Skocz do zawartości

pływająca impreza


czester101

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem wymarzonej subarynki. Autko wymaga trochę pracy i proszę was o kilka rad.

Po pierwsze: wymienić muszę tylne lewe łożysko. Ceny wahają się od 100 do 300 pln, na jakie się zdecydować?

Po drugie: samochodzik na prostej drodze zaczyna delikatnie "pływać" ściąga delikatnie w prawą stronę. Trzeba więc tochę go delikatnie kontrować. Nie wiem czy jest to wina ustawienia geometri, czy też ma to związek z wysypanym łożyskiem.

Moje autko to Subaru Impreza 1,8 94r sedan.

Jeśli możecie, to bardzo liczę na wasze opinie zanim udam się do jakiegoś warsztatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łożysko weź porządne, co nie znaczy najdroższe. Napisz jakiego producenta i za ile i coś sie doradzi. Dobre są japońskie NKN. Co do ściągania to przyczyn może być wiele, poczynając od opon, poprzez uszkodzone/zuzyte elementy zawieszenia i geometrię, po np. blokujący hamulec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony mam wielosezonowe (niestety) na felgach 16 195/45 trochę za szeronie jak na zimę, ale napęd 4x4 robi swoje i nie nie wnikam w śnieg czy zaspy. Kupiłem już stalówki 14 ale jest problem z oponami bo w hurtowniach nie mogę nic dobrać

(są ale ceny kosmos od 250 w górę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony mam wielosezonowe (niestety) na felgach 16 195/45 trochę za szeronie jak na zimę, ale napęd 4x4 robi swoje i nie nie wnikam w śnieg czy zaspy. Kupiłem już stalówki 14 ale jest problem z oponami bo w hurtowniach nie mogę nic dobrać

(są ale ceny kosmos od 250 w górę)

Opony powinny być 175/70R14 lub ewentualnie 185/65R14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...