Skocz do zawartości

Co kupić?


lukass

Rekomendowane odpowiedzi

Brałem pod uwagę, ale nie mogłem znaleźć nic powyżej 2006r, a założeniem było kupno auta jak najmłodszego, bo wziąłem na firmę i się te 3 lata musi amortyzować :wink: . Poza ty, w 6MPS siedzi chyba jeszcze haldex 2 generacji :?

 

A tam 2 czy 3 generacja :idea: Bez przesady. Ja się sparzyłem na panzerwagonach i mam nadzieję że opiszesz obiektywnie doświadczenia na temat nowego nabytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Soft na pewno i powinno być jakieś 310KM i 410-420NM. Nad wydechem się zastanawiam, bo seryjny do najcichszych i tak nie należy, a dźwięk sinika to nie to co STi więc nie widzę sensu. Tym bardziej że zysk z tego jest w granicach 10-15KM i może 20 NM

 

Jak dlubac S3 to tylko Compsport , oni wspolpracuja z MGmotosport a tam ci zrobia wydech na miare.Bedzie tak samo cichy jak seria a zyski przy mapie moga byc spore jednak :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

•Stage 1 Chiptuning (300-310Ps, 400-420Nm)

•Stage 2 Układ wydechowy (310-320Ps, 410-430Nm)

Wg tego ze strony Compotów to róznica jest minimalna. Poza tym jeżdżenie 600km po to żeby zrobić wydech i mapę i tracenie 2-3 dni jest dla mnie bez sensu. W Wawie mam MR-motors który ogarnia wcale nie gorzej VAGi :wink: i zostanę jednak przy samej mapie ale ze zdjętymi limiterami i uruchomiona lewą nogą. Po tej mapie auto robi setkę w 5,1-5,2s i to mi w zupełność i wystarczy, a zaoszczedzone na wydechu 2,5kzł zainwestuję w upalanie Justy :wink:

 

-- 18 lut 2011, o 23:37 --

 

PS. ESP daje się wyłączyć i nie załacza się samo aż ktoś nie spanikuje i w poślizgu nie dotknie hamulca, więc na śniegu lata pięknymi bokami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge powidziecz ze MR ci nie ogarnie bo sam ma program od nich u siebie w A4 i uwazam ze jest zrobiny na prawde rewelka , co nie zmienia faktu ze Witek ma nadal relatywnie niewielkie doswiadczenie z 2.0 TFSI na tle Compotow , ale wiem ze robil juz pare S3jek wiec ogarnieci to bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w 200% polecam Witka jest równy gość ma super podejście do klienta i ma łeb jak sklep :) ogarnia temat ostro...już parę mocnych benzyn wystroił a mniejsza liczba aut w porównaniu do ComSportu wynika po prostu z tego że krótszy czas zajmuje się benzynami :wink:

 

ComSport też jest super dwóch znajomych ma auta od nich i są mega zrobione ( wydech, IC ) i super wystrojone a trzech znam co mają auta po modach w MR u Witka plus ja czwarty bo też swoje auto tam robiłem i Compoty i Witek są profi mega profi to według mnie 2 najlepsze firmy w PL od modów grupy VAG i w dieslu i w benzynie i wybór zależy już indywidualnie...jak ktoś ma np. bliżej do Compotów niech uderza do nich jak ktoś ma bliżej do Witka to do Witka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...