Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje :D , ale jak to możliwe że ja nie widuje Ciebie ? Rozglądam się za Subaru jak za nowym towarem w dyskontach! :D

p.s. dzisiaj po 19 tej widziałem Niebiesiutkiego STi Bloobeye na lwowskiej. Rejestracja coś takiego --> R1 LLLLLLL :D świnki były - jechałem rowerem i ciągnałem córeczke w wozku za sobą - kierownik popatrzył ale jak zacząłem machac to w inną stronę już głowe obrócił. Złota fela była :D  Forumowy? 

Kto to ? 

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....ale Subarowo już z samych zdjęć człowiek czuje się jak puchatek na widok miodu :)

 

 

 

A my dzisiaj z Kamarynem mieliśmy mini zlocik :)

No i jak zwykle zlocik udany, oby takich jak najwięcej i w szerszym gronie !!!

 

Jakiś spocik w niedługiej przyszłości może zrobimy, trochę Nas więcej się zrobiło na podkarpaciu i wogóle, ktoś chętny ?

Edytowane przez Kamaryn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest fajnie ostatnio nawet bylem są ławki miejsce na grilla plac zabaw dla dzieci etc Można się spotkać na nowym parkingu przed lisia góra . No to grilla i węgiel zabieram ale pewnie przydałyby się ze dwa :)

 

Może jakieś inne sugestie, pomysły ? To co niedziela...ta czy następna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. dzisiaj po 19 tej widziałem Niebiesiutkiego STi Bloobeye na lwowskiej. Rejestracja coś takiego --> R1 LLLLLLL :D świnki były - jechałem rowerem i ciągnałem córeczke w wozku za sobą - kierownik popatrzył ale jak zacząłem machac to w inną stronę już głowe obrócił. Złota fela była :D Forumowy?

Kto to ?

Dzisiaj go widziałem w Łańcucie na 3-go maja, fajnie to gadało jak się rozpędzał do przepisowej 50-ki :D

Miało też na sobie jakąś reklamę nauki jazdy. Jeśli to ma być nowa szkoła jazdy i to będzie auto szkoleniowe to zapisuje się jeszcze raz na kurs :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...