Skocz do zawartości

AZRAEL ZAMYKA OFF TOPIC BEZ UZGODNIENIA


arno

Rekomendowane odpowiedzi

Azraelu,

Zamknales topic, ktory byl OFF TOPICIEM NAWET Z NAZWY. Co Cie w nim zdenerwowalo, ze ludnosc gada nie na temat Subaru? Ze dyskusja szla dobrze, milo, i sympatycznie a miejscami dowcipnie?

A cos ty taki nerwowy?

Kolejny raz, moim zdaniem, wykorzystales w niewlasciwy sposob swoje uprawnienia.

Gratuluje Panu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak zamknęli "siwusa" a tu tyle słów w tej materii się ciśnie na usta. Ale baba jestem to se pogadać musze bo jak nie to się udusze...

A więc wracjąc do topicu o makaronach, siwusach itp. Waldemarze informuję cię że stosunków żadnych w pracy nie ma i całe szczęście bo oko mi mryga na samą myśl...bleeeee no i one, te kolegi w ogóle są wstrętne, nawet mi, jedynej samicy w stadzie żednego komplementa nie powiedzą!i weś tu współżyj z takimi ...tzn. współpracuj...krótszych kiecek już nie da się nosić :evil:

 

P.S. Azrael...keep cool...czy jakoś tak....bo od ciśnienia żyłka na czole wychodzi a to niebezpieczne tochi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Czy jeżeli topic jest off-topic to pisanie w nim o topicu jest automatycznie off-topic :?: :idea:

Jest to pytanie z gruntu filozoficzne i pewnie niejedna rozprawa (okazja do doktoratu !) na ten temat - sorry: topic - zostanie jeszcze napisana.

Dostrzeganie własnych błędów to olbrzymia zaleta, którą Azrael się wykazał otwierając ponownie topic off-topic czyli Siwus Śmigus etc.

Być może zamknięcie spowodowane było młodzieńczą zazdrością wobec starszych, którzy mieli okazję poznać Panią Moniqę ?

Tak czy inaczej problem został rozwiązany przez samego Azraela, czyli mój pozytywny stosunek do Kociaków nie musi podlegać rewizji 8)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli topic jest off-topic to pisanie w nim o topicu jest automatycznie off-topic :?: :idea:

Jest to pytanie z gruntu filozoficzne i pewnie niejedna rozprawa (okazja do doktoratu !) na ten temat - sorry: topic - zostanie jeszcze napisana.

 

Zaraz przysiądę przemyślę i osobiście jako poczatkujący filozof wyślę Dyrekcji jakieś zadowalające rozwiązanie :-)

 

 

 

Dostrzeganie własnych błędów to olbrzymia zaleta, którą Azrael się wykazał otwierając ponownie topic off-topic czyli Siwus Śmigus etc.

Być może zamknięcie spowodowane było młodzieńczą zazdrością wobec starszych, którzy mieli okazję poznać Panią Moniqę ?

 

Zazdrość zazdrością, a ja zawsze uważałem że nie można mieszć spraw nazwijmy to "służbowych" z prywatnymi. Jeżeli chodzi o takie rzeczy jak adminowanie (zdarzyło mi się paroma klubami itp w necie adminować) to jestem na tyle bezstronny na ile to mozliwe dla istoty ludzkiej.

 

 

Tak czy inaczej problem został rozwiązany przez samego Azraela, czyli mój pozytywny stosunek do Kociaków nie musi podlegać rewizji 8)

 

Kociaków? Dyrekcja nie przestanie mnie zaskakiwać :-) Rozumiem że mowa o pani Monique? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, ze temat powinien trwać i być polem do miłych, off-topicowych wymian myśli dla tych co chcą, a dla tych co nielubia off-t

niech będzie np..spamer platform co pozwoli wykluczyć takowe spamy w tematach poważnych.

Grunt to równowaga w naturza...dasz się wyszaleć to pokornie będą słuchać, stłamsisz dusze wyrywne :D - zbuntują się.

 

Moja propozycja:

zaczepić/przykleić temat Śmigusy i brygada aby nie spychał tematów dla których to forum zostało stworzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli topic jest off-topic to pisanie w nim o topicu jest automatycznie off-topic
:?: .

 

Szanowny Prezesie Rady Nadzorczej Koła KAPCIO-DĘTKA SPORT MONIQA ZERO CONTAKT D3, problem który Pan poruszył, będzie tematem pierwszego Zebrania Zarządu i Zarząd jako CIAŁO będzie się doktoryzował wespół, o ile doktoryzowanie nie jest zabawą w pana doktora, ponieważ wtedy Pani Monisia ( mój zastępca ) może się nie zgodzić.......................................................lub być nachalną.

 

Z pożądaniem

Vice - k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwiema dłońmi podpisuję się pod wnioskiem W-C.....upsss Vice.

Temat godny jest naszej wielceszanownej atencji.

Doktoryzowani....brzmi ciekawie! A czy wtej zabawie mogę mieć rolę siostry przełożonej.....niejednokrotnie :?: :twisted:

 

Wasza podstępczo - zastępcza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żadnych zapędów skarbniczych nie mam...

Ja chcę miec IMPREZĘ co nie będzie mi pozwalała przestawać jeździć.

I jeszcze chcę zmienić ją kiedyś na STI.

Dozgonnie oddany IMPREZOWICZ

A reszta jest dla mnie OFF-topic :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach Moniqo, współczucie mi serce rozsadzi,

że współpracujesz z takim towarzystwem gadzim.

 

Że palant żaden plecków nie pomasuje,

Że d..ek żaden drinka nie zaserwuje

 

A może twego towarzystwa finansowo nie stać

Zęby Cię troseczkę "pomolestać".

 

Czyżbyś napisała sobie na biurku

Że nie znosisz....................... kiszenia ogórków ?

 

Siwus molestus uwielbius

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu o gesty chodzi a nie o finanse,

wystarczą dobre chęci tylko jak ich zanęcić?

Ja nowe fryzury i kecki testuje a na nie nikt nawet nie reaguje!

kariera prezuski mnie też już nie kręci bo w kokikoli sami impot....

w ogólnie petęci mnie męczą , swymi pytaniami dręczą...

weeked dziś zacznę baardzo wytęskniony, krótki, ale za to w pełnizasłużony!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...