Skocz do zawartości

MŚ w piłce ręcznej Szwecja 2011 startujemy


Tomai

Rekomendowane odpowiedzi

przed MŚ ciagle w gazetach pisali że polska teraz mocna w ataku a słabiej w obronie, a tu nadal po staremu - obrona mysle ze niezla, niestety z przodu problemy. bielecki niestety nie będzie juz tak dobry jak kiedys, wielka szkoda i żal. szkoda tez kontuzji jureckiego bo w tej chwili nie ma nikogo kto by się "wbił" z powerem w obrone przeciwnika, szwedzi to kilka razy pokazywali. byli do ogrania, mocni fizycznie ale trochę drwale pod wzgledem techniki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 147
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety tak jak piszecie - brakuje nam sily w ataku.

Kurcze szkoda mi mojego ulubienca "Dzidziusia". Mam nadzieje, ze operacja przebiegla zgodnie z planem. Przydalby sie takze Krzysiek Lijewski.

Tak jak napisales Gregg o tym "wbijaniu" sie w przeciwnika,Dzidzius potrafi tak zagrac.Potrafi byc jak czolg!!Natomiast Krzysiek ma swietne warunki fizyczne co przdaloby sie w walce z takim zespolem jak np Szwecja...

No coz,"gramy tym co mamy" i trzeba wierzyc ze damy rade!!Ogien chlopaki!!! :mrgreen::mrgreen:

 

-- 20 sty 2011, o 21:39 --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak jak piszecie - brakuje nam sily w ataku.

Kurcze szkoda mi mojego ulubienca "Dzidziusia". Mam nadzieje, ze operacja przebiegla zgodnie z planem. Przydalby sie takze Krzysiek Lijewski.

Tak jak napisales Gregg o tym "wbijaniu" sie w przeciwnika,Dzidzius potrafi tak zagrac.Potrafi byc jak czolg!!Natomiast Krzysiek ma swietne warunki fizyczne co przdaloby sie w walce z takim zespolem jak np Szwecja...

No coz,"gramy tym co mamy" i trzeba wierzyc ze damy rade!!Ogien chlopaki!!! :mrgreen::mrgreen:

 

-- 20 sty 2011, o 21:39 --

 

tak, bez żadnego "czołgu" to niestety jest ciągle gra z dystansu i jak przeciwnik postawi wyżej obronę jest bardzo ciężko. do tego brak szybszych akcji gdzie trzeba podać raz-dwa i próbować wbić się w obronę ktora nie jest jeszcze do końca ustawiona. wczoraj polacy wszystko zwalniali i ciągle grali atak pozycyjny. no nic trzeba przemyśleć błędy i walczyć dalej oby było dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mieliśmy wczoraj kontry, nie mieliśmy gry w przewadze... przegrywaliśmy ciągle 2 bramkami a to znaczy że mecz był na styku.... 2-3 kontry czy wykorzystane przewagi liczebne i wynik mógłby być odwrotny....

 

nie ma co płakać... musimy wygrywać... wszystko jeszcze jest do osiągnięcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz mial dwie odslony.

WIERZE ze jutro przez 60min zagramy tak jak w drugiej polowie. Wierze w tych chlopakow bo moga być wzorem dla innych jesli chodzi o walecznosc i hart ducha (mowie przede wszystkim o pseudo piłkarzy nożnych). Nikt mi nie dal tylu pozytywnych emocji jak ta ekipa. Po golu siódmiaka ja nie chcialem wytrzezwiec ze szczescia... chce znow sie tak poczuc :D

 

Kibicujmy i wierzmy w nich. ONI SA WIELCY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...