Jump to content

RYBNIK mini spot ! ! !

Recommended Posts

Chłopaki, jadę w góry ale postaram się wrócić przed 16:00. Może rzeczywiście gokarty przyciągną pozostałych :)

• Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Helloł, helloł.   Czas się tu ruszyć! Zapraszamy subaristów i subaroistów okolic Rybnik, Wodzisław jutro na spocik. Godzina 1700 na skrzyżowaniu w Wilczej. Pogaduchy, jazda krajoznawcza i kawka. Po

Posted Images

Mont dasz radę ;) kiwałem Ci dzisiaj jak wyjeżdżałeś ze szpitala koło 10/11/12 reakcji brak ;) fakt nie byłem Subaryną ;)

Jesli nic mi ponad planowego nie wyskoczy do do Was dołącze...

Jednakże niczego nie obiecuje

Dzieki chłopaki za mega spota...kameralnie ale niezwykle milo sympatycznie i wesoło...Gdyby jeszcze tylko chrupek nie foszył byłoby cudnie...

Jutro rozbieranko dolotu i czyszczenie przepustnicy i reszty...ehh

Pany zgodnie z obietnicą sprawdziłem tor w Brnie. Najbliższy wolny termin to 27 sierpień. Tor superowy i wychodzi że kultowy. 5,5 km długości , 74 m różnica wysokości... Info , z roku 2012 ale z ciekawostkami tutaj.

Koszt lajtowy bo 550 Kć czyli 36 zela za 25 min.  W tym dniu (27.08)  są tylko dwie jazdy. o 18.00 i 18.30. Nie wiem jeszcze jak z dodatkowymi ubezpieczeniami "jakby co" ... Trasa z Rybnika autostradą 2,5 godz. plus winieta (10-cio dniowa ok 62 zł) lub nie autostradą o godzinkę z hakiem dłużej.

Na wrzesień na razie terminów nie ma a 25 października jest dzień otwarty i dużo atrakcji...

Pzdr

Edited by semperit

Dzień Dobry :)

Ja też dziękuje za wczorajszego spota, było miło sympatycznie i wesoło ;) w szczególności  "jednoręki bandyta" w gokarcie  :puchar:

post-16052-0-53335400-1438595863_thumb.jpgpost-16052-0-96579900-1438595765_thumb.jpgpost-16052-0-29631600-1438595652_thumb.jpg

Ciekawe czy się wybierzemy czy skończy się na rozmowach ;) ja oczywiście jestem za ! :)

Na ten 27 to nie wiem ale pod koniec września czemu nie:)

Mateusz jak wrzuciłeś te miniaturki bo ja ostatnio cały czas mam problem ze zdjęciami :(

Więcej opcji odpisywania - załącz plik (lewo na dole)/wybierz plik i jak się załaduję plik musisz kliknąć dodaj do posta po prawej stronie ;)

Aj tam aj tam...ta skromność...że jeszcze lepiej? Oj Martin...hehehehe

To bądź następnym razem...przekonamy się :-P