

Uwaga! Dla RPP czas startu do każdego odcinka specjalnego jest opóźniony o 50 minut w stosunku do czasu startu załóg RSMP."

Może ktoś się orientuje w tamtych rejonach i jeszcze coś poleci, bo ostatnio byłem tylko jako pasażer, lekko nieprzytomny.

Pozdro!

Pewnie będę Was szukać gdzieś po OS-ach ok 11:00

Primi, w razie czego się gdzieś spotkamy. Jak moja młoda wyzdrowieje, to ją rano odstawię do rodziców, ale na spota w Kielnie na 8 nie zdążę raczej. Będę dzwonić :wink: .