Skocz do zawartości

Jak sprawdzić napędy?


KWIATEK

Rekomendowane odpowiedzi

tylko chodzi mi oto abym nic nie musiał przerabiać, a słyszałem różne opinie że do 94r to to samo że do 96 iże do 2000 ???

 

[ Dodano: Wto Lut 05, 2008 6:30 pm ]

odświeżam temat, bo mi autko nie jeżdzi a ja już za nim tęsknie!!! Czy ktoś się orientuje do którego rocznika skrzynia będzie pasować do mojego autka??? A i jeszcze jedno wczoraj jeden gość który sprzedaje używane części do subaru powiedział mi, że muszę też sprawdzić jakie skrzynia ma przełożenie bo bywają różne w tych samych modelach(informacja ta jest podobno na jakiejś blaszce na górze skrzyni. Podobno przełożenie uzależnione jest od rynku na jaki auto miało trafić.

Pozdrowionka

 

[ Dodano: Sro Lut 27, 2008 5:27 pm ]

Witam przypominam się z pytaniem!!!

Czy skrzynia biegów z imprezy 1.6 kombi z 1998 roku będzie pasowała do mojego autka ( 1.6 kombi z 1993r)????????????????? Jak coś wiecie to napiszcie bo jutro bym chciał wybrać się po skrzynie.

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. załorzyłem nowy temat bo tamten coś umarł, a ja jóż się bardzo śpieszę!!!

Czy skrzynia biegów z imprezy 1.6 kombi z 1998 roku będzie pasowała do mojego autka ( 1.6 kombi z 1993r)????????????????? Jak coś wiecie to napiszcie bo jutro bym chciał wybrać się po skrzynie.

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...