Skocz do zawartości

Przeszczep szper STI MY06 -> forester MY06


AdaSch

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Chyba będę mógł kupić za "pasztetową z liściem" OEM szpery przód i tył z imprezy STI MY06

 

czy warto to przeszczepić do forka? Słyszałem, że może się gorzej prowadzić na śliskim jak takim, oraz na śliskich łukach. W zimowej śniegowej aurze może być to bardzo przydatne przy przebijaniu się w trudnym terenie.

 

no i czy będzie to pasować bot-on, czy potrzeba więcej gratów i drutów?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Chyba będę mógł kupić za "pasztetową z liściem" OEM szpery przód i tył z imprezy STI MY06

 

czy warto to przeszczepić do forka? Słyszałem, że może się gorzej prowadzić na śliskim jak takim, oraz na śliskich łukach. W zimowej śniegowej aurze może być to bardzo przydatne przy przebijaniu się w trudnym terenie.

 

no i czy będzie to pasować bot-on, czy potrzeba więcej gratów i drutów?

 

Pozdrawiam

 

Kompletnie nic nie będzie pasowac :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki,

 

auto nie do poznania bo totalnie zawinięte na czymś chyba betonowym. uszkodzenia straszne, ale dyfer tylni jest cały, a skrzynia pęknięta przy silniku. wersja uk. Myślałem, że da się coś ciekawego wydłubać. Siedzenia również zmasakrowane/pocięte.

 

do zamknięcia

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carfit, a jak napęd w xt poprawić ?

 

Jak mam byc szczery to ja bym nic nie poprawiał :roll: , chyba że chcesz koniecznie z niego robić a'la STI , lub masz zamiar go bardziej sportowo wykorzystywac. Forek ma być forkiem z całymi jego zaletami i wadami, i takie jest moje zdanie. Czym mniej kombinacji i udziwnień tym lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba że chcesz koniecznie z niego robić a'la STI , lub masz zamiar go bardziej sportowo wykorzystywac.

 

może z tym a'la STI trochę odpuszczę :roll:

ale korzysta z jego mocy na 100% :twisted:

dla tego zastanawiam się czy przeniesienie napędu wytrzyma? i czy starczy tylko mocniejsze sprzęgło?

 

kupić sti :P

a co chcesz mi swoje sprzedać:P

 

no to też jest myśl :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla tego zastanawiam się czy przeniesienie napędu wytrzyma? i czy starczy tylko mocniejsze sprzęgło?

 

 

Zależy napewno jaka moc/moment, sprzegło seryjne nie jest zbyt mocne, i przy ok 430Nm zaczyna ślizgać. Skrzynia wydaje sie być całkiem ok , reszta napedu też, pytanie tylko jak sie użytkuje samochód,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam byc szczery to ja bym nic nie poprawiał

 

ja też, ale czasem jak wjeżdzam w głębszy śnieg to tylko 2 koła mi się kręcą, czasem 3 i ciężko już wtedy się wygrzebać. Dlatego miałem plan "przeszczep z sti" szpera mocniejsza na tył, słabsza na przód i powinno być łatwiej

 

może kiedyś jak mi wpadnie coś pasującego na przód to wtedy przy okazji wymiany drugiego sprzęgła założę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...