Skocz do zawartości

RYBNIK mini spot ! ! !


_bastek_

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dziś w Żorach przy rynku przejechał GT na Żorskich blachach:) Kolor ... wiśniowy??? (sorry jestem tylko facetem;) ) Czyli poza moim GT jeszcze jeden sią kula po Żorach:)

Bardziej różowy niż wiśniowy? :D

 

ja widziałem jakiś czas temu akurat wiśniowego GT. Chyba że to jakaś inna sztuka niż o tej co jest mowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

chyba nie wszyscy tu zaglądają, ja i tak jestem za spotem

 

Śledźcie wątki Podbeskidzki i Ślonski. Co chwila jest jakiś spot, napewno nie przepasujecie. 

 

 

No nie mów, że metropolia typu Rybnik  nie może mieć własnego spota :angry:  :lol: pfff co jeszcze, żeby jeździć gdzieś indziej :D

Edytowane przez virek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziś w Żorach przy rynku przejechał GT na Żorskich blachach:) Kolor ... wiśniowy??? (sorry jestem tylko facetem;) ) Czyli poza moim GT jeszcze jeden sią kula po Żorach:)

Bardziej różowy niż wiśniowy? :D

 

 

Może i bardziej różowy;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki!! Potrzebni ochotnicy od zaraz i na już :)

 

W tą sobotnie organizowana jest akcja dla dzieciaków z domu dziecka - Dom Aniołów Stróżów .

 

Młodocianych fanów marki ma być sporo, a tu wstyd się przyznać mało chętnych osób, by zaprezentować swoje cuda i przewieźć dzieci na trasie dom dziecka -> lotnisko w Pyrzowicach (droga tam i spowrotem). Stąd mój apel o jak najszybszą interwencję, kto może i ma wolnych kilka godzin w sobotę niech odezwie się na PM do matpilch. Szczegóły akcji w linku poniżej.

 

 

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/73040-%C5%9Bl%C4%85sk-akcja-lotnisko-dla-dzieciak%C3%B3w/

Edytowane przez malprz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod Apelem...Poszukujemy chętnych...Szybka decyzja...i działanie bo wstyd przyznać- pozostało nie wiele czasu..A aut nie wiadomo czy nie za mało...Szkoda by było zawieść dzieciaki, ze Subaru nie dało rady i nie pojadą :/

 

Pozdrowienia WueM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O spocie możemy jeszcze pisać ładnych pare stron :P ale najlepiej będzie się chyba spiknąć, co nie !?

Proponuje podjechać w Niedziele; 31 Sierpnia na parking pod Makro o godz. 16:00

Oczywiście data/miejsce/godz. do dogadania ale wydaje mi sie, że bedzie oki

Proponuje podżistać troche, czekając na spóźnialskich np. z Żor  ;) 
Później gokusie, następnie POMIDOR po Rybniku i zakończymy sobie jakimś posiłkiem;
w zależności ile nas bedzie zobaczymy co da sie zrobić i kto co lubi (Pizza Hut, McDonald, Gruby Benek, Delicje :D )

Wszystko jeszcze do dogadania - proszę o zapisywanie swoich petycji, zażaleń i pomysłów !

Liste Rybnickiego Mega Spota czas otworzyć:

1. kris

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam urlop ale w niedzielę rano wyjeżdżam a w sobotę odstawiam GTeka do warsztatu:/

 

A co do Delicji to byłem, zobaczyłem, zjadłem i wystarczy;)

 

Krzysztof, na zimowo-wiosennym spocie maluch zrobił furorę ;)

Edytowane przez Roque
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@Roque, dzięki, ;) Na spocie raczej zjawię się wynalazkiem jakim jest 126 BIS. :D Na spocie u Jurasa szkoda mi upalać BISa, zbyt rzadki egzemplarz, a dłuższe przełożenie główne na przyśpieszeniu raczej mi nie pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Spot Niedziela; 31 Sierpnia na parking pod Makro o godz. 16:00
1. kris
2. virek
3. Krzysztof0430
4. semperit

 

Cześć.

Qrde nie wiem czemu  ten temacik taki ukryty jakoś ...Po forum się wertuje już ponad rok, a rybnickich subromaniaków nie wypatrzyłem. W każdym razie piszę się na spocik, mimo że wyjdę na ubogiego kuzyna z moją Blue, ale co tam :)

Edytowane przez semperit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...