Jump to content

RYBNIK mini spot ! ! !

_bastek_
 Share

Recommended Posts

Dziś w Żorach przy rynku przejechał GT na Żorskich blachach:) Kolor ... wiśniowy??? (sorry jestem tylko facetem;) ) Czyli poza moim GT jeszcze jeden sią kula po Żorach:)

Bardziej różowy niż wiśniowy? :D

ja widziałem jakiś czas temu akurat wiśniowego GT. Chyba że to jakaś inna sztuka niż o tej co jest mowa. 

chyba nie wszyscy tu zaglądają, ja i tak jestem za spotem

Śledźcie wątki Podbeskidzki i Ślonski. Co chwila jest jakiś spot, napewno nie przepasujecie. 

No nie mów, że metropolia typu Rybnik  nie może mieć własnego spota :angry:  :lol: pfff co jeszcze, żeby jeździć gdzieś indziej :D

Edited by virek1

Dziś w Żorach przy rynku przejechał GT na Żorskich blachach:) Kolor ... wiśniowy??? (sorry jestem tylko facetem;) ) Czyli poza moim GT jeszcze jeden sią kula po Żorach:)

Bardziej różowy niż wiśniowy? :D

Może i bardziej różowy;) 

Chłopaki!! Potrzebni ochotnicy od zaraz i na już :)

W tą sobotnie organizowana jest akcja dla dzieciaków z domu dziecka - Dom Aniołów Stróżów .

Młodocianych fanów marki ma być sporo, a tu wstyd się przyznać mało chętnych osób, by zaprezentować swoje cuda i przewieźć dzieci na trasie dom dziecka -> lotnisko w Pyrzowicach (droga tam i spowrotem). Stąd mój apel o jak najszybszą interwencję, kto może i ma wolnych kilka godzin w sobotę niech odezwie się na PM do matpilch. Szczegóły akcji w linku poniżej.

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/73040-%C5%9Bl%C4%85sk-akcja-lotnisko-dla-dzieciak%C3%B3w/

Edited by malprz

Podpisuję się pod Apelem...Poszukujemy chętnych...Szybka decyzja...i działanie bo wstyd przyznać- pozostało nie wiele czasu..A aut nie wiadomo czy nie za mało...Szkoda by było zawieść dzieciaki, ze Subaru nie dało rady i nie pojadą :/

Pozdrowienia WueM

O spocie możemy jeszcze pisać ładnych pare stron :P ale najlepiej będzie się chyba spiknąć, co nie !?

Proponuje podjechać w Niedziele; 31 Sierpnia na parking pod Makro o godz. 16:00

Oczywiście data/miejsce/godz. do dogadania ale wydaje mi sie, że bedzie oki

Proponuje podżistać troche, czekając na spóźnialskich np. z Żor  ;) 
Później gokusie, następnie POMIDOR po Rybniku i zakończymy sobie jakimś posiłkiem;
w zależności ile nas bedzie zobaczymy co da sie zrobić i kto co lubi (Pizza Hut, McDonald, Gruby Benek, Delicje :D )

Wszystko jeszcze do dogadania - proszę o zapisywanie swoich petycji, zażaleń i pomysłów !

Liste Rybnickiego Mega Spota czas otworzyć:

1. kris

Też mam urlop ale w niedzielę rano wyjeżdżam a w sobotę odstawiam GTeka do warsztatu:/

A co do Delicji to byłem, zobaczyłem, zjadłem i wystarczy;)

Krzysztof, na zimowo-wiosennym spocie maluch zrobił furorę ;)

Edited by Roque

Spot Niedziela; 31 Sierpnia na parking pod Makro o godz. 16:00
1. kris
2. virek
3. Krzysztof0430
4. semperit

Cześć.

Qrde nie wiem czemu  ten temacik taki ukryty jakoś ...Po forum się wertuje już ponad rok, a rybnickich subromaniaków nie wypatrzyłem. W każdym razie piszę się na spocik, mimo że wyjdę na ubogiego kuzyna z moją Blue, ale co tam :)

Edited by semperit

Wpadaj śmiało Mont'u !

:)

P.S.

Widziałem Cie ostatnio leśnikiem na Mikołowskiej, na światłach - Pozder !

odpozdrawiam, gdybyś tylko mi zdradził czym jeździsz :)